14
Oni, az anime játék
  • INNUENDO
    #14
    Régen megvolt nekem PC -n, és most azon gondolkodom hogy megszerzem PS2 -re. De előbb tudni akarom hogy 25/30 vagy 50/60 (pal/ntsc) képet ad másodpercenként. Szóval PALban 25 fps vagy 50. Valaki ?
  • Blasta
    #13
    Jaja!
    Ebben egy manga kiscsajjal kellett nyomulni és használhattál fegyvereket meg vagy százhuszonezer jobbnál jobb kombót!
    Ez az egyettlen manga stílusu gém, amit játszottam és végig is nyomtam...

    A pályák kicsit egysikuak voltak, de marha jól néztek ki. És a Kombók, apám....
    Nekem az volt a kedvencem amikor pONI nekifutott, nekiugrott az ellenfélnek, de úgy, hogy vizszintesen érkezzen a nyakához, ekkor meglódította a lábát, és amig fogta a nyakát, körbelengett körülötte....
    Az a hang, amikor reccsent a srác csigolyája, az valami fantasztikus volt....utána meg csuklott össze mint a tangóharmónika...
  • K.András
    #12
    Nem volt ez rossz játék, egész jo bunyok vannak benne!
  • Sephi
    #11
    Hanem?
  • K.András
    #10
    Ez nem az a jétk.
  • Sephi
    #9
    Ez az a jatek amiben rohangalni kell es verni a nepet? Annak guten himmel olyan grafikaja tud lenni hogy jaja es oszesen 4 fele utesmod van amit az ember megun egy ido utan :)
  • korn*15
    #8
    Ezek a sárgák titkolózós emberek :)
    Különben én sem találtram a keresőben csak ha a játékokon belöl
  • gumininja
    #7
    Nemtok publikus helyrol ahonnan leszedheto, sorry. De nem is emiatt akarok irni, hanem az erdekelne, hogy van e valami hir az oni2 kapcsan. Talan egy eve volt olyan pletyka par, foleg japan siteon, hogy elkezdtek a folytatast, de se screen, se hiv. info, semmi azota se. Esetleg ha nem vettem eszre valamit, es lenne valami hir rola, megkoszonnem ha megosztanad. thnx.
  • CSOCSO
    #6
    ok, mindegy valakinek nins meg esetleg ISO letöltőhely?
  • Dynamic
    #5
    Amúgy tényleg szar a kereső.
    Keress úgy, hogy a itt a topikcímek feletti fejlécben klikkelj a "témák"-ra.Tehát itt a Játékosok fórumában, ne a keresőben.Feljön az összes eddigi téma abc sorrendben.
  • CSOCSO
    #4
    keress rá hogy oni nemfodog ezeket megtalálni...
  • korn*15
    #3
    A rejtélyes topicok ! A legjob amikor mindenki azt mondja hogy nem találtam hasonlót mert nem úgy keresi hogy oni hanem bővebb néven.
    :)))
  • Dynamic
    #2

    ONI

    Oni Cheat..Hogyan???HELP!!(Hm, ezt ki is nyitotta?)
  • CSOCSO
    #1
    Csempe!
    Mivel topicot nem találtam rola ezért cisnáltam egyet... cool a game.. nemtudjátok honnan lehet leszedni??? tud valaki mondani fan siteokat.. van valami letölthetni való hozzá??