69
KARAOKE file-ok
  • Vis Mayor
    #29
    nekem megvan! add meg az E-mailod és elküldöm
  • Laacaa
    #28
    Sziasztok!
    Léci segítsetek, sűrgősen kellene az AD stúdiótol az Álmaimban amerika mibien, karaoke-ban, vagy akármilyen instrumentális változatban, csak ne énelkeljenek benne.
  • marci555
    #27
    Hy! Tud valaki egy olyan oldalt ahol a limbó Hintó karaoke változatát letölthetem?
  • Mojlepque
    #26
    Dudditsnál szerintem érdeklődhettek, mert ő eléggé jártas mostanában a Karaoke kiírásával
  • repvez
    #25
    Hasonlo kérdésem lenne az elözö hsz-hez.Hogyan és mivel lehet karaoki számokat elöálitani és azt kiirni.Ha lehet egy amilyan lépésröl lépésre felsorolást az elkészitési folyamatrol, mivel nem nekem kell és hogy el tudjam mondani az elkészités menetét.Mert én se nagyon értem.
    köszi
  • ent
    #24
    ?
  • ent
    #23
    Hogy kell kar fájlokat cdre írni, hogy lejátsz az asztali karaoke lejátszó?
  • ent
    #22
    ?
  • ent
    #21
    vki?
  • ent
    #20
    Hogy kell kar fájlokat cdre írni, hogy lejátsz az asztali karaoke lejátszó?
  • ent
    #19
    Hogy kell felírni karaoke mp3 fájlokat cdre?
  • blackgamer
    #18
    Honeyball - Lusta vasárnap karaoke verseny

    Gondoltunk ám azokra is akik nem rendelkeznek a remix készítéshez szükséges furmányos technikai eszközökkel, kütyükkel és szoftverekkel vagy egyszerűen csak lusták. Nekik szól a Lusta vasárnap karaoke verseny! A feladat egyszerű. Mindenki számára elérhetővé tettük a Lusta vasárnap instrumentális (szöveg nélküli) verzióját. Nincs más dolgotok mint énekelni és felvenni azt. Egyedül vagy csapatban, fürdőkádban, házibuliban, akárhol, akármikor, a lényeg a végeredmény! A karaoke-verziókat bármilyen formában küldhetitek, szintén november 30-ig. A beérkezett nótákat a HFZB (Honeyball Független Zenei Bizottság) bírálja majd el és teszi közzé 2005 telén, amikor a győztesek értékes ajánkékokban részesülnek majd. Jó éneklést kívánunk minden kedves versenyzőnek!
  • Mojlepque
    #17
    A DC-n van már Karaoke zene cd, ami 3 részből tölthető lesz. 1.magyar sláger 80'. 2.Angol sláger 80' 3.Angol sláger 2. 80'
  • Aurora
    #16
    Olvastam,hogy magyar karaoke zenéket kerestek. Én találtam egy oldalt, ahol kevés bár, de mégis van.
    free.x3.hu/bountyevi/
  • Laza
    #15
    ott nem :)
    ott erre a celra gyartott keszulek az erre a celra gyartott DVD v. CDvel :)
  • Tetsuo
    #14
    Csak azt ne mondjátok h a komoly bárokban is MIDI szól..
  • Laza
    #13
    kosz...

    egyebkent a lenyeg, hogy a buli hatalmas volt, es a karaokenak igy is nagy sikere lett... masnap reggel mindenki az atlagosnal csendesebb volt, elment a hangunk rendesen :)))))))
  • mikszer
    #12
    Mi a para?
    A hangkártyák szintijei már közelítik az eredeti hangminőséget (persze az effektek hiányoznak..) A vanBasco is simán nyomja ha rendesen állítod be. (Creativ kártyával hasít mint állat.) Csak a hangkártya driverét kell normálisan feltenni, és tudja mindjárt, amit tudnia kell. pl XG MIDI-t, ami kicsit több, mint a GS. :)
    Néhány magyar MIDI, köztük pár karaokéval megtalálható pl. ITT :D
  • Tetsuo
    #11
    pl a Creative hangkártyák is tudják a GM MIDIt ill a GS MIDIt is (de ezek akkor sem adják vissza az "eredeti" hangot, hiába sok hangmintából készült).
  • Laza
    #10
    leteznek szintetizator 'emulalo' progik (pl Roland plugin), amikkel allitolag jobban szolnak ezek a csodak...
    vkinek esetleg van e?! :) (persze en is mingya proszalok keresni)
  • zakika
    #9
    ha azt a 8-16 bites pruytyogetest szintetizatoron halgatod, akkor ha jol meg van csinalva nagyon hasonlit az eredetire es egyaltalan nem olyan a hangja mint ami a PCbol kijon

    kulonben a studiobol lenyult zene se rossz otlet
  • Tetsuo
    #8
    :) Jah hogy nem a mobilodra lesz? Akkor nem tudunk segíteni..
    Japániában nagy divat a karaokí ott mindenkinek van gigányi archívuma.. keress arrafelé, de ott nehéz kutakodni.
  • Laza
    #7
    naaaaa, vki.... :)
    lecci, lecci, lecci... :D
  • Laza
    #6
    LOL... koszi, de nem igy ertettem :))))
    Ez azert tul egyszeru lenne... :)

    nekem olyan karaoke szamokra lenne szuksegem (akar klipekkre), ahol a zene nem ilyen 8-16bites pruttyogessel, hanem az eloado normal zenei alafestesevel hallhato...
  • zakika
    #5
    nem gond - a midit beteszed szitibe es a szamitogebeden felveszed mp3ba + hozzaadod a szoveget...

    ja hogy gond? akkor nem tudok segiteni
  • Laza
    #4
    Hello arcok...

    Nekem olyan formatumu karaoke file kene, amiben a zene normalisan (mondjuk mp3) szerepel, es nem ilyen midi oruletben.. :)
    THX
  • Zoleeca
    #3
    Rengeteg Külföldi Karaoke Fájl
  • Dynamic
    #2
    Sajnos magyar kar fájlok olyan ritkák mint a fehér holló.Külföldi van rengeteg, de magyart nem igazán fogsz találni.Én is kerestem, de nem jártam sikerrel...

    Egyébként nekem a Karaoke Kanta progihoz kéne crack, vagy a teljes verzió.A Vanbasco nekem elég gyengén szól (egy-két hang), legalábbis a Kantahoz képest.Még állítgatással sem tudom előcsalni azt a minőséget.
  • Bandy20
    #1
    Hi!

    Biztos hallottatok már a számítógépes karaokézésről, a lényeg egy jó ingyenes szoftver
    pl: Vanbasco's Karaoke és kar kiterjesztésű fájlok, amik egy midi és egy szövegfájl egyesítéséből hozható létre!

    A kérdéseim a következők:

    Ki az aki tud magyar kar file-okat a neten, mert angolok vannak, de még magyar előadóktól nem nagyon találtam.


    Illetve ki ismer olyan progit amivel midi és szövegfájlt lehet egyesíteni és ezekből létrehozni egy kar kiterjesztésű fájlt.

    Előre is köszi: Bandy