117
kijött... :)
  • Pistike 007
    #117
    Mert azt a részét nem csinálták meg a fejlesztők..?:)
  • vion3
    #116
    A Dinóknál a DNS folyton változk az arány.Nem mindíg de nekem 100%-os Dínom is van amit csak enyi DNS-nél gyárthatok.

    De azt kérdeném miért nem magyarosítlya az egészet?
  • Pistike 007
    #115
    Reinstall, vagy ha 'rossz helyről vetted vetted meg' akkor próbáld meg 'másik voltból beszerezni':D
  • vitya1121
    #114
    sziasztok tudna valaki segíteni mert amikor elindul ezt írja ki :error can't open file és megakad mi lehet a probléma előre is köszönöm.
  • TekkenMaster
    #113
    hahó!
    nem tudtok oan cheatet amivel meg lehet állítani a tornádókat?
  • Dexantreal
    #112
    #104 és #105-re pls help! Előre is thanks!
  • Dexantreal
    #111
    Nah faszom, csak ennyit engedett kiírni ehh...

    "Name Comments
    623. Dexantreal I would ask you to prepare it very much Jurassic Park: Operation Genesis accessory, since he is big JP fan am and I like the films, the games."

    Pff.
  • Dexantreal
    #110
    Én nem tudom, de, ha jó, akkor elküldöm és thanks, hogy ellenőrizted!
    W B nem baj, azért neked is thanks!
  • Pistike 007
    #109
    Jó lesz, de már írtak egy ilyet, csak konkrétabbat, nem?
  • W B
    #108
    nem tudok angolul
  • Dexantreal
    #107
    Dobd meg egy privivel a topik nyitót. Mellesleg, akkor átnéznéd a petícióhoz írt szövegemet? :S
  • W B
    #106
    nya, ismét vagyok emberek!
    nos igen a film kifogyot! iyenkor a keket törölni kell.

    ha atopik tulaj nem jelenkezik átvehetem a topikot? hogy életet leheljek ide?
  • Dexantreal
    #105
    Meg még azt sem értem igazán, hogy a safari láványosággal, amikor megyek autóval, miért ne menged mindig képet készíteni? :S Először arra gondoltam, hogy, mert túl sokszor kerül bele a magazinokba egy azon dínó fajok képei és nem fogadja el, hogy minek mutogassa annyiszor? Aztán, mikor új dínó érkezett, azt se engedte :S.
    Felűl a fényképezőgépnél az a 0.0.0, szóval a három nulla, az mi? Az értékelés, amikor a képet készítem, hogy milyen jó minőségű? :S Mivelhogy láttam már 3. akárhányast, meg 6. akárhányast is.
    Tehát az nem lehet, hogy a három nulla azt jelzi, hogy kifogyott belőle a film, ugye? :S Ha meg igen, hogy tölthetem fel a fényképezőgépet újból? :S
    Pls help és előre is thanks!
  • Dexantreal
    #104
    Meg azt sem értem igazából, hogy az emberek a parkban folyton kérdezgetik, hogy van itt valami, amit enni lehet? Közben ott a Kisok a park bejáratától pár méterre és mellette a hamburgeres különböző kajákkal és elvilleg nyitva van.
    Akkor meg miért írja ki folyton pár embernél ezt a kérdést?
    Meg a park menedzser foylton üzengeti, hogy dissatisified vagy milyen feeling van a parkban ehh :S.
  • Dexantreal
    #103


    A kiegészítő miről szólna, mi lenne a címe és mikorra várható, ha a petíciót elfogadják? Vagy már a petíció ellett fogadva?
    Amúgy írtam a netfordító szövegével egy üzenetet nekik és én is aláírom a petíciót, de pls ellenőrizze valaki az üzenetet!
    Nem tudok jól angolul és csak beírtam a szöveget a netfordítóba, az meg kidobta.
    Szóval ez lenne az:

    "Nagyon kérném, hogy készítsétek el a Jurassic Par: Operation Genesis kiegészítőjét, mivel nagy JP fan vagyok és szeretem a filmeket, meg a játékokat.
    Nem látom annak akadályát, hogy elkészítsétek ezt, tehát a várakozást se értem.
    Nagyon nagyon nagy örömet okoznátok a JP rajongók millióinak, ha elkészülne a kiegészítő.
    Persze ezt a többség azzal honorálná, hogy megvásárolná és lenne bevétel. Kompromisszum, ahogy szokás mondani: ti elkészítitek, mi megvesszük. A többsége persze.
    Szóval nagyon szépen kérem, készítsétek el a kiegészítőt!
    Hűségées Jurassic Park rajongótok, Dexantreal

    I would ask you to prepare it very much Jurassic Park: Operation Genesis accessory, since he is big JP fan am and I like the films, the games.
    I do not see the obstacle of the fact that you should prepare this, so I do not understand the waiting.
    You would cause a very very big joy JP fans for a million, if the accessory would be ready
    Of course this the majority would recompense him for bribing it with it and would be income. Compromise, custom to say: you prepare it, we buy it. He is his majority of course."

    Szerintetek tűrhető nyelvtanilag? :S
  • Pistike 007
    #102
  • Keszike222
    #101
    Ahhoz,hogy dínokat tudj gyártani 50% dns-nek kell lennie minimum.
  • Pistike 007
    #100
    Azt mondom hogy nem tudom... :) Majd valaki megírja.
  • mama2
    #99
    minimum hány %-nak kell lennie a DNS-nek.
  • mama2
    #98
    Na. Megin lett új dínó, de megin nem tom hogy. Igen lehet váltani, de most 1 kistetű ragadozót, 1 kistestű növényevőt és 1 nagytestű növényevőt lehet "gyártani". De az a problem az egészbe, hogy nekem már volt 82%-os is a DNS, de akkor se lett új dínó. Magyarán azt kéne tudnom hogy: Hány %-nak kell lennie a DNS-nek hogy új fajt tudjak csinálni.
  • Pistike 007
    #97
    Nemtudom, mondom, én csak 100%-nál szoktam elkezdeni a keltetést, de már előtte is ott kell lennie. Ugye van ott ilyen gomb hogy tudsz váltani kis meg nagytestű, és ragadozó vagy növényevő közt.
  • mama2
    #96
    Hát én úgy szoktam nézni, hogy ha mond v.mit a csaj, akkor bemegyek a keltetőbe, és ott megnézem van-e új faj. Én így szoktam. De nem tom mitől függ hogy mikor lesz. Ezt kéne megtudnom. Azt tom hogy A DNS-nek kell soknak lenni, de nem tom hogy mennyire soknak, meg hogy aztán kell-e még v.mit csinálni. Mert jó lenne a játék(nem kicsit nagyon), de ezt nem tom. Szenvedek vele, de nem jövök rá.
  • Pistike 007
    #95
    Hát hogyha bemondja hogy van, akkor van. Keltetőbe sincs olyan lehetőség hogy új fajt nyomathass?
  • mama2
    #94
    Csak azért kérdem, mert nekem hiába 50% a DNS, vagy 60, hiába "fejlesztem" ki a laborba, nem lessz új dinó, ahol dínókat lehet "gyártani" Egyszer sikerült, azt is úgy tudtam meg, hogy a nőio hang -ami beszól ha van egy üzenetem-, hogy van új dínó. Az előbb is beszólt megnéztem hogy van-e új dínó, de nem volt. Mit csináljak hogy legyen új?
  • Pistike 007
    #93
    Ismerős? =)
  • mama2
    #92
    Már meg van nekeresd:)
  • mama2
    #91
    Nem tudsz kódokat hozzá? Mert v.hol láttam, de már nem tom hol és a pcdome-nál csak a pénz, az embereket, a dínókat, meg a belépőjegyet lehet változtatni. Segíts!
  • Pistike 007
    #90
    Hát azt most fejből nem tudom, de én csak 100% után szoktam keltetni, mert akkor sokkal tovább élnek. Így megéri. Piszkos anyagiak...
  • mama2
    #89
    De hány %-nak kell a DNS-nek lennie?
  • Pistike 007
    #88
    -ásatás-
  • Pistike 007
    #87
    Ásatsokat kell végezni, és a csontokból meg ilyenekből lehet DNS-t kiszedni, abból diínót keltetni.
  • mama2
    #86
    Sziasztok. Ha ide még ír valaki, akkor azt szeretném megkérdezni, hogy hogy lehet új fajokat "gyártani"?
  • Pistike 007
    #85
    üdv. Mikorra várható hogy ebből lesz valami? ...tényleg kéne már...
  • W B
    #84
    van itt valaki

    Petíció, hogy megcsinálják a kiegészítőt
  • W B
    #83
    A Főoldalon a lényeget megtaláljátok
  • KillerPeti
    #82
    Lécci lécci lécci segits
  • KillerPeti
    #81
    Counter-Terrorist WIN!!
  • KillerPeti
    #80
  • KillerPeti
    #79
    bocs nem cource hanem source
  • KillerPeti
    #78
    Hahó segitség kéne me a cource nem megy neten nekem nem tom mé de má van steam-em de akkor se:( mit kell tennem ??? aki tuggya az lécci irjon a forumba de inkább a [email protected] me má naon szeretném gyilkolni a netesekelt :) kössz!