7
Help me
  • gpepe
    #7
    tud valaki olyan lejátszot ami ismeri a divx-et es az mpeg2 is és leis játsza hiba mentesen,,????
  • Emery
    #6
    Nha mas olvasoba megy
    Mostma nekem is firmeware frissítéssel igaz igy nem lett Régiókódmentes a DVD de legalabb megy a Film
  • Shep
    #5
    Mit lehet tenni ill mi a hiba akkor, ha dx9.0 van fent minden annak is látja kivéve a videókártya adatait megjelenítő panalen ahol ui. 8.0 ír a 3dMark is 9.0 nak írja, újraraktam a drivert a dx -et de uaz a helyzet. Az még hozzá tartozik a dolghoz, hogy előzőleg némi hozzuk ki a gépből a maximumot eredményeképpen a registry elszállt így mindent újra kellett pakolni. A segítséget előre is köszönöm.
  • Gerry
    #4
    Más olvasóban megy ez a DVD?
  • Emery
    #3
    Már megtörtént. Az volt az első amikor megvettem.
    Film R2,R3,R4,R5,R6 úgy hogy nem hinnén hogy az lenne a baja. :(
  • Gerry
    #2
    Régiókódmentesíteni kell a DVD olvasódat, amit egy gyors firmeware frissítéssel meg is tehetsz, csak keresni kell a DVD-ROM-odhoz unlockolt firmware-t!
  • Emery
    #1
    Adott egy DVD film jelen eseteben a Metallica S&M
    es nem tudom lejatszani.
    A Power DVD ezt irja ki
    "The region code of DVD-ROM drive has been fixed. Only discs that support this region can be played."

    Nha most feltelepitettem egy ujab verziot
    az meg ezt vagta hozzam
    " Váratlan DVD-ROM hiba történt, melynek oka valószínűleg a PowerDVD-vel kapcsolatos inkompatibilitási probléma.
    Olvassa el a Readme fájlban található kipróbált DVD-ROM meghajtók listáját. Ha az Ön DVD-ROM meghajtója nincs a listán, lépjen kapcsolatba velünk a [email protected] címen."

    A Windows mediapleyer az kifagy.

    A tobbi film az megy jol.

    Nha mar Windows Comanderbe probaltam atmasolni a VTS_01_0.VOB vagy akar melyik Vob filet azt irta ra "Hiba Nem olvashato" (Mind a ket cd VOB file-ira ezt irta).
    Ezutan probalkoztam a SmartRipper nevu progival ott ez a hiba uzenetett kaptam:
    "VTS_01_0.VOB -> win_io locked"

    A fomenu az bejon az adatot megtudom nezni csak a koncertet nem :(

    Elore is koszonom a valaszokat! Emery