61
  • Power
    #61
    Az OpenGL 2.0-ról hallottál már?
    Az se mindengy, hogy 64 bitet renderel az egyik vagy 128 bitet a másik. Ez a kis "gyorsítás" most jelent meg az nV drivereiben :-)
  • Lammer
    #59
    najó mondjuk használhattak vólna újabb oGLes játékot, bár azt még mindig nem tudom, hogy a legújabb OGL fícsöröket a legutolsó peccsel élvezi a kvék?
  • Lammer
    #58
    Azoknak akik megkérdőjelezték a quake3 hitelességét:
    HA jól tudom a quake3 OpenGl-t használ, és a legújabb peccsekkel ki is használja "elvileg" az új extenziókat. Na ha veszünk egy linuxos renccert ott szerintetek van Directx???? nalátjátok és azalatta is van Quake3...
    De ha rosszultudom szóljatok...
    Jah és annyiban igazatok van, a quake3mal lemérték a kártya opengl speedjet aszt kész...
  • Power
    #46
    atinever
    "Az ilyen agyatlan tahók fognak először atira áttérni."

    Mindezt figyelembe véve, hogy az nV még nem is létezett amikor az ATi már videókártya biznic nagykutyája volt.

    Szerintem akárcsak zeb-bel vele is felesleges foglalkozni. :)
  • Inquisitor
    #39
    atinever ma 16:36 | Válasz erre | #28
    "Hogy te milyen hülye vagy! Szinte már fáj! Az ilyen agyatlan tahók fognak először atira áttérni."
    Menjél vissza kisfiam és írd meg a leckét inkább.
    Különben úgy jársz mint múlthéten :)
  • Inquisitor
    #38
    :)
    És láttál valakit, aki vett is?
  • Nyiri
    #32
    Nekem is volt 4200 gf4 es egy nagy kula :]
    amugy kb annyit tud mint egy 8500as :)
  • zeb
    #30
    Nem parti egy ilyen kis nvidiás szar az én professzonális Wildcatemnek, nevezzék azt akár NV30-nak vagy 35-nek. Én csak nevetni tudok azon, hogy a laikusok hada milyen epekedve vár egy már a születése pillanatában reménytelenül elavult terméket. Ugyanis az NV35 tecnikai paraméterei egy low end szegmensben vegetáló terméket sejtetnek.
    Végezetül még annyit, hogy az én vadmacskám összekarmolná magát szégyenében ha egy játékkal tesztelnék. Ennek ugyanis két oka lehet, az egyik, hogy másra nem jó, a másik, hogy a megcélzott vásárlóréteg olyan infantilis csökevényekből áll akik csak játékra használják a gépüket. Ez esetben itt a kettő együtt áll fenn.
  • Nyiri
    #26
    Joco hol van mar hogy oltart allitson az nvidianak ??? :)

    Soha nem ertettem az olyan embereket akik egy cegnek adjak a huseguket es mindenfele baromsagokat allitanak, hogy vedjek. Nekem volt Intelem, AMD, Nvidia GF2, GF4 (nem mx), ATI mind jo volt egy ideig, de amikor vasarolok nem egy bizonyos markara indulok ra, hanem a megbizhatosag/ar/teljsitmeny szamit.

    De sajnos vannak olyan emberek akik a 3x-t is kifizetnek egy szar cuccert mert az gyartoja azt mondja hogy jo :]
  • hugi_0
    #20
    LOL ka DX9 es kartyat Q3 al tesztelni majdhogynem olyan mint egy ferrari testarosat trabant gumikkal felszerelve tesztelni, most amikor 3-5 havonta uj vga k jonnek ki
    milyen dolog egy uj VGA-t sokeves jatekkal tesztelni ? volt abban egyaltalan FSAA ?
  • Borg
    #19
    Hihető azér szerintem. Legalábbis a 256bit elvileg talán tudna ennyit javitani.

    Viszont egyrészt, egyetlen egy tesztről van szó, valamint az nvidia adta közzé...
    Ne felejtsük el, hogy az FX-re is azt mondták, hogy majd többször gyorsabb, meg szebb meg jobb meg minden, ráadásul januárban... aztán hol vagyunk? Március vége, kapni nem lehet gyakorlatilag, és még csak a 9700PRO-t sem képes egyértelműen legyőzni.
  • [HUN]PAStheLoD
    #18
    lol

    vedd az olcsóbbat azt csá'
  • Pöty
    #15
    A 256bites memóriavezérlő nagyon sokat számít! És ez extrém beállítás, itt domborodik ki legjobban. Én hihetőnek tartom, persze ilyen fake-tesztekre nem adok. A másik hogy nem a QuakeIII-al kéne egy DX9-es kártyát tesztelni...
  • Pöty
    #14
    Az ASUS GF4MX a világ legocsmányabb kártyája, főleg ár/teljesítmény vonalon. És a minősége is putri, egy ismerősömre rásóztak egy ilyet. Sajnos hiába mondtam neki hogy vigye vissza azonnal... Windows bootolásig 10-12x átváltja a frekit/felbontást. Gondolj bele mit csinál egy relés monitorral rövid időn belül...
  • Power
    #13
    Ez nagyon kamu szagu.
    Szinte kizárt, hogy ekkora különbség legyen azonos körülmények mellet.
  • Csudri #6
    per pillanat nem biztos, mert rohadt másnapos vagyok
  • Gyurcika
    #4
    Lehet, hogy akkor inkabb maradni kellene ennel az orajelnel es nem kellene turbina a hutesere...
  • Borg
    #2
    Érdekes módon a cikk irója kifelejtette, hogy miért is 250en megy csak az NV35 sample... ugyanis a forrásban ez is benne volt...

    Állitólag sem a PCB, sem a GPU nem képes a kellő frekvenciára,
    a, vagy ennyire rossz még mindig a kihozatal
    b, vagy ennyire béta stádiumban van még
    Mindkét esetben logikus következtetés, hogy ugyan bejelenthetik 2nd quarter-ben, de hogy nem jelenik még meg az is biztos...

    Mindenesetre a teljesitménye igéretes, remélem tényleg ennyit dob rajta a 256bites memóriabusz, és újra versenyképes terméke lesz az nvidiának.
  • Csudri #1
    Hol vannak a kis Ati-buzi köcsögök? Miért nem verik már a nyálukat, hogy ekkora kamu nincs stb. Tudjátok mit? 3 hónapon belül feldughatjátok a seggetekbe "Az Ati9800pro a világ legjobb videókártyája" szlogent! DIE ATI DIE!!!