30
Nokia 3510, vélemények, észrevételek
  • zola2000
    #30
    Szerintem a mai telefonok is simán hoznák az egy hetet, ha valaki nem sokat beszélne vele, és nem is nyomkodná egyáltalán.

    (emlékszem amikor megjelent az első javás opera mini, akik befizettek gprs mobilnetre és tényleg sokat olvasgattak a pad alatt néha nem bírta az akksi a suli végéig)

    Értem én hogy nosztalgia, de valahogy nem térnék vissza azokhoz a telefonokhoz, nem volt semmi előnyük, azon túl, hogy még mindig jól működik némelyik.
  • kl24h
    #29
    Nekem az első telefonom Nokia 3310 volt, ezelőtt 10 éve vettem, igaz használtan. Az egyik ismerősömnek volt ilyen Nokia 3510, de nekem valahogy a dizájnja jobban tetszett a 3310-nek. 2 év használat után vettem a Nokia 1600, még most is megvan, közben kaptam egy Nokia 113 ezelőtt két éve.
  • gotchaaa
    #28
    Na igen. Nekem egyébként egy hétig is elment anno néha, bàr telefonàlàsra nem hasznàltam túl sokat. És szerintem még gecijól is néz ki. Aztàn elloptàk, és egy vilàg tört össze bennem. 13 éves voltam. És most végre sikerült szerezni egyet. Best Christmas ever.
  • kl24h
    #27
    Ezek a régi telefonok nagyon jók voltak. Amit az akkut illeti, nem sokat lehetett beszélni velük összehasonlítva a mostaniakkal, de mint jel meg stabilitás nagyon szuperek.
  • gotchaaa
    #26
    Megérkezett az új telefonom.
  • Pyx #25
    ha találsz hozzá progit :)
  • PResident Evil
    #24
    és azzal lehet unlockolni ?
  • inaki ramirez 1
    #23
    kicsire nem adunk....

    :-)
  • inaki ramirez 1
    #22
    thnx!!!!
  • Z
    #21
    jah! jól látod, mindenki gecy!! :D
  • Astaroth
    #20
    de emberek itt 3510-esről van szó!
  • Pyx #19
    erre illő adatkábel nincs, csak szervizkábel amit a hátlap, akku mögé kell tenni
  • PResident Evil
    #18
    ehh help már bazzegh !!!

    sok telefon guru...

    most szólaljatok meg !!!
  • Pheel
    #17
    PC Suite
    Modem Driver

    Lustaság, fél egészség... :)
  • PResident Evil
    #16
    nekem is kellen egy kis help...

    milyen kábel kell hozzá ???

    ugyanis az mondják nincs kifejezetten erre illő kábel...
  • inaki ramirez 1
    #15
    hi

    a nokia 6510-rshez keresek oan driver-t ,amivel a telefont mind modem tudnám használni....

    nagynagyon kéne...........


    elore is koszi........


  • Astaroth
    #14
    Ha én most elmennék a Pannon gsm-hez ott mennyiért magyarítanám meg a telefonomat?

  • Pheel
    #13
    Szó szerint! Ne legyen! :)
  • Pyx #12
    Nekem volt, kábelt nem lehet hozzákötni ,a polifonikus 16szolamú, sztem jól szól!
  • Astaroth
    #11
    Baszki senki nem tud semmit a telefonokkal kapcsolatban,vagy mindenki geci!eddig még egyetlen választ sem találtam van vagy 8 3510-es topik és mindenki csak kérdez.De minek ha senki nem válaszol!
  • Factor_007
    #10
    számit bizony
    nelegyen több szólamu csengőhang de ha már van ne legyen doboz hangja=3510
  • polgárjenő
    #9
    épp idevágó kérdés: nem tud vki egy olyan internet oldalt ahol wap-os oldalt lehet létrehozni és FELTÖLTENI fájlokat ,amit majd telefonnal lementem? tagtag.com -ot ismerem de nem lehet fájlt feltölteni.Aki tud,az kizárt dolog mert nem tudom.
  • Z
    #8
    Nem lehet adatkábelt kötni a 3510i-re, ha jól tudom, csak lementeni lehet wap oldalról.
  • Pheel
    #7
    Hahahaha! Beszarok! Van, akinek ez is számít?

    Most nem mindegy, hogy hányszoros polifónikus hangon mondja azt a telefon, hogy PIIIITY?

    Vagy te is az a fajta vagy, akinek dzsinglbelszel a telefonja? Mert akkor téged is szeretnélek néha agyonverni...
  • Factor_007
    #6
    3510=doboz hang
  • Astaroth
    #5
    Ezt hogyan lehet beletölteni a telefonba?
  • Harder
    #4
    Mobiltelefonhoz csengőhangok, programok, háttérképek - ingyen

    ----------------------------------------
    Harder
    http://www.gyik.com
  • cSuwwi
    #2
    Programok Beszerzése >> 0day FTP III topic. Ott kell az ilyesmit kérdezni :)
  • KBB
    #1
    Üdv mindenkinek!

    Gondotlam nyitok egy ilyen témát :) Lehet, hogy fölöslegesnek gondoljátok, de nekem máris lenne egy kérdésem :)
    3510-eshez kellene szoftware... valami kezelőszoftwave, de unlocker is kéne :)

    Nem tud valaki?

    Előre is kössz!

    by kbb