18
Freemail lassúság
  • cSuwwi
    #18
    Vígasztaljon a tudat, hogy legalább, ha lassan is, de megy. Nekem a primpostán van egy regem, de napközben (10-4-ig) mindig azt dobja, hogy már a maximális user belépett... A freemailnél ilyet még nem láttam. Reg-eltem egyet egy külföldinél is (beer.com), de ott meg a szerkesztőjében Javascript hiba van, és nem küld el semmit...
    Marad a Hotmail, ami legalább jóóó
  • Taranov
    #17
    Egyébként is: Mit vártok a freemail-től? Teljesen ingyenes.
    Inkább aki panaszkodik rá, köszönje meg a C3 alapítványnak, hogy lehet ingyenes E-mail címe.
  • Taranov
    #16
    én sem. Egyszerűen hiba, szar az egész, de hivatalosan nincs korlátozva, hogy küldj!
  • Taranov
    #15
    Azért nem olyan drága előfizetni egy mail címre, nem?
    Pl. Veszel egy neteleket vagy netquicket, nem használod le, de a címed élni fog.
  • Taranov
    #14
    Lehet átirányítani? Én próbáltam, de asszem nem lehet. MAx. régen lehetett.
  • Taranov
    #13
    A freemail egy vészmegoldás. Nem?
  • Taranov
    #12
    NEkem ma lett nevetségesen lassú, nekem van egy Interware-es címem, az nagyon jó. Szerintem az ember ennyi kényelmet megengedhet magának, hogy nem a freemailt használja.
  • [HUN]PAStheLoD
    #11
    nekem 2 van de mindegy pl. nem tudok küdeni .com ra se! meg több helyre... de freemailre simán :D
  • CSOCSO
    #10
    nemtom nekem eddig ment mindenhova szal nemtom miről beszélsz.... nekem meg van 5 freemailem abbol egyet használok:))
  • [HUN]PAStheLoD
    #8
    onnan hogy van 2 freemailes címem és nem tudok pl. vnet.hu -s ra küdeni !!
  • I.C.ram
    #6
    CSOCSO! Nekem is freemail volt, és regelve voltam sok helyre. A megoldás az, hogy regelni kell egy tetszőleges emailt, és a freemailes postafiókodnál állítsd be az átirányítást, írd be az új email címed, így a regelt dolgok átlesznek irányítva az új mailedre.
  • CSOCSO
    #5
    arrol nem is beszélve hogy naponta kb 10 spam levél jön....
  • CSOCSO
    #4
    MIvan?:)))))))))))))))))))))))
    ezt honnan szűlted???
  • [HUN]PAStheLoD
    #3
    engem az zavar hogy csak freemaileseknek tucc küddeni !!
  • CSOCSO
    #2
    egy a baj hogy mindenhova ezzel az emaillel vagyok regelve..igy nem nagyon akarok másra átállni..pedig szivesen itthagynám ezt a szart
  • CSOCSO
    #1
    Engem kezd baromira idegelni hogy a freemailen egy levéltovábbítás kb fél nap!!!! vagy ha nem is ennyi akkor is több ora!!!!..ez nagyon trágya nevetséges...