7924
  • biomage
    #208
    csak igy tovább beszélj csak nyugotan majd kapsz pár felkiálto jelet
  • Kandurex
    #209
    Eddig akkor nem sok megy. Nah, mindegy, remélem készül valami játszható az FFX -ből... :(
  • j0nNyKa
    #210
    erdekes egyebkent, hogy minden patchet kikapcsoltam, es ugyanugy indult EEREC nelkul, illetve nem indult ERREC-el
    ...
  • biomage
    #211
    kiprobáltad ugy is hogy az eerec be és a kétt vurec ki van kapcsolva?
  • Balumann
    #212
    ez az ok nélküli értelmetlen fenyegetés biztos nekem szólt? :J
    Valaki írta, már nem tudom melyik topicba hogy ez a legnagyobb probléma ami miatt nem lehet emulálni (128 bit). Erre most kijött ez az új verzió, és ahogy itt visszaolvasva látom, senkinek nem megy normálisan, csak akinek ilyen dual core -ja van.
    Nem tom, valami nagyon rosszat írtam? :S Off, flame, vagy reklám volt, vagy valami ilyesmi? Vagy csak megnézted hogy 18 év alatt vok, és akkor már oltogatsz? :S
    Ne haragudj, de nagyon idegesítő.... :( sry az offért, és nem írok többet
  • biomage
    #213
    egyáltalán tudod mi az a 128 bit es érték amiröl irtál?
    mert szerintem nem
  • Tinman #214
    Ez a topic szvsz a gumiszobába remekül elféne ;-)
    Látom tényleg döbbenetes változások történtek, hiszen az emu előző verziójával egy majdnem high-end PC-n ingame 6-7 FPS-t produkált a Resi 4, most meg ingame 6-7-et.
    Ez igen! Grat! Must have
    A sluszpoén az, hogy a FF-X a múltkori verzióval ment és egy high-end dual cpu-s gépen fantasztikus 10-15 FPS-t produkált ami szellemileg sérülteknek, a lassú képfelismerés miatt még jó is lehet.

    "valóban türhetően megy"
    Ez egy dolog ha valami elindul (a 486-os gépemen is elindul az XP), az meg egy másik, hogy játszható-e.
    Ez már a 4. topic ami full ugyanarról a marhaságról szól. Ennyire nehéz felfogni mi az a fix és lebegőpontos számítási képesség 128 bit-en? -költői kérdés.

    Ha nevetni támad kedvem, benézek még ;-)
  • [Jakuza]
    #215
    Nevetsz te eleget a konzol topicokban, amiota onnan zartintezetbe cipeltek. :PPPP
    De hala istennek ott legalabb megtanitottak a WC papir hasznalatara, mert a konzol bekapcsolasanal kivul masra nem voltal kepes.
  • j0nNyKa
    #216
    ki, ugy fagyott
  • j0nNyKa
    #217
    gondolom mind a 4 topicba nyalcsorgatva beirtad ugyanazt
    valamiert mind elunk.. van, aki ezert, van, aki masert, neked ez jutott :[
    most beirjam a vegere, hogy balfasz, vagy magadtol is kitalalod ?
  • Gebe7636
    #218
    itt is aztán van gond millió
  • Tinman #219
    Nem anyáddal beszélsz
    Ha nem bírsz megütni egy szintet, meg sem lep, hogy azok közé tartozol akik butított graffal, 10 FPS-el tolják a FF-X-et
    Az igénytelenség nem bűn, de a terjesztése már elég vérlázító.

    #215: Naná, hogy van PC-m. Csak már 4. alkalommal nyit valami marha topicot, hogy ő aztán már +1 FPS-el tudja futtatni very low beállítások mellett a Tekken 5-öt.
    Te hány oldalt publikáltál eddig hardver témában? Ha nem tudod kivel beszélsz, inkább maradj csendben.
  • Seth
    #220
    Nekem van ps2-m mégis itt vagyok és próbálgatom az emus dolgokat, ez annyira zavarna téged?? Nem értem, csak azért írsz be hogy jól megmond a frankót , meg hogy hallgasd hogyan "vergődnek" akik megpróbálják működésre bírni? Te mazohista
  • Gebe7636
    #221
    Én most csak az FFX-2-vel szenvedek, mert az X-et már végigvittem nagynehezen a szarrájátszott ps2-jén, és még nekem kellett a seggfej ps2-jét kicsippeltetnem!!
  • Gebe7636
    #222
    Én most csak az FFX-2-vel szenvedek, mert az X-et már végigvittem nagynehezen a szarrájátszott ps2-jén, és még nekem kellett a seggfej ps2-jét kicsippeltetnem!!
  • Tinman #223
    Azért mondom meg a frankót, mert ÉN IS küzdöttem ezzel, hosszú heteken át.
    A 64 bites gépemen 2 giga ram és RAID 0 tömb mellett, God Of War 4-5 FPS-t produkált ingame. Döglött lovat rugdostok.

    Már pár alkalommal kértem a híres PS2 emu gurukat, hogy ha ennyire eljött a kánaán akkor írják már le, hogy miként értek el FOLYAMATOSAN JÁTSZHATÓ szintet nagy PS2-es neveknél. E kérdést követően vagy nem kaptam választ, vagy bevágtak egy menüs képet 40 FPS-ről, a bátrabbja meg közölt egy képet pl. SotC-ból 8 FPS mellett.
    Megyek és nyitok egy topicot, "Hogyan bírjuk a trabantot arra, hogy 320-al menjen" címmel. Kb ennyi értelme van... rögtön 4-et nyitok, mert ebből is annyi van.
    Szerintetek miért kell átportolni a PS2-es játékokat PC-re? -ismét egy költői kérdés, nem kell rá válaszolni.
    A DMC3-at, Onimusha 3-at jóval több, mint 1 évig portolták át... nem véletlenül.
    Resi 4 is lassan jön PC-re... keressetek rá, hogy mióta dolgoznak vele. NC.
  • [Jakuza]
    #224
    Huzzal mar innen.
    Mindenkinek sajat joga, hogy kiprobaljon mindent, nem te fogod eldonteni szamukra, hogy mit csinaljanak.
    Ha kiakarjak probalni, kiprobaljak, te meg fuggonyozd el a lakasod vegyel egy konzolt azt amikor beindul a Pavlovi reflex a lampa hatasara, akkor tanuld meg hogyan kell bekapcsolni a masinad, a nagy piros gombbal, ha mar az ovi szintjen leragadtal.
  • Tinman #225
    Mindenkinek a saját joga hol nyilvánítja ki a véleményét.
    Egyelőre még fényévekre vagy te is a mod jogtól

    "azt amikor beindul a Pavlovi reflex a lampa hatasara, akkor tanuld meg hogyan kell bekapcsolni a masinad, a nagy piros gombbal, ha mar az ovi szintjen leragadtal."
    Ez kb olyan értelmes mondat volt, mint a szerzője... valami frappánsat akartál, hogy ne legyen benne büntipontot érdemlő, de nem sikerült. Try again, don't give up

    Mellesleg többet ülök a PC előtt, mint a konzol előtt... szóval duplán nem jött be.
  • Gebe7636
    #226
    bocs hogy ebbe a topicba zavarok bele ezzel de a final fantasy x-2-ben vannak ilyen rucik hogy Omatsurishi meg Psi-Kicker ezek benne is vannak a játékban vagy csak úgy csinálták őket?
  • Gebe7636
    #227
    tutkó hogy ez nem fog menni de most töltöm a drakengard 2-t.
  • Kandurex
    #228
    Az lehet.-

    Azért jöttünk ide a konzolból, mert a #214 -hez hasonló hozzászólásokból elegünk lett. Légyszíves, fejezd ezt be, ha érdemben nem tudsz megnyilvánulni, akkor talán maradj is csendbe. Köszi.
  • barret
    #229
    Hoppa egy Ngemu forumozo:D
  • j0nNyKa
    #230
    Igazabol az a teny, hogy amig nem jottel ide, a temarol szolt a topic, miutan idejottel, fejetlenseg, es balfaszsag lett... hat... Nalam ez jelent valamit. De mondjuk te mindenkinel okosabb vagy, tehat ezt te is tudod magadtol -> Direkt vagy bunko. Ezzel meg nemsok mindent lehet csinalni, ugye ? Javaslom 4 "tajparaszt vagyok, es ugyis beszolok, mert nem birom ki" topic nyitasat.
    Ugy veled, soha nem lesz normalis ps2 emulalas? Akkor ne foglalkozz vele, menjel emberek koze.
    Aki meg probalkozik, hogy elorebb jusson ez az egesz, hagy probalkozzon mar a velemenyed nelkul.
  • Ebola75
    #231
    Ha te is küszködtél vele, akkor ugyanolyan hülye vagy, mint a többi, aki ezzel próbálkozik szvsz...nem???lol
    Gumiszoba topic, de azért hozzászólsz....szánalmas!
    Ha nem tetszik a topic, ne szólj bele!
  • biomage
    #232
    na egy érd a PS2 nek
    utána néztem a 128 bitnek a CPU az
    az a bit semmi a fontos az adat átvittel az én northwood om simmán leelözte azt a Emotion Engine de a grafikus procit a 6600GT ugy tünt nem

    vagyis senki ne dagdalkozon azzal a 128 bit
    de hogy elhidjétek itt egy link kedesd a "Technical specifications"
  • biomage
    #233
    azért mondtam hogy a grafikus kártyán nem elözi le mert a
    DRAM Bus bandwidth: 47.0GB per second az enyém 14 GB/s megy
  • Kandurex
    #234
    Ez csak sávszél, "annyira" nem lényeges. 14GB/s elegendő a mai játékokhoz és minden létező PSX2 -höz.
  • j0nNyKa
    #235
    szerintetek mennyi ido 1 uj pcsx2 verzio? mer legjobb tudomasom szerint a mostani verziora eleg sokat kellett vani
  • biomage
    #236
    kb négy honap telt el a 0.9.0 tol a 0.9.1 ig
  • j0nNyKa
    #237
    aham, koszi
  • biomage
    #238
    rosszul irtam bocsika
    a 0.9.0 t=03. April 2006 és a 0.9.1 et=03. July 2006 kor adták ki
  • j0nNyKa
    #239
    tehat 3 honap ? 1 fokkal jobban hangzik
  • [Jakuza]
    #240
    Sot.
    Ahhoz kepest, hogy evekig semmi nem tortent. :P
    Leirom, hogy mikori verzioim vannak.

    0.38as Verzio - 2002.08ho
    0.7es Verzio - 2004.12ho
    0.9es Verzio - 2006.05ho
    0.9.1 Verzio - 2006.07ho

    Raadasul ilyenkor szoktak felgyorsulni az emulatorok kiadasi uteme, amikor mar latvanyos eredmenyeket tudnak felmutatni.
    Ilyenkor mar az optimalizacio, a bugszures, valamint a minnel tobb jatek uzemkepesse tetele a fo feladat a munka erdemi resze mar elkeszult.
    Most jon a fimonitas, ami azert lenyegesen egyszerubb feladat.
  • Monoton
    #241
    "Mindenkinek a saját joga hol nyilvánítja ki a véleményét."

    hát igen, csak nemmindegy hogy mit

    mert te most éppen spammelsz

    senki nem kíváncsi arra hogy te miket csináltál az überfa*a gépeddel !
  • j0nNyKa
    #242
    jol hangzik, ugymond biztato
  • biomage
    #243
    szerintem is csak finomitaniuk kell
  • Gebe7636
    #244
    szerintetek melyik játékot érdemes megszerezni?
  • Monoton
    #245
    szerintem amelyik normálisan fut! :)

    nem sok olyat ismerek!

  • Gebe7636
    #246
    jó csak valami ajánlást kérek mert most éppen a drakengard 2-t és a One Piece grand battle-t töltöm.
  • Monoton
    #247
    előző hsz ban arra utaltam hogy énis ajánlást kérek!

    szval én nem hiszek annak az emulátor oldalnak :) vagyis az ott látott zöld csíkoknak :P