15
Állitólag a Vodkafone március 15-étől 1GB-os forgalmi korlátot vezet be!!!
  • Cheky
    #15
    én se filmeket töltök le...

    Néha elkezdek egy albumot letölteni, 100mb, 3 nap múlva lejön... ennyi

    Igazából lemondanám az egész szart, csak nyáron akartam új telcsit venni, előfizuba. 7650est nem kapsz 60k-ért! :)
  • magyar ember 2
    #14
    En is szeretnem atirni az elofizetoi szerzodesemet, holnaptol enyem az egesz vodkafon, mert olyanra irom at. :)
  • magyar ember 2
    #13
    Azert 1-2 driver, stb. letoltesere alkalmas (este ralokod, reggelre lejon), meg aztan a fasze' kell szopatni az embereket? Ez a napi 30 mega tenyleg 0, nemcsak a letoltest akadalyozza, de meg a normalis netezest is. Amugy se ertem mit akarnak lekorlatozni, ez eddig se volt 1 kabelnet hogy az ember letoltogessen filmet, gamet.
  • Cheky
    #12
    De "korlátlan internet"ről beszéltek, ez pedig koránsem korlátlan! Most nem csak a letöltőkről beszélek, hanem azokról is akik nem napi 3 órát neteznek, hanem többet!

    Különben a vodkafone Ferb. 28án megváltoztatta a szerződési feltételeket azért, hogy ezt megtehesse!!! Gondolok egyet és átírom a szerződést???
  • Laalee
    #11
    amugy mert nem eleg 1giga/honap egy olyan szolgaltatasnal amit jatekra sem lehet hasznalni? 2-3K val meg ertelme sincs letolteni. webezni meg bosegesen eleg
  • Laalee
    #10
    amikor meghirdettek hogy altlanydijas lesz mar akkor elmondtak hogy csak idoiglenesen, es elobb utobb korlatozzak valahogy...
  • 2XP
    #9
    Szerintem aki egy 2x kbps sebességú internettel akar letölteni, az meg is érdemli. Ezt nem erre találták ki, de ettől függetlenül még etikátlan amit a voda művel, de vele szemben se sok esélye van annak, aki perelni akár, a honlapukon is olvasható: "A mobil csúcstechnológia lehetővé teszi, hogy ne a hálózaton töltött idő után fizessél a GPRS szolgáltatásokért. Az egyszerűbb átláthatóság és az előre tervezhetőség érdekében a Vodafone kezdetben átalánydíjas számlázást vezet be." Gondolom a szerződésben is benne van ez a jog :(
  • St
    #8
    Nagyon helyes döntés, végre használható lesz. A korlátozást a letöltők miatt hozták, és miattuk sz.pott az aki normálisan akarta használni.
  • a.carkey
    #7
    Mert olyan is kellett az "Europunnó"-ba. (HGY)
    A TV net is készül vmire, de egyelőre csak az új belépőknél. (Huh)
    A régi szép idők (250kb/s idén július)
    már elmúltak ...
  • Cheky
    #6
    A cikk szerint egy napra 33Mb jutt átlagos böngészéssel és mailezéssel. Ez kb napi 2 óra, am ez igencsak nem felel meg a "korlátlan" internet fogalmának! Ráadásul én letölteni is szöktam, ami persze nem sok - napi 30-40Mb - de most...
  • Tikal #5
    nem értem miért kell mindent korlátozni (chello sux), tessék itt a nagy demokrácia, szabadság minden, aztán szopunk, mondjuk engem nem érint ez, csak nem értem minek van pl informatikai miniszter vagy mi a fasz...
  • 2XP
    #4
    http://www.hwsw.hu/hir.php3?id=20125
  • Tikal #2
    mi ez? mit jelent?
  • Cheky
    #1
    Mit tudtok erről?