13
Alcatel 715
  • uzsidoboz
    #13
    Bi bi bí nekem ment, minden jó... :)
    tök sok képet cshangot meg mindent rányomtam, ellentétben az adatkábellal folyton elvesztette a jelet stb. Ne értsétek félre nem vettem se adatkábelt se progit!
    a progit egy haverom szette netről a kábelhez meg kell egy vodas ismerős.... :)
  • mícs
    #12
    NEKEM MENT INFRAN A SZINKORNIZACIO!
  • zoltánszól
    #11
    Senki ne bánja! Nekem megvan mindkettő. A telefon infraprtja csak dísz. Adatátvitel két telefon között megy, de számítógéppel nem tudtam kommunikációra bírni. (És nálam sokkal okosabbak sem. Sajnos.) Így marad az adatkábeles adatátvitel. :(
  • mícs
    #10
    ez sajnos igy van, de az alcatel azt mondta, hogy igy is eleg nyomott aron kerult a felhasznalokhoz, az adatatviteli csomagot nem teszi bele!
    a szolgaltatok pedig nem biztak az alkatelben, pedig szerintem jo kis telo, en szerettem!
  • jazzboy
    #9
    Már csak azért is disznóság, mert a telefonon van infraport. Így aztán nem értem miért kötelezik a vásárlót arra, hogy a cd mellé az adatkábelt is megvegye. Aki infrán akar adatot cserélni, annak erre anszolút nincs szüksége csak cd-re.
  • efti
    #8
    5eFt az adatkabel+CD, de meg en sem vettem meg...
  • Dzsini
    #7
    a magyar disztrib nem rakott bele cdt meg adatkábelt. külföldön szokás, nálunk nem :) a 'lite' verziót árulják. (mondjuk tudásához képest _nagyon_ olcsón)
  • ronny666
    #6
    elvileg
  • Dzsini
    #4
    úgynézki igen. az ilyesmiket pl a SE is adja a telefonhoz, vagy ingyen letölthetővé teszi az oldalukon. én anno a 701hez se találtam semmi ilyesmit..
  • ronny666
    #3
    Ez most komoly???
  • Dzsini
    #2
    meg kell venni a kábellel együtt.
  • ronny666
    #1
    Megvan valakinek az Alcatel 715 telefonhoz való PC SOFTWARE ADATÁTVITELI PROGRAMCSOMAG?
    Vagy hogyan lehetne hozzájutni?
    Segítsetek lécci, köszi!