2388
  • Alexease
    #1
    A PRD utan a Colin-ban is megrendult a bizalmam. De a kepek hirek alapjan, ez talan igeretes lesz. Sajnos sok infot nem talaltam. A megjelenes elvileg 2003Q1.
    Itt van egy tonna kep: BHM
    Ez meg a hivatalos oldal: Techland
  • djcom
    #2
    A megjelenést már vagy fél éve csak tólják.Amugy kijött már tavaly a Techlandnak egy játéka a Speedway GP.Lengyelül.Angolul még mindíg nem!
    Szóval ennyit erről a cégről..:(
  • Alexease
    #4
    Nekem is ez a bajom:(( Belso nezetest meg nem lattam, es info hianyban szenved.
    Ha ez is olyan lesz mint a MS, rally doboz tologatoja, akkor ezek is bekaphatjak.
    Nem hiszem el, hogy senki nem akar/tud csnalni egy normalis rally-t.
  • Nyiri
    #5
    DJCOM: Ennyit a cegrol kicsit eros volt, mert van kulfoldi kiado meghozza a Strategy first, az osszes jatekukat ki fogjak adni kulfoldon is :)
  • Anee
    #6
    a grafika azért eléggé ver mindent,ha meg nem hülyék akkor nem lesz annyira arcade
  • FREAK
    #7
    "Szóval ennyit erről a cégről..:("

    Szerintem most inkább a Chrome-ba ölik az energiájukat, és jól is teszik.
  • ÁjjLe BoBBi
    #8
    hi Nyiri mester:)
    ugy eltülntél az lfs videod után......
    nem akarsz résztvenni a köv bajnokságban ?
  • M@TriX
    #9
    Ha ja. Én is már nagyon vágyok egy ütős rallyzásra. Utóljára ami nekem nagyon bejött az vagy 4-5 éve volt egy rallys játék. Volt már benne a kék Subaru. Tisztán lehetett érezni az út minőségét. Nagyon állat volt...
  • WiZZaRD
    #10
    egy demo eldontene mindent...meg legalabb lehetne valamivel tolni ezekben az ures idokben
  • Anee
    #11
    Az az időjárás kidolgozására kiváncsi leszek
  • grebber
    #12
    Jó lesz ez nagyon végre egy jó game ebben a kategoriában!
  • Breki33
    #13
    hát erről mutattam a trailert a multkor amire azt mondtad, hogy arcade lesz naon P
  • Alexease
    #14
    Tavaly az elso kepek, igeretek alapjan, egy jo rally sim-nek tunt. De azta az ev vegeig csorogtak az infok, es azok szerint ugy nezki, hogy inkabb egy gyors, arkadosabb autoverseny lesz, belsonezet nelkul.
    Ami nem baj, biztos sokaknak tetszeni fog, csak pech.
  • Breki33
    #15
    kérdés mikor jön ki
  • Alexease
    #16
    Oktober ota, semmi hir rola:(( Nehanyan me erdeklodtek belsonezet, fizika, jatekmenet utan, aztan jott a nagy csend:(((
    Most tvaszra igertek valamit, majd kiderul milesz.
  • Nyers
    #17
  • grebber
    #18
    Techland féle Xpand Rally-t először 2002 márciusában jelentették be, s mostanra megjelenés közeli állapotba került a dolog, ezért a vállalat új információkat adott ki PC-s rally játékáról.
    A játék több, mint 60 pályát tartalmaz majd öt különböző környezetben, mint az európai erdőségek vagy az afrikai sivatagok. A pályák összesen nyolc különböző típusú burkolattal rendelkezhetnek, tehát a versenyzőnek fel kell készülni akár többszöri váltásra a murva, a sár és az aszfalt és más terepek között.
    Minden pálya különbözőképp néz ki és befolyásolja a látványt a napszak és az időjárás is, sőt a Techland azt állítja, hogy óriási területek lesznek bejárhatóak minden korlátozás nélkül. Ez azt jelentheti, hogy végre vége az út két széle közé szorított rallyknak és talán az elnagyolt útszéli objektumoknak is, hiszen ha letérhetünk az útról, akkor mindenhol tökéletes minőségben kell megjeleníteni a textúrákat.

    Arról nem szól a fáma, hogy milyen grafikus processzor alá írják a kódot, de mivel még nincs meghatározva a kiadási dátum, lehet, hogy már a következő generációs chipek és a következő DirectX lehetőségeit is kihasználják.
  • grebber
    #19



  • Lacc
    #20
    Nem rossz képek.
  • Pyx #21
    hm.. jo képek!
  • grebber
    #22
    A közelmúltban megjelent egy animáció, melyben első ízben szemlélhettük meg a felújított grafikus motorral rendelkező Xpand Rally-t. Azóta megérkezett a második videó is, mely újabb érdekes részletekbe enged bepillantást. Feltétlenül szemléljétek meg, valamiért nagyon úgy érzem, hogy a 2004-es év rali sikerjátékáról van szó...

    Trailer ÚJ!
  • Alexease
    #23
    Azert a kepek es a tech movie alapjan nem kellene elkapkodni a jelzoket:))
    Eredetileg arkad, kulsonezetes jateknak indult, aztan multev okt. kornyeken a sok level, hozzaszolas miatt ujragondoltak. Alitolag ujraterveztek, de eddig ami meg lettt emlitve, az a grafikai motor valtozasai, es a bele kerult dinamikus kornyezet.
    Azt hogy arkadnak vagy szimulatornak keszul most, azt nem tudni:( De ha arkad is, akkor valszeg nagyon jo lesz a kategoriajaban!
  • Eisenhower
    #24
    az autók töréséről hallot vki vmit?
  • zaki
    #25
    és hol van feltüntetve a hírforrás?
  • antijedi
    #26
    tényleg idegesitő már hogy gyk egesz gamestart becopyzod egyben (minek aki meg akarja nézni megnézi...) és még a forrást sem irod ki...
  • Nyers
    #27



    A képek baromiak, a videó szuper! :) És végre nem autópálya széles utak vannak benne!
  • grebber
    #28
    Trailer új!!

    [MOVIE] Xpand Rally

    [2004-03-11 @ 21:11 - Mantis] (kommentek: 0)

    A manapság sikervárományos játékok közé mindenképp besorolandó Xpand Rally csillogtatta meg magát. Vagyis inkább őt, a Techland :) A szimulátorból egy egészen elképesztő és egyben igen emberes méretű, 67 Mbyteos videó érkezett. A csodálatos Chrome motor mellé reméljük, hogy a fizikát is úgy oldják meg a srácok a teljes verzióra, ami igen csábító hatásokkal vonzza majd magához a virtuális autósokat.

    Info: Gamestar!!
  • M@TriX
    #29
    Ha valaki nem szereti a nagy fileokat (67MB)
    Akkor itt van 9MB-ban, szerintem jó kis videó az autók szépek, a grafika ok lesz majd megnézem biztos a játékot:

    Videó in 9MB
  • Breki33
    #30
    köszi
    összenyomtad?
  • Breki33
    #31
    amúgy hogy is vannak a Rally-k kiadási dátumai?
  • M@TriX
    #32
    link, nem én, de a cseh fiúk mindig össze nyomják a jobb videókat amit én meg is nézek így. 67MBt azért nem áldoznék rá.
  • Alexease
    #33
    Elvileg Colin4 aprilis eleje, RBR es Xpand ha majd kesz van:))
    De ugy nez ki meg is jo eresztes lesz rally-bol:)
    - Colin4: arkados, olyan oszver tipus, mindenkinek rally
    - Xpand: kifejezetten arkad, a gombokkal, kivulrol tologatos emberekne, foleg online fun race
    - Richard Burns Rally: ugy nez ki szimulatorosabb lesz, vagyis valami normalisabb dolog.

    Persze, ezekbol egyelore csak a Colin a biztos (a demo miatt), a masik ketto csak "talalgatas", a hirek, infok, levelek stb. miatt.
  • HuAn82
    #34
    thx!!
  • M@TriX
    #35
    akkor jó, azt hittem csak én szeretem a kisebb fileokat. ;)
    Mondjuk a divx tök jó tömörítő sztem a minőség is rendben van.
  • Breki33
    #36
    csak a nők szeretik a nagy dolgokat :-)
  • ibronk
    #37
    Jelentkeztem betatesztelésre
    Gamestar hír
  • Alexease
    #38
    En nem mertem, mert nyuszi vagyok:)) Cimet is meg kell adni, lehet hogy kepesek postan kuldeni - bar nem hinnem - es akkor gaz, mert ha fizetni kellene a csomagkuldesert, akkor beszivnam rendesen:))
  • toMpEr
    #39
    kijott egy beta, sajna nemnagyon erek ra megnezni, valaki irjon mar rola par sort aki leszedte :)
  • Aspyrin
    #40
    Egyelőre nem lehet leszedni a bétát, ugyanis a szerverük túlterhelt ;-) Eddig összesen 5-en vagyunk magyarok.
  • Breki33
    #41
    cim?