2388
  • gergou
    #1508
    hany vinyo van azoknak a gepeben, akiknel megy, es melyikre telepitettek? nalam 2 van...
  • ati2002
    #1507
    Ennyi! Pontosan!
    Énnekem a Harry Potter 3 iso-jával működik. Próbáljátok meg azzal !
  • Gibro
    #1506
    :)
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1505
    Szép is lenne az ha ilyen egyszerűen mennének itt a dolgok ...
  • Johnny23
    #1504
    akkor most műxszik rendesen az ULTIMA vagy nem ?

    Indítás : deamon - install - any cd into drive - play! .....enyyi ?
  • Tatyla
    #1503
    Nekem az 1.9-es alcohol van fenn!
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1502
    De akkor melyik Daemon vagy Alcohol?
  • Tatyla
    #1501
    Álltalában itt aza fö baj ha a deamon és az alcohol is fenn van! Csak az egyik legyen a gépen! Ja még a codec halmozódás is lehet ezért nekem semmi nincs fenn!
  • antijedi
    #1500
    és nem nem az van, ez sem nyert sajnos megint :P
    és mondom hogy sblive-ot cseréltem inkább erre és megérte ... :P
  • arty
    #1499
    feladom :)

    én pont tegnap tettem ujra az XP-t, lehet én is ugyanebben a cipőben járnék, ha marad a régi ... (más gondom volt vele, nem game)

    esetleg ezen is el lehet gondolkozni. anno amikor az időkorlátos 18wheels of time:PTTM kijött, gumikacsa kb. 3x rakta fel az XP-t, hogy minél többet játszhasson vele.

    el kell dönteni, megér e valakinek ennyit egy játék. ráadásul az sem biztos, hogy attól menni fog ...
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1498
    Esküszöm, ez fárasztóbb, mint a suliban tanulni...
  • gergou
    #1497
    igen:)
  • gergou
    #1496
    egy virtual mghajto, es nem muxik... Clone cd nincs fent, csak alcohol 120%, es daemon tools.
  • arty
    #1495
    aztán nagyon érdekel :D csak le akartam alázni, s mivel nem soundstorm van, nyilván egy szakadt ac97es alaplapid van... arról meg látod a prohardver tesztben is leirták mennyit ér :) #1480 ban a link ... ezeket lazán alázza egy sblive!
  • arty
    #1494
    nekem egy dvdirom van csak, és egy virtuális.

    mindkettő meghajtódba tettél lemezt? :)
  • antijedi
    #1493
    most montad hogy poén..., akor meg nem tom mi a baj :)
    amugy meg probálkozni a kutya szokott nem ? ;P
    és msotmár csak azért se mondom meg hagy egyen a fene :PP
  • gergou
    #1492
    ok, probalom.
  • arty
    #1491
    van, igen. elég frusztráló, hogy probálok segíteni másokon, s Te eközben egy "poénnal" belém rúgsz :)

    milyen alaplapi hangkártyád van ? (ha az alaplapot megmondod, az is elég ;) )
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1490
    Ja az 5.10-es drivert tettem most fel, de ugyanaz a helyzet.
    Sőt én még eddig sem jutottam el soha ==> #1474 ahhoz az error-os részhez :(
  • arty
    #1489
    azt próbáltad esetleg, hogy csak EGYETLEN virtualis drájvod legyen ?

    clonecd ugye nincsen fent? (erre allergiás az sf3)

    nekem amugy első a fizikai dvd meghajtóm, második a virtuális daemon tools meghajtó. próbáld esetleg a átállitani a betüjelüket ...

    már nincsen sok ötletem :D
  • antijedi
    #1488
    és nem az van, megint bukta :P
  • antijedi
    #1487
    valami problémád van?
  • gergou
    #1486
    nekem asus alaplapom van. Jah, es mindket demo fullosan mukodott, es His 9800 pro a vga kari.
  • gergou
    #1485
    Hany optikai meghajtotok van( akiknek mukodik)? Mert nekem egy cd iro, es egy olvaso.
  • arty
    #1484
    más topikban volt akinek alaplapi driver csere segített, és az is pont nforce2 chipsetes volt! egy lehetőség... ártani talán nem árt, ha a legujabb van fent, legalább egy eshetőséget kizársz.
  • gergou
    #1483
    A legelso fazisban jon be ez a hibauzenet, sztem valami gaz lehet a cd meghajto(k) ellenorzesevel... ki tudja, ezt az Ultimas csavok kihagytak a crackolasukbol...:( Ezt uzennem nekik : Starforce 3.3 is steel alive
  • arty
    #1482
    bocs az erős fogalmazásért ;)

    esetleg a BIOS ban letilthatod az integrált audiot, és kiprobálhatod ugy, BÁR itt többeknek sblive! van és nekik is azonos a hibaüzenet, tehát e program esetén valószinüleg nem az a gond. ez csak egy eshetőség (volt), ami itt nem jött be.

    esetleg fordulj antijedihez, ő tud neked adni biztosan tanácsot, annyit próbált már itt is segíteni, hogy majdnem belegebedt....

  • jAsOn VoOrHeEs
    #1481
    Ez áll a #1444-es hozzászólásban nem az amit én írtam oda:DDDD

    "A videokártya legujabb driver megvan, a dircectx 9.0c is fennt van, viszont az nforce2 chipset/alaplapi driver legujabb driverjét most szedem :D
    Lehet ez a gond? (nem hinném )"
  • arty
    #1480
    prohardver teszt

    a legujabb realtec és cmedia üdvöskék ...
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1479
    Bocs arty !!!
    Igen alaplapi hangkarim van :(
    De egyébként már válaszoltam erre a kérdésedre:

    "directx9.0c van fent?
    videokártyadriver legujabb?
    nforce2 chipset/alaplapi driver legujabb? "

    #1444

    "Nem hittem volna, hogy ennyit fogunk vele majd szenvedni :(((
    Reggel mikor megláttam azt a "Starforce Rest in peace" -es képet na mondom ezt majd felnyomom azt bumm bele ...
    Hát nem így lett :((( "

    Feltettem mindent a legujabbat amit kérdeztél de így is semmi ugyanolyan mintha semmit sem csináltam volna :((((((


  • arty
    #1478
    hacsak nem nforce2 alaplapod van, MCP-T déli híddal (azaz soundstorm hangkártyával) akkor az lassit. anandtech.com és prohardveren is votl teszt, a legujabb csodaintegrált szutykok sem alkalmasak játékra.
  • arty
    #1477
    paraszt
  • arty
    #1476
    tettél lemezt a cd meghajtoba?
  • gergou
    #1475
    es ezt az xpand rally.exe inditasa utan? mert nekunk meg odaig sem jut el... ( ez az ablak csak a chromed.exenel jon be...:(
  • _xT
    #1474
    Nem nekem csak ilyen szerenyen adja:error
  • antijedi
    #1473
    akkor enyit az alaplapi hagkártya teoriáról :P
    a következő gondolom az alaplapi vidkari lesz :DDDD
  • gergou
    #1472
    nekem live 5.1 es pci os, nem integralt, de mar ugy is kiprobaltam, hogy ezt a liveot letiltottam az eszkozkezeloben, de igy se megy...
  • antijedi
    #1471
    és melelsleg nekem is sb live volt régen és inkább használok msot alaplapit kétszer annyit ér mint sb live midnenestül... :P
  • antijedi
    #1470
    érdekes ami nekem van alaplapi nem softeares szeirntem és nem lassit 20 százalékot de még kettőt se... :P
  • arty
    #1469
    gegou, jason: alaplapi hangkártyátok van ?

    tök jo, h tépem a szám, igyexem segiteni, de eddig még csak válaszra sem méltatott senki :( be is fejezem p*csába.