2388
  • reaper4
    #387
    kiváncsi vok személyesen is ilyen nagy lenne-e a szád?
  • Aspyrin
    #386
    Te kis nyomoronc, mi a f@szra vered a nyálad nekem?? Ha társakat szeretnél keresd a neked való helyeken őket (pl.Angyalbár), egyébként pedig húzhatsz vissza apád golyóiba, te Stephen King spermium (bár a név passzol hozzád = kapásból ugatni jöttél). Ha lenne csöpp kis agyad (és tudásod) már rég rájöhettél volna, hogy a játéknak saját fóruma van, ahol természetesen mindenki szorgalmasan beszámól a bugokról/javaslatokról stb., és nem itt osztja meg veled bazze, looolll. Egyébként amilyen gyorsan idejöttél úgy le is tiplizhetsz
  • SE0418
    #385
    TRally-t ajánlottam, ami nekem nagyon Terep2 utánérzés...
    Bocs, ha vkit megkevertem!
  • b-type
    #384
    srácok rendre idenézegetek, mit tok meg erről a játékról,
    nemmá' fikát olvassak, légyszi.(nem a gémre értem!)
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #383
    kb én is így voltam mikor végig olvastam pár hozzá szólását!1szerüen kihozzta belőlem a legjobbat!
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #382
    lololololol
  • Cujo01
    #381
    Figyu Te gyógyszeres! Eddig csak olvassgattam a topicot, de már nem birtam... Bazze.. Mit képzelsz Te magadról.. Szerintem fogd be a szád és élvezd, hogy teszter lehetsz, bár nem tudom, a te véleményeddel mennyivel lesznek előbbre a fejlesztők... te aztán értesz ehhez.. mi a f*szért jelentkeztél egyáltalán??? Csak azért, hogy verd itt a nyálad?? Vegyél be még 1 nyugtatót, aztán menj a fincsi irányitásoddal... Esetleg nézz utána, mi az az FPS.. etc.. Pffffff... Érdekes, hogy te 1 ki*baszott hibát nem mondtál még... nagyon tesztelsz!!!! Ügyes gyerek vagy.. Üljél vissza a bilire és inkább azt teszteld, hogy tele tudod-e szarni... Talán kicsit adni kéne mások véleményére.. (Alex, K. András...) ..akik jobban értenek hozzá..
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #380
    valaki valami működő atomra butított cfg-t plz!!!thx^.^
  • KG21
    #379
    bétánál előfordulhat még ilyesmi
  • KG21
    #378
    ja:) és tök jó ahogy legelészik, és ha közel mész rád néz:P
  • Dunpeal
    #377
    nekem nem ez a próblémám,hanem az,hogy radeon9600pro-m van és cat 4.3 drivert használok és szétesik a grafika
  • K.András
    #376
    Ez a zsiráf viszont aranyos :)
  • KG21
    #375
    nekem a legújabb nvidia driverrel ugyanez a gondom. Nem akad, csak élvezhetetlenül alacsony a framerate:(
  • Dunpeal
    #374
    milyen drivert használsz?
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #373
    re;) nah leszedtem ezt a betat de nekem botrányos az fps!' játkban sincs max 25-30fps de ennél kb enyire sacolok!Nicns vhol a neten vmi agyon bútítot cfg?Mert akkor talán ki is tudnám próbállnid e így kész röhej!Jah a cfg 2500barton on 3200+ 1gb 400mhz ddr a vga lesz a gyengéje de azért enyire nem kéne!mert a vga 9200pro 128mb szarcsomó!Fullra butított grafikkal 800*600ban van kb ilyen 30fps!!!colin 4 medium detailon röcenés mentesen játszotam!
  • KG21
    #372
  • K.András
    #371
    Gratulálok a teljesitményedhez.
  • Alexease
    #370
  • Aspyrin
    #369
    Aki hülye az haljon meg. A BARÁTOD SZÓLT BE NEKEM, HOGY SZERINTE HAZUDOK, MERT IGENIS SZAGGAT A KONFIGOMON A GÉM. MIVEL NEKEM NEM HISZ BEMÁSOLTAM IDE KÉT SORT, AMI NEM TŐLEM SZÁRMAZIK. ERRE BEINDUL A FÉREDUMA. LESZ@ROM, HOGY MI A TE MAGÁNVÉLEMÉNYED A TESZTJEIDRŐL, BAROMIRA NEM ÉRDEKEL A RIZSA, A TÖKÖM MÁR TELE VAN VELETEK. AZ A GÁZ, HOGY FELESLEGESEN BOSSZANTOM MAGAM 2 KIS PÖCSÖN, AKINEK AZ IQJA EGY HALOTT AMŐBÁÉT SEM ÜTI MEG.
    IGNORE ON
  • Dunpeal
    #368
    én találkoztam ,de nekem nem lépett ki csak szétesett a grafika(9600pro,cat.4.3)
  • K.András
    #367
    "1024x768ban sem akadt "

    Nálam 15 fps-nél nem szaggat,folyamatosan 15 az fps...A szaggatás ott kezdödik ha pl 15-röl leugrik 2-3-ra majd megint vissza 15-re...Egyébként leirtam,szerintem valami nincsen rendben a grafikával,olyan nincsen, hogy low és high beállitás között 10 fps legyen a különbség,ugye azt te sem gondolod komolyan, hogy ez tök természetes???!!!Tehát ha veszi a fáradságot valaki, hogy bétateszter legyen akkor azt csinálja normálisan,tehát leszedem a fraps-t megnézem mennyit csinál low-high grafikával élsimitással aztán anélkül 800x600-ban aztán 1024-ben stb,aztán fogja az autot és megy egyet az alap beállitással,utána ugyanott megint csak állit az auton és minden egyes beállitást megnéz,változtat e az auton ha igen milyen mértékben stbstb,
    a tesztelés nálam nem azt jelenti, hogy beülök aztán leesik az állam meg nem akad a grafika akkor kijelentem hogy jora sikeredett...ÁÁ mind1...
  • Eisenhower
    #366
    nem unjátok még? ez szvsz ha jól tudom az xpand rally-ról szól nem subri jóska meg swarcz gizi egymásnak odaszólogatásáról. menjetek át máshova nem itt kell szórakázni
  • Toya
    #365
    Most a Terep2-ről van szó vagy a TRally-ról?
    A hivatkozás a TRally-ra volt lentebb...valahol elvesztettem a fonalat :D
  • Alexease
    #364
    Nem lehet atkonfigolni.
    De palyakat, autofesteseket csinalhatsz hozza:) Es lehet ketten, osztott kepernyon is jatszani!! Honapokig nyomtuk:PPP
  • Aspyrin
    #363
    Hm, értem, ezekszerint ha elküldelek a halál faszár pl. egy sorral ezután úgy, hogy nem neked mondom hanem a Pityunak, akkor az nem is neked szólt. Hehe, fura szemlélet az biztos, de legyen.
    Egyébként annyira gáz a gyerek: üzend meg neki, hogy szóljon a haverjának, ellenőrizzenek le, mert "vetítek".
    Mai hivatalos bétafórum: Off Topic/Magyarok ide/ 42. hozzászólás :
    Re: Magyarok ide

    Végre leért a game sikeresen. Szerintem nagyon jóra sikeredett a grafika. 1024x768ban sem akadt [ p4 1,6 ati radeon 9600 ]

    Ennyit rólam
  • Eisenhower
    #362
    alexsease nem tudsz olyan configot adni ahol
    gáz - R
    fék - E
    kézifék - W
    a jobbra balra irányítás meg bal jobb nyíl mert sem az asdw sem az irány billek nem yok.... a txt-be hiába irom át ^^ cfg-be meg nem találtam^.^
  • Alexease
    #361
    Billel tudod novelni a gravitaciot.
  • K.András
    #360
    Szerinted ö ott szolt hozzád?Amikor hallasz egy véleményt vagy netán többet,azt összeveted az eddig hallott dolgokkal,vajon egyezik e stb,nem érzem, hogy ezzel hozzád szolt volna,azt meg pláne nem ,hogy kötekedett volna :)
  • hali
    #359
    hi, talalkozott valaki a betanal olyan gonddal, hogy menu utan a nextre kattintva teljesen szetesik a kep? aztan kilep magatol
    (r9500, 4.1)
  • Eisenhower
    #358
    *terep2 ^.^
  • Aspyrin
    #357
    Rofl. Úgy látszik nem vágod:
    #336
    Szted szóltam hozzá ?
  • Eisenhower
    #356
    gyerekek ez a taerep 2 egész yóó méretéhez képest^^ kicsit mintha túl könnyű lenne az autó de nem rossz ahogy az lfs is kurva yó^^
  • KG21
    #355
    kérdezted mi gond van, én válaszoltam
  • K.András
    #354
    Te nem tudod befejezni?Ha nem szeretnéd, hogy hivatkozzanak a baromságaidra amit leirsz,akkor ne irjál le baromságokat,ennyi.Melyik részét nem érted?
  • Aspyrin
    #353
    Lol vagy, te szóltál hozzám maki
  • KG21
    #352
    de ahhoz elég nagy, hogy ne vegyek rólad tudomást.
  • Eisenhower
    #351
    hú thnx mostmár m1 ^^ elég jó bakker télleg el kellene küldeni a fejlesztőknek^^ hogy azért gondolkozzatok már ^.^
  • Aspyrin
    #350
    Kicsi vagy ahhoz, hogy belémköss
  • Eisenhower
    #349
    á toya májszta is megérkezett^.^
  • KG21
    #348
    csak annyi, hogy vetítesz