55
...és elgondolkodtató...
  • see.aakogh
    #55
    Én el sem kezdtem :P
  • Galy
    #54
    akkor itt vége is a beszélgetésünknek.
  • see.aakogh
    #53
    Én nem kaptam azthiszem.
  • Tikal #52
    szerintem ott vannak érdekes dolgok ha igaz pl hogy ki mikor szabadult meg a részesedésétől stb, money money money, minden erről szol még ez a hulye háboru is
  • see.aakogh
    #51
    Mit? Mindent amit leirtam, komolyan gondoltam!
  • Tikal #50
    ez utolagos kifogás, az akciot nem egy nap alatt tervelték ki, ugye te sem hiszed???
  • Tikal #49
    a cimét is megadjam?
  • Galy
    #48
    ezt nem gondoltad komolyan te sem szerintem!
  • FREAK
    #47
    tudtak róla, csak nem vették komolyan

    a kódolt üzenetet, 12.-én dekódolták, de akkor már késő volt
  • FREAK
    #46
    a fém nem olvadt meg, csak a forró acél már nem merev

    tegnap volt róla külön dokfilm

    ha robbantás lett volna, akkor ok, de mutass nekem mérnököt, aki megtervez egy repülőgépes bontást........
  • Tikal #45
    mindenesetre azt tudjuk hogy a CIA-nak ez nagy égés volt ha nem tudtak rola, ha meg tudtak akkor valaki nagyon buta volt...

    Érdekes volt nézni ahogy kifutott egy anyahajo, most mindenki sirt, szomoru volt, mi lesz még itt...

    A béketüntetőknek meg üzenem hogy ne csak amerika ellen tüntessenek hanem irak ellen is.

    Vietnam nagy szopás volt, ott sokat tanultak, sokak halálán... RIP
  • see.aakogh
    #44
    Hát elolvastam az összes szöveget, és mit ne mondjak elgondolkodtató. Egyátakán nem biztos hogy igaz, de akár lehetne az is. Egy két érdekes tény azért van benne (nem a kevés ember a gépeken stb hanem Pl. a fémszerkezet megolvadása és a torony pontos összedőlése).

    Amikor én láttam a CNN-en a híradásokat, és mutatták a romokat, akkor is láttam hogy "egészen kis" helyen szorodtak szét a romok ahhoz képest hogy milyen magas épület. Ki tudja, lehet hogy véletlen, de nem kizárható hogy mérnöki robbantás. Nemtudni.
  • Ron Ragm
    #43
    Én feladom... Ha normálisan nem tudsz érvelni...
  • Tikal #42
    pont ez az hogy nem egyszerű megtámadni...
  • FREAK
    #41
    meggondoltam magam, valószínűleg az amerikai kormány szervezte meg a saját büszkeségük lerombolását, mert már túl jól ment nekik, és le akartak égni a világ előtt, tényleg asszem így történt...... sőt, jobban belegondolva a Columbia körül is minden gyanús, szerintem ezt is ők intézték így, hogy rajtuk röhögjön a fél világ.... Pearl Harborról nem is beszélve, japánok a környéken nem voltak


    de most jobban belegondolva a japánok viszont csak profitáltak a 2 atombombából, szerintem azt ők csinálták direkt....
  • Ron Ragm
    #40
    Te tényleg ennyire hülye vagy vagy csak nem tudsz olvasni?
    Az a netvetséges amit Te csinálsz, könnyű azt mondani bármire is hogy hazugság... Nem hiszem el hogy valaki ennyire csőlátású legyen...
  • FREAK
    #39
    nevetséges

    hagyjuk, hidd el, és örülj, hogy mekkora összefüggésekre jöttél rá

    de legközelebb ne menj a nagyihoz fegyver nélkül, mert olvastam valahol, hogy jár arra egy farkas....
  • Ramza
    #38
    Az lehet.
    De szeretném idézni az említett lap kiváló főszerkesztőjének szavait: "Bevallom őszintén, amikor előszr hallottam arról ami történt, örömmel töltöttek el a történtek".
  • Ron Ragm
    #37
    Ha mindegyiket megcáfolod egytől-egyik, hajlandó vagyok hinni neked hogy az írás egytől-egyig hazugság
  • Ron Ragm
    #36
    Na mert te azt kurvára tudod
    Te vagy a Fehér ház biztonsági embereinek főnöke is, mi? na ne röhögtess....
  • Galy
    #35
    te hülye vagy!
  • FREAK
    #34
    az, hogy kevesen voltak a gépeken, egy KÖRÜLMÉNY, nem pedig egy érdekes ellentmondás.....
  • Ron Ragm
    #33
    Te hülye vagy, hol hallottad hogy elhiszem?
    Egyébként nagyon nem ugyanaz a két dolog, de mind1
  • FREAK
    #32
    lol, de itt nincs ellentmondás, ezek sima hazugságok, és a tények félreértelmezései

    ilyenekt a Piroska és a farkas-ban is találhatsz, ha bele akarsz kötni....
  • [HUN]PAStheLoD
    #31
    te freak ! igazi író veszett el benned! de jó mélyen! és ha hülyeség is valamit csak érhet mint 1 lehetőség figyelembe kell venni! és minnél több egymésnak ellentmondó dolog lát napvilágot a WTC-ről annál inkább érdekelni fogja az embereket! és ha egyszer qrvára érdekli valami az emberiséget akkor az ki fog derülni!
  • harcu
    #30
    Itt is megjegyzem. 91-ben az amcsik csak Kuvaitban harcoltak. Miért menekültek milliók Irakban - Irakból Irakba a közúton, hogy az amcsik százezreket bombáztak agyon? Ki elől menekültek? Hova? Miért? Szaddam miért hagyta? Hol vannak a sírok most? Hogy nem kapott nagy nyilvánosságot?
  • harcu
    #29
    Az első világháború kitörésekor kész tény volt, hogy háború lesz. Moltke eleve háborúval számolt, csak az volt a kérdés, hogy mikor. Ő mondta, hogy nem azzal kell törődni, hogy mi legyen az ürügy, azt bármikor csinálnak percek alatt. A fontosabb a német seregek fejlesztése volt. Mikor ők befejezték a felkészülést, a francia, angol, orosz csapatok még nem, akkor kellett támadniuk, számításik szerint 1914 elején, nyarán volt a legjobb esélyük a győzelemre. A Habsburg trónörökös meggyilkolása egyszerűen kapóra jött.

    Erről ennyit, és hogy mennyire kell törölni megindokolni egy háborút. Senki sem kételkedik benne, hogy az Usa elsöpri Irakot, ha akarja. A kérdés csak az, hogy mennyi áldozatra hajlandók a lakosság. Vietnámot is megnyerték volna, ha nem erősödött volna meg a békemozgalom, és nem lettek volna kénytelenek kivonni a hadsereget. Ahhoz képest az 50000-es veszteség szinte minimálisnak mondható.

    Ha az iromány igaz lenne, akkor a cél egyértelműen a lakosság felszítása lenne, hogy büntessük meg az arabokat, áldozat nem számít. Akkor viszont egyből illett volna támadni, nem várni másfél évet, mire csillapodik a felháborodás.

    Szerintem az a legvalószínűbb, hogy a CIA tudott valami merényletről, de vagy nem vették túl komolyan - esetleg direkt - vagy nem tudták pontosan, mi várható.
  • Ramza
    #28
    Egyetértek.
  • FREAK
    #27
    lol, tökmindegy, ugyanaz a szint

    mocsok szenny, beteg állatok agyából
  • Ramza
    #26
    Csak elfelejtettem benyomni a "válasz erre" szöveget.
  • Ramza
    #25
    nem arra gondoltam, amit te találtál ki, hanem a topikindító szövegre.
  • FREAK
    #24
    nem tudom, ezt most találtam ki, megpróbáltam az eredeti szöveg szintjén maradni...
  • Ramza
    #23
    Ez nem az, amit a második számú "magyar" neonáci lap, a Demokrata is lehozott? :(
  • FREAK
    #22
    öreg, ha ilyeneken akarsz töprengeni, akkor nézd a BB-t meg a VV-t, ott már érdekes dolgok történnek (Boros leírja, hogy Bálint, erre Klaudia beolvassa, hogy Évi....)
  • FREAK
    #21
    MÁS MEGKÖZELÍTÉSBŐL??????????????????????????????????????????

    Dehogynem!!!!! Tudod mit??? Játszunk egy kicsit!!!!

    Figyi, mutatok neked más megközelítést, legyen a téma Hitler, WWII és a holocaust......

    -Hitler becsületes ember volt, csak a népének akart jót
    -a zsidókat amúgy sem szerették sokan
    -MILYEN ÉRDEKES, hogy sokkal több zsidó volt a táborokban, mint német, és MÉGSEM VÉDEKEZTEK!
    -nem árt tudni, hogy Hitler szobafestő volt, VAGYIS NEM IS ÉRTHETETT A POLITIKÁHOZ!!
    -milyen érdekes, hogy a D napon alig volt német az adott partszakaszon (ez tuti valami konspiráció, Hitles és Roosevelt lezsírozták, hogy felfuttassák a francia temetkezési vállalatokat)
    -valószínű, hogy a lágerekben használt krematóriumokat gyártó cég vezetője zsidó volt (huha micsoda meglepő összefüggés!)



    bazzeg, folytassam??? beteg vagy, ha ennek a mocsoknak csak egy sorát is elhiszed..........
  • Ron Ragm
    #20
    Én idáig egy embert sem láttam, aki az eseményt v ezt az írást viccesnek, szórakoztatónak találja
    Valaki más?
    Egyébként nem lep meg, hogy nem akarod más megközelítésből is megnézni a dolgokat...
    Na mind1, senki sem mondta hogy én ezt tekintem a próféciának, ebben hiszek stb
    Felőlem a topic repülhet...
  • Dynamic
    #19
    Még két dolog:
    "8.Szokatlanul üres repülőgépek"
    Nem, ez egyáltalán nem szokatlan.

    "21. A WTC tornyok szokatlanul üresek voltak.
    "
    Na erre lennék nagyon kíváncsi.És mégis, hogyan intézte el az amerikai kormány, hogy kevesen legyenek az épültben?Szórólapokat küldött a dolgozóknak, vagy mi?

    "5.Melyik amatőr lenne képes egy repülő hangjára így reagálni, majd találó előrelátással
    a megfelelő toronyra irányítani a kamerát?
    "
    Mást nem is nagyon filmezhetett, mert egyrész körben "csak" épületek voltak, másrészt meg miért ne hallatszódhatott onnan a hang?Jól tudjuk, hogy a hang visszaverődésből sokszor más irányból halljuk a repülőzúgást.

    stb.
  • Blasta
    #18
    Érdekesség a tököm!!!!!
    Egy baromság az egész, ahogy Freak is mondta: Egy szenny....
    Mindig mindenről előkerülnek ilyen vagy ehez hasonló faszságok. A Columbia-ról is, Pearl Harbor_ról is meg még sorolhatnám....
    Kamu...


    (amúgy Freak nem kérte, hogy hallgasd meg )
  • FREAK
    #17
    szomorú, hogy vannak, akik ezt viccesnek találják, vagy egyáltalán nem esik le nekik, hogy milyen borzalmas eseménnyel szórakoznak

    lehet utálni az amcsikat, de ilyet még egy egy fanatikus arab sem tenne a saját országával...
  • FREAK
    #16
    tényleg nagyon érdekes, hogy egyesek ennyire unatkoznak........