76
Ötleteket várunk...
  • Zsombor99
    #76
    Biztosan megérné a mai világban oldalt indítani? Manapság már sajnos sokkal magasabbak lettek az elvárások, mint 2003 körül voltak, egyre több tartalom van a neten is, így már egyre nehezebb valami olyannal előállni, amit szívesen látogatnának az emberek újra és újra (nem csak egyszer). A másik probléma pedig az lehet, hogy hogyan oldod meg az oldalad tárhelyét, valamint hogyan foglalsz le érvényes webcímet az oldaladhoz?
    Bizony, a növekvő elvárások és a növekvő tartalom mennyiség rendesen megnehezíti a dolgot...
  • Kepek
    #75
    Én is gondolkodom, hogy valami oldalt kéne indítani, ötletek?
  • 2XP
    #74
    A méretben igazad van, majdnem mindenkinek ez szúrja a szemét, ezért valószínűleg kisebbre is veszem, csak akkor túl messzire kerül egymástól a bal és jobb odali kép :(
    Hááát, tényleg nem igazán passzol az odal témájához - bár bele lehetne magyarázni -, de nem akartam emberekről készült képeket berakni, mert minden 2. honlapon az van ;)
  • OPM
    #73
    tudom, hogy már eléggé off :), de
    nekem adobe after effects -el foglalkozó magyar oldal jönne jól!
  • Dynamic
    #72
    Szerintem mintha kicsit nagy lenne a fejléc és kissé elüt a tartalmi résztől:)
  • 2XP
    #71
    Nah, én a dolgokat végleg lezártam a hwtesztekkel, a probléma öszetettebb volt, így nem untatlak vele benneteket (amúgy sincs kedvem elmondani) ;) De már megint csináltam egy oldalt, ami végre teljesen az én művem, semmi postnuke, phpnuke (leszámítva persze a fórumot)... A cím: irchelp.hu A tartalmért nem én vagyok a felelős ;) Csak a design-t nézzétek :)
  • Guest
    #70
    Remélem, mert túl durva ahhoz, hogy komoly legyen... :D
  • hali
    #69
    ezmi? :D (vicc?)
  • Danika
    #68
    WWW.DONCHAT.TK
    DONCHAT.TK
    http://donchat.tk
    http://www.donchat.tk
    HTTP://DONCHAT.TK
    HTTP://WWW.DONCHAT.TK
  • 2XP
    #67
    nasa.chat >> ezt nem csináltam ;) a partneroldalunk, 1 klikket megér. Gyertek a #hwtesztek szobába!
  • Harder
    #66
    Úgy tudom 24 óra kell a frissüléshez, utána biztos jó lesz :)

    ----------------------------------------
    Harder
    http://www.gyik.com
  • 2XP
    #65
    Kb. 1-2 nap míg a névszerverek befrissítenek, addig a választ a chach-ből adják, ezért van, h egyeseknek nem jön be. Addig türelem ;) és lehet használni a tesztek.bixerver.com címet.
  • The Garrett
    #64
    bizony nem jön be :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #63
    nemszívesen
  • 2XP
    #62
    Köszi :$
  • 2XP
    #61
    Hát ilyen nincs :( Na most is szóltam a rendszergazdinak, remélem már véglegesen kijavítja a hibát.
  • [HUN]PAStheLoD
    #60
    nem akarok vészmadár lenni de én Vnetes vagyok ÉS AZ A QRVA ORIGÓ jön be!
  • Tomcat
    #59
    Cool nagyon! Gratula.
  • 2XP
    #58
    A hibát kijavították, most már elvileg mindenkinek kell, h menjen.
  • 2XP
    #57
    Új themet tettünk fel, és domaint is reggeltünk:

    HWTESZTEK.COM



    Eddigi tapasztalatok szerint a chellosoknak az origo oldala jön be, nem tudjuk, h miért, de amint elérjük a rendszergazdit megpróbáljuk megoldani a problémát.
  • Harder
    #56
    Javítás: ",és = ",én"

    Harder
    www.gyik.com



  • Harder
    #55
    Alakul az oldal, grat :)
    Egy apró észrevétel: a phpBB subsilver theme magyarosítva is megtalálható, és kicserélném azt is. ;)
    További sok sikert!

    Harder
    www.gyik.com
  • bucsku
    #54
    Sok szeretettel várjuk az ötletet és a hozzászolásotokat a laphoz.
    http://tesztek.bixerver.com
  • magus
    #52
    nahát azért nem, én pl meg mindig nem vagom hogy lehet megcsinalni, hogy egyik mozgasfazisbol atmenjen a masikba folyamtosan, meg total nem vagom a flasht...

    amugy 2xp ez a forditas sztem jo otlet, akkor mar step by step tutorialokat is fordithatnatok. es ha vki tud angolul es ert hozza kuldhetne be forditasokat...
  • 2XP
    #51
    Nos meg fogom csinálni, azt már tudom. A kezdetekkor főleg angol cikkek fordításai leszenk, aztán majd megpróbálunk sajátokat is írni. Szerintem még lehetne rajta vmi 3d progiról is cikk (pl. lightwave), de ehhez cikkírót kell találni, mert én nem értek hozzá. A gond az, h pont a flash megy a legjobban, de az swf.huh ezen a téren kielégít minden igényt.
  • [HUN]PAStheLoD
    #50
    pont ez az itt vannak de nem túl sok .. :(
  • dikki*yysw
    #49
    :((
  • Bruce Lee
    #48
    Huhh, ez nagyon csábító, köszönöm, de nem fogadhatom el :)
  • 2XP
    #47
    Ha még vki nem ismerné:

    swf.hu > a magyar flash portál

    prog.hu > itt vannak cikkek, bár nem túl sok

    az oprendszeres témában, a html, css... topicba írtam jó címeket, azokból szerintem sokat lehet tanulni, bár nekem még sajnos nem volt rá időm :(
  • [HUN]PAStheLoD
    #46
    legaláb van szerver! már megy az oldal stb... előnyöket kell nézni!
  • [HUN]PAStheLoD
    #45
    jöhet PHP megy C/c++ meg ASM meg ilyen nyalánkságoldal!!
  • Bruce Lee
    #43
    Oksa, sok sikert hozzá :) Mikor beindul, én is biztos rendszeres látogatója leszek. :)
  • 2XP
    #42
    De ne számítsatok rá hamarosan, mert közbejött egy webáruház, az meg elég húzós lesz...

    Bruce: mindenképpen saját oldalt szeretnénk, de köszi a lehetőséget.
  • Bruce Lee
    #41
    Hi dikki :)
    Ez száksz. :)
    Mármint az a lehetőség amit írtam? :)

    bannert küldenék, de már nincs sok értelme :) ma irtam ki a lapra hogy bezárom. :)
  • dikki*yysw
    #40
    Ez száksz. :)
    Ma már bementem 0-day ftp topicba, hogy írjak neked, de inkább nem írtam. Szóval majd küldj bannert :>
  • Bruce Lee
    #39
    Mindenképp ragaszkodtok egy olyan "portal" motorhoz ahol ti nyomjátok meg a "cikk küldése" gombot hogy felkerüljön a honlapra, vagy pedig egy honlap/portal is elég lenne, ahol úgy működne a dolog hogy elkülditek mail-ben mondjuk és rövid időn belül kikerül a lapra? (nem a rottander.uw.hu-ra gondolok, a félreértések elkerülése végett :)
  • see.aakogh
    #38
    Szerintem a grafikai portál az okés. Nekem tetszik az ötlet.
  • 2XP
    #37
    Valszeg photoshop és még vmi grafikai portál lesz, a többiről már van elég rendesen info a neten, de photoshop még tényleg nincs.
  • Tomcat
    #36
    html tutorial szerepel a BEHUN rövidtávú tervei közt... esetleg még CSS is. Többit meghagyjuk 2XP -éknek :)
  • magus
    #35
    akkor az az otlet, hogy javascipt, html, dhtml, css, flash, php, photoshop, ilyesmi el van vetve?