51
WARRIOR KINGS
  • Deajka
    #51
    Igen mert nincs a látószögükben. Az ilyen típusú problémát a scout oldja meg. A saját bázisom köré is tettem néhányat és így kontrolálni tudom a faltöröket építő sappert.
  • Lemming
    #50
    Hmm... nekem az nem tetszik benne, hogy a katonáim néha mint a galambot várják az ellenséget... ha nem közvetlen mellette van nem gizdul rá csak ha utasítom.

    Másik meg, hogy a gép folyamatosan nyomja a fatörőket, amiket lovasokkal le is szedek, de ezt teszi folyamatosan 2 órája és unalmas, hogy 20-30 mpként vadásznom kell rájuk... :/
  • Deajka
    #49
    Katonák kellenek. Azok észreveszik a spy-t. Így csak kisebb problémát tud okozni. Az elején mindenképpen gazdaságot kell fejleszteni.
    Én már a negyedik missiont nyomom (imperial age)
    A második missionnal qrva sokat szenvedtem amíg rá nem jöttem , hogy a gazdaság felszámolásával lehet győzni.
    A harmadik meccset simán nyertem: semmi fejlesztgetés meg ilyenek, csak alap cuccok ,ijász,dárdás, katapult azt rock'roll :)
    Volt kb 15 ijász, kb 25 dárdás, 2 fal romboló
    ja, 2 szakasz zsoldos.
    Na, tényleg jó csak attól félek, hogy ez a lerohanós taktika ne ölje meg a játék menetet.
  • aiguo
    #47
    Stephanus Rex: Folytatás!
  • Deajka
    #45
    Nincs meghatározott helye. Egyszercsak felbukkan valahol azt kész.( Tegnap kaptam egy nehéz lovas szakaszt.)
  • FrezeR
    #44
    ok, köszi már csak azt áruld el nekem hogy hol tehetek szert erre a lucky szekérre?:) köszi
  • Deajka
    #43
    Ha ráklikkelsz akkor mutatja, hogy az egy lucky szekér. Oda küldesz egy parasztot vagy tök mimndegy kit és adja. Normálisabban nem tudom elmondani. Ja, még annyi, hogy a lucky szekérnek van egy érdekes tulajdonsága. A múltkor 5 dárdást küldtem oda és mindegyikből csirkét csinált:)
  • FrezeR
    #42
    hogy adta az a szekér leirnád?:) köszi
  • Deajka
    #41
    Na, én itt vagyok :) Én a Wk: Battles-sel nyomulok és úgy tudtam egy Behemot- ra szert tenni, hogy a 2. missionban az egyik lucky szekér adta. És nagyon brutál. Egymagában egy képzett dárdás szakaszt taccsra tesz.
  • FrezeR
    #40
    na senki?
  • FrezeR
    #39
    azt szeretném megkérdezni, hogy a tutorialban láthatő szörnyek, ami ugy láttam felhasználható egység, mikor jön elő a játékban?? mert skirmish módban sem találtam:( ötlet?
  • Sephi
    #38
    Szal nekem is elindul bejon valami piros betu majd lefagy az egesz... megoldas
  • And5
    #37
    tévedés nincs ott az nfoban hogy nuke fake de az nforceon sincs ott a jelzés !
  • [HUN]PAStheLoD
    #36
    akkor kipróbálom
  • Sephi
    #35
    Nem tudom mit kinlodtok mert az Imersion egy erosen Beta fazisban levo dolgot adott ki ennek kapcsan :)

    Szal ez meg Beta.
  • ceas
    #34
    A registry-ben ki kell kapcsolni a hangot
  • And5
    #33
    most ti a battlesről avgy a simáról beszéltek mer én a battlesről
  • Izmael
    #32
    És műxik?
    Nekem nem:(((
  • [HUN]PAStheLoD
    #31
    a battlest megszereztem!
  • Izmael
    #30
    Na jah...de pecccccs nincs még hozzá (elvégre ma van az USA-ban a megjelenés)

    Lehet, hogy a csóka a sima warrior kings-ről beszélt?!

    No mindegy...nekem u.a a verzió van, mint neked And5....és nem megy...:(((
  • Pöty
    #29
    Nálam égvilágon semmi probléma vele. Nem nagyon néztem még meg, de nem tűnik rossznak. Csak a fog-ot ne tegyétek fel mert akkor kegyetlenül belassul! Nem világmegváltó játék de nem is primitiv, lehet hogy egész jó. Nem mostanában fogom kideriteni mert van kapásból 10 jobb amit még nem nyomtam végig...
  • And5
    #28
    egyzserű leszeded játékot újra rakod megkeresed a patchet elindítod csökkentett módban és voilá
  • Izmael
    #27
    Na ezt most olvastam egy fórumon...de milyen patch lehet, amiről beszélnek???

    "From your description it seems like the same problem i had but im not totally positive. What i had to do was: install the patches in safe mode. So 1) reinstall the game 2) restart into safe mode and install the patch(es) in the safe mode ( keep pressing f8 when your computer is starting its gonna give you option for start in safe mode ) 3) restart again into regular mode and play. This worked for me, hope its gonna work for you too"
  • Izmael
    #26
    Lehet azt valahogy downgrade-elni?
  • Izmael
    #25
    ..na azt a szutykot ne is emlísük....az bezzeg elindult...de ez:(((
  • And5
    #24
    a line of sight felrakatta
  • And5
    #23
    nkm is is 9.0x van vagy mi
  • Izmael
    #22
    hmmm....most érzékelem. Ahogy beteszem a cd-t..egyből a directx 8.1-et akarja installálni a tetű...persze nekem a 9.mittudoménhányas van fent...ez lehet a baja (nem hinném)...:((
  • Izmael
    #21
    Csak screenshot-okat láttam belőle....piszok jól néz ki.:((((

  • And5
    #20
    majd csapni kéne vmi multi partyt ha mán mindenkinek beindult :)
  • Izmael
    #19
    ..mert már kínomban minden sp-t felraktam...sőt...a videókártyához is leszedtem a legújabb drivert..:((((
  • Izmael
    #18
    Noéééééés a W2K?
  • [Jakuza]
    #17
    Muxik semmi gaz nincs vele.
  • And5
    #16
    immersion féle iso Angol XP pro service pack 1el és megy
    Sephi nem rossz játék ez csak nem ismerik annyira
  • Izmael
    #15
    És az műxik?
  • [Jakuza]
    #14
    Nekem meg a Class fele RIP. :)
  • Izmael
    #13
    Melyik "verziótok" van?
    Nekem az Immersion-féle törés..
  • Izmael
    #12
    And5!

    Te millen oprendszerrel nyomod?
  • Sephi
    #11
    Ez nem jo jatek hogy senki se ir rola?
  • And5
    #10
    nkm is olyan mintha kifagyna de ha nyomok egy ctrl + alt + delt akó megy tovább