22
Nexus - Feltámad a Nintendó???
  • Sephi
    #22
    Erdekes ezeken peldaul mar spontan nincs GB/GBA slot :) Es mar alapbol eszre kellene venni hogy kamukepek. Hogy miert? Neztek meg jol a kis zold led=et (fenyecsket) ott az oldalan elol. Nem fura?:) A POWER gombnal az R betu alol el van mosodva pl. es a madosik kepen egy gepen sincs gombok allati iras.

    Nah szal erosen kamu
  • CSOCSO
    #21
    nah:)
  • CHEAPBOY_GA
    #20
    CSOCSO mester... akkor franko a visszhang ha nem Nintendos oldalon ismerik el ezt a sz*rt:)))

    Ha egy Nintendo feliratu tehenfoskorong lenne az Uj masina azt is aldanak...:)
  • CHEAPBOY_GA
    #19
    Hat pedig nem egy vilagszepe gyoztes szvsz:)
  • CSOCSO
    #18
    nem fogtam még az sp-t de kinézetre tetszik nagyon is.. jobban mint akármelyik
  • CSOCSO
    #17
    :))
  • Inquisitor
    #16
  • Inquisitor
    #15
    Na igen. Nekem annyira nem tetszett az SP (kinézetre meg fogásra), hogy elhatároztam tervezek egy kamu NextGen GameBoyt én is.
  • Davidus
    #14
    Szerintem meg ugy néz ki mintha a milka tehén rászart volna az N64-re.
  • CHEAPBOY_GA
    #13
    Igen ha a pletyla fake kep eljut Kyotoba s a ceg megfontolja hogy mekkora pozitiv visszhangka van... szvsz talan meg lehet belole valami... pl. GBA SP is megjott, hallgatva a nep ohajara..:)
  • Inquisitor
    #12
    Nem erre gondoltam! Ezen nincs rajta a piros!
  • Inquisitor
    #11
    Na igen az a kép is brutál, ahol a "szinválaszték" látható.
    Woow micsoda színek! Tényleg kér, hogy kamu.
    A készítőjét én felvenném design tervezőnek rögtön. :D
  • CSOCSO
    #10
  • CSOCSO
    #9
    szvsz több mint 1 honappal vagy lemaradva de mindegy:)))
    amugy minenkinek tetszik a gép..esküszöm nem láttam még olyan a consoletalkon vagy gc fan oldalakon ahol nem azt láttam volna HOGY EZT CSINÁLJA MEG A NINTENDO MERT EZ PERFECT....
    mindenkinek tetszik..megmondom az igazat nekem is... tök ari hogy n64 lába van.. király a teteje is .. a neve is nagyon zsír.. az adatok meg zoralok...

    a 256 mosys ram egyenesen brutálisan hangzik..ebből a gc ben kemány 1 mega van...
  • Inquisitor
    #8
    Azok után, amiket a PS3-ról írtak, nem is annyira.
  • Inquisitor
    #7
    "Matt responds: I saw that picture floating around our message boards. It's really nicely done. To answer your question, it's a fake. The creator added the specs to make it seem even more realistic, and apparently it's fooled more than a few."
    Válasz egy olvasó kérdésére, aki beküldte ezt, kérdezve, hogy fake cuccot ábrázol e.
    http://cube.ign.com/mail/2003-02-05.html
    Azért Csocso, mondhattad volna (azon kívűl, hogy fake), hogy 1 hónappal le vagyok maradva!
  • Laalee
    #6
    260 gigaflop vicces lenne...
  • Inquisitor
    #5
    Kár ha kamu.
    Pedig nagyon ealista a leírása, ellentétben a PlayStation 3-al.
    Aminek meg a kamu képét közölte egy csomó újság! :)
    Biztos, hogy nem igazi???
  • CSOCSO
    #4
    amugy szép is lenne..
  • CSOCSO
    #3
    nagy kép:
  • CSOCSO
    #2
    ez fake:))))))))
  • Inquisitor
    #1
    Napok óta téma, hogy az ATI a GameCube utáni konzolhoz is gyártani fogja a 3D chipet.
    Roadside bátyó kipakolt egy pár képet az új NINTENDO Nexus konzolról a www.hardwareoc.hu oldalára, érdemes megnézni!
    Sajnos nem tudok linket csinálni, itt az URL:

    http://www.hardwareoc.hu/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=2471&mode=thread&order=0&thold=0

    De rá is lehet keresni.
    Ha valakinek elég jó a szeme, akkor a gép tulajdonságainak egy részét is leolvashatja az egyik képről!
    Ami tuti: Gameboy és Gameboy Advanced kártyák futattása, GameCube játékok futatása (még jó), Nexus játékok futatása.
    Ha minden igaz ez már talán DVD-t is lejátszhat. Támogat nagy felbontást egyészen HDTV legnagyobb üzemmódjáig.
    A központi proci egy 0,13 mikronos 2.07GHz-es IBM Risc C4 (? Ha jól olvastam) proceszor.
    Támogatja a Dolby Digital (5.1) és Digital EX (6.1) valamint a Prologic II hangformátumokat is.
    Teljesítményről semmi adat még, csak ennyi:
    262.5 Gigaflops???
    A grafikus proci: ATI/Nintendo Radeon Flipper II