7924
  • rossitibi
    #7500
    Ja és milyen játékot keressek? NTSC-vagy Pal?
  • rossitibi
    #7501
    Legnagyobb meglepetésemre mindhárom játékot elindítottam! A DMC1 viszont lassú és néha kicsit szétesik a kép.De ez nem olyan zavaró mint a lassúsága! Valaki légyszi segítsen! hogy lehetne felgyorsítani?
  • Evin
    #7502
    Kezdetnek: milyen géped van?
  • rossitibi
    #7503
    Először is köszi hogy válaszolsz!
    Intel(R)Core(TM)i5 520M 2.40GHz 2.40GHz
    4GB Ram
    Win7 64bit
    Nvidia Geforce GT 330 M
    Remélem mindent leírtam! A DMC2 és a Shinobi tökéletes egyenlőre! 60 fps-el futnak viszont a dmc1 csak 40-el kivéve a videok! Azok jók!
  • Evin
    #7504
    Egy asztali géppel, meg alkatrészekkel jobb esélyekkel indulhatnál.
    Ezeket tudom ajánlani:
    -használd a 0.9.7-es verziót, bár még nem végleges
    -beállítási útmutató
    -gsdx sse4-es verziójával próbálkozz, ha már a géped tudja
    -egy minta beállítás
  • Evin
    #7505
    Talán nem ártana a fejlécben szereplő beállítási segédletet, ami halott link, kicserélni arra, amit most linkeltem. Ha netalán járna erre egy illetékes.
    Köszi
  • robogo81 #7506
    Sziasztok.
    Egyetértek evinnel,a fejlécet ki kellene javitani.
    Nekem legtöbbet a speedhack szokott gyorsítani,meg a gsdx Upscaling értékeinek beállítása.A speedhack képes nálam 50-80%-ot is rádobni a sebességre.
    Intel i5 760 procim van.
  • rossitibi
    #7507
    0.9.7-es verziót használom! A mintabeállításban egy régebbi verzió van,és sajnos nem is mindent találok meg amit ír! Próbáltam állítgatni amit megtaláltam de nem változik semmi!
  • rossitibi
    #7508
    A speedhack-ben mit kell állítani?
  • rossitibi
    #7509
    Feltoltam az első csúszkát maxra a speedhack-ben,meg kipipáltam mindent,most az elején 40fps-el fut,ha bemegyek a kastélyba akkor már 50 fölé megy! De gondolom be fog lassulni harc közben! Mit lehetne még kezdeni vele? A textura hibák még megvannak.
  • Evin
    #7510
    Tedd mindkettőt maxra.
  • robogo81 #7511
    Sziasztok.
    rossitibi a gsdx pluginod beállitásaidat berakhatnád ide,hogy mi is lássuk,a gyári beállítás(res:1024x1024)képes belassítani,ezt érdemes kisebbre állítani(640x480,800x600,vagy ami jólesik,vagy ki lehet próbálni hogy az eredeti ps2 felbontás(use original resolution:Nativ kipipálva)gyorsít-e valamit.A Scalling is lehet 1x-en
  • rossitibi
    #7512
    Dsdx sse4 directx3D10 (hardware)
    Wawe tff(saw-tooth)
    1024x1024
    1x(useD3D inter...
    Texture filtering satírozva

    A második csúszkát ha változtatom lassul,felbontással nem változik alacsonyabbnál sem és még 1920x1080nál sem,directx9-el sem változott! így ahogy most van elfogadható ha nem jönnek ellenfelek,viszont textúrahibák nem olyan zavaróan de vannak!
  • rossitibi
    #7513
    Kipipáltam a nativ-ot! Textúra hiba megszünt és gyors!!! :) 1 pici hiba van: néha olyan mintha víz alatt lenne az egész vagy mint amikor fodrozódik a víztükör ahogy a szél fújja.Olyan a képernyő! De teljesen játszható!
    Nagyon köszönöm a segítségeket! Nem gondoltam volna hogy így össze lehet hozni! :)
  • Shep
    #7514
    A Balck-et sikerült valakinek a 9.0.7-el élvezhetővé varázsolni, mert ugyan végre fut a játék csak éppen totál homály és bughalom a kép.
  • Shep
    #7515
    *akarom írni Black
  • robogo81 #7516
    Sziasztok.
    Shep:Én is szoktam játszani a Blackal,sajnos hardveres gyorsítással egy bughalmaz ahogy leírtad,Keresd meg az emulátor mappájában az inis mappát,benne nyisd meg a dxsg.ini fájlt:benne a allowHacks=0 értéket ird át 1-re.
    utána az elindított emu gsdx pluginban,a Hack menüben a skidraw értéket írd át 5-re(nekem 7-en van)igy a texturák egyben vannak,csak sajnos mozgás közben durva fényefektek jönnek elő,olyan mintha a képet színes lámpával megvilágitanák,meg a hud eltünedezik,én inkább szoftveresen játszok vele,a rendering threads érték 3 van(4 magos a procim)igy nekem a ntsc Black 50-60 frame között mozog és van hud is,hardveresen 80-100(ha nincs a framelimit)de a fényár.A pal is jól játszható.
    Elnézést a sok helyesírási hibáért.
  • Evin
    #7517
    Akarod mondani 0.9.7. :)
  • robogo81 #7518
    Hali.
    Na működik a Black?
  • Bronx South
    #7519
    Üdv srácok, segítséget szeretnék kérni.

    Újonc vagyok a témában, azaz a tudásom ezzel kapcsolatban 0.

    Adott két játék, az Ace Combat 6 Fires of Liberation, és a legújabb része az Assault Horizon. Ez utóbbi ps -re is kijött az elöbbi meg csak X360 -ra.

    Valaki leírná elejétől a végéig hogy mit kell csinálnom, és mit kell letöltenem ahoz hogy tudjak ezekkel a játékokkal játszani ? Előre is köszönöm. :)
  • Bronx South
    #7520
    Úgy érzem hogy jobban teszem hogy ha a legújabb résszel kapcsolatban a ps3 emulátor topikba írok, de aki tud segíteni ne tartsa magában.
  • Fpocok
    #7521
    Most mondanám, hogy ott az emulátor beállítási segédlet, de csak egy szép láb, meg egy szúrnám-popó jön be
  • Shep
    #7522
    Köszi szépen ezt kipróbálom.


    Evin az hát csak elírtam de ezt te is tudod :)
  • Shep
    #7523
    Na megnéztem így már tényleg jobb de ez egyelőre nálam még mindig felejtős, mert a 2 magos procim kevés hozzá, szoftveresen meg végképp. :(
  • robogo81 #7524
    Sziasztok.
    shep milyen géped van?Nekem az előző gépem csak duálkóros volt(E6600),azzal is elég jól ment.
    A speedhacknál mind2 csuszka mehet maxon,az Other hackon semmit se bejelőlni,a MicroVu hacknál az felső 2-őt bejelőlni,nekem ezzel megy a leggyorsabban( a legjobb benne hogy valós időben ki lehet próbálni,megy a játék az ablakban,a beállitásnál meg lehet változtatni,a framerate meg változik fel vagy le).
    A gsdx pluginnál is lehet állítani,lentebb pár hozzászólással le van irva,a nativval elég gyors.
  • Shep
    #7525
    Kösz, megnézem. Egyébként E4400@2700 4 giga ram 8800GT(512)
  • Shep
    #7526
    Az elején az introt nem lehet elnyomni, meg a videot, mert már kezdem unni. Vagy elég lenne eljutnom az első mentési pontig?
  • Shep
    #7527
    Na a speedhackel már jobb a helyzet (hardveresen, szoftveresen továbbra is 15-20 fps) viszont a lépcsőről leérve ki is fagy az egész, valamint így néz ki.
  • totyak
    #7528
    Valaki leírná nekem, hogy a programot meg a bios-t honnan tudom letölteni? Meg egy rövid beállítási segítség is kéne. A két GTA-t szeretném kipróbálni, amik csak PS-re jöttek ki, mert kimaradtak az életemből. A lista szerint az usa verziók tökéletesen futnak.

    Gépem:
    Athlon II X4 640
    2Gb DDR3 1333MHz
    HD5770 1Gb

    Köszönöm
  • robogo81 #7529

    Nekem így kevesebb a textúra hiba.
  • robogo81 #7530

    persze a kép lemaradt.
  • Shep
    #7531
    Köszi, megnézem. Remélem jobb lesz!
  • robogo81 #7532
    Na valami siker,valakinél?
    A gsdx pluginban a internal res értékét,256x256-ig engedi csökenteni,igaz ekkor már nagyon dos-os a játék kinézete ,de elég gyors.
  • Shep
    #7533
    Jobb lett a te beállításaiddal de szerintem a speedhack miatt továbbra is befagy, meg hardware-esen a színes akármik előjönnek mozgásnál úgyhogy várom a köv. verziót :)
  • robogo81 #7534
    Idővel megoldják lehet,emlékszem régebben a killzone sem ment,most meg normálisan lehet játszani.
  • Megics
    #7535
    Sziasztok!

    core2duo 3GHz, 4 GB RAM, HD 5770 1 GB. ezen a konfigon futhat játszható sebeséggel a Gran Turismo 4? a játszható listában benne van, érdemes elkezdenem szórakozni az emulátorral?

    Megics
  • robogo81 #7536
    Sziasztok.
    Nekem nincs meg a Gran Turismo 4,de ki lehet próbálni,a gugli segíthet beállítást találni,a jútubon meg vannak videók,általában leírják a configot meg a beállításokat.
    Töltsd le a legújabb emut,először próbáld ki alapbeállitáson,utána lehet a sebességen változtatni(speedhack,gsdx plugin).
    De ismétlem én nekem nincsen meg,nem játszottam vele,de biztos van aki kipróbálta már.
  • zola2000
    #7537
    nekem 2,4ghz core i3al, radeon 5470el (néhány speedhacket bekapcsolva persze) nagyon sok játék jól játszhatóan fut. Mellesleg ne a 0.9.6ot használd, hanem menj a public beta-ra, majd a 0.9.7 r3878at töltsd le.
  • nirvanafan
    #7538
    Sziasztok!

    Tudnátok segíteni? pcsx2 0.9.6-al elindítottam a Naruto Shippuden Ultimate Ninja 5-öt, és fut is a játék, nem szaggat, meg semmi, egy problémám, hogy a játék közben egy idő után, kidob és azt írja, hogy "pcsx1 o.9.6.exe működése leállt" ezzel mit lehet csinálni?
    Nem tettem fel igazából semmit az emulátorhoz, egy pakkban szedtem le biossal, meg pluginekkel.
    Valaki tudna segíteni?
  • robogo81 #7539
    Sziasztok!
    Próbáld ki a legújabb verziót,ITT megtalálod az aktuális legújabbat.
    Kitömörítés után a 0.9.6 emulátor Bios mappa tartalmát másold át az új emu bios mappába.
    Első indításkor,egy beállítás varázsló fut végig,utána rendesen lehet használni.
    Ha gond lenne a használatával EZ sokat segíthet.