17
  • Inquisitor
    #17
    Ma láttam valahol egy cikket, hogy az elmult évek nagy időjárás változásait és hurrikánjait mi okozza. Valaki kitalálta, hogy a föld forgási sebessége lassul és ettől változnak a légköri viszonyok úgy, hogy váratlan vagy eddig nem tapasztalt jelenségek lépnek fel. Na nem nagy lassulásról van szó, de a pillangó efektushoz hasonlóan iszonyúan bekavarhat.
  • Mike
    #16
    Nemis! Mert a fájlcserék
  • Bonewerkz
    #13
    nem, ezt is biztos a bin laden meg a szaddam meg a pribekjei csinaltak, biztos annyit lovoldoztek a levegobe, vizes golyoval, hogy jegfelhot teritenek a demokratikus amerika fole, es ki akarjak nyiffantani a vilagot!! "atomot nekik! atomot a bestijaknak!!" (by: independence day) zuzzunk egyet, uccse tudjuk mar hova tenni a petardankat, valahova el kene man loni oket... (Gyors W. Busz)
  • awender
    #12
    :)
  • Munch
    #8
    "Összekarcolták a felhőket!" ;,-DDDD EZ QRVA JÓ VOLT!!!! :-DDDDD
    Szal tényleg nem tudunk semmit a világunkrol. :(
    Nem rossz ez a kép, mint amikor a romlott tejszinhabot nyomtam le a lefolyón. :-D
  • Dömper Ármánd
    #7
    Turkish, mi a frászt akarsz még a Columbiával? Már az összes atomját név szerint ismerik, a nők lapja is sírt rajta két hasábnyit, az UFO magazin is biztos megjósolta belőle, mikor fognak az idegenek lerohanni minket. Te mit tudnál még kihozni belőle?
  • mad mind
    #2
    De ha jól értem, akor ezek a felhők hűtik a légkört "...kifelé sugározza a hőt az űr felé...", vagyis pont az üvegházhatás csökkenését segítik elő.
  • [HUN]PAStheLoD
    #1
    Biztos ezt is ráfogják az MP3 letöltésekre!