54
Siemens mobilra cucook
  • 5c0rp330n
    #54
    mondhatni jah. béke poraira.
  • ibrik
    #53
    Most, hogy már nincs a Benq-Siemens (állítólag csődbe ment), ez azt jelenti, hogy már nem lesznek Siemens mobilok? (legalábbis jó ideig...)
  • coyote55
    #52
    A SIM-hez kötést ki kell kapcsolni az eredeti SIM-mel!
    Lehet, hogy SIM-zár néven szerepel...
  • Senkifia
    #51
    csá! kéne egy jobb photoeditor a siemens m65-ömre ( ha van)
    ha tudtok légyszi segítsetek.
    előre is köszi
  • SzarvasA
    #50
    Sziasztok! Van egy kis gondom: vettem egy M65-öst, és ha beteszem a SIM kártyámat, akkor azt írja ki, hogy adjam meg a készülékkódot. ha a srácét(volt tulaj) tesszük be akkor meg nem kéri, elindul rendesen. mit lehetne vele kezdeni? amúgy vodás a teló, az én kártyám is vodás.
  • kulabácsi
    #49
    sziasztok!! bár elég régi a fórum, de hátha:D
    szal nekem egy olyan program kellene, ami a siemens mobilok álltal mentett .smi kiterjesztésű sms-eket alakítja át txt-re, vagy vmi olvasható formátumra!! segítségeteket előre is köszönöm
  • scorpeeon
    #48
    ennyire nem egyszerű sajnos...
  • kiskíváncsika
    #47
    Sziasztok!Tudna nekem valaki segíteni siemens c75 függetlenítésben?Pannon/IMEI:357981002779569 Vagy nem ilyen egyszerű?
    Köszi: kiskíváncsika
  • pauly
    #46
    itt nézz szét...
    http://www.telefonguru.hu/keszulekek/keszulek-guru_siemens_ME75.asp
  • bld
    #45
    az a baj h sztem mindenki leszarja ezt a topicot..
  • gamezone
    #44
    én egy siemens cxt65 ös telót szeretnék függetleníteni és hogy mint kéne van e hozzá kód stb valaki segítsen pls.jah és az imei számom 353541007005883
  • Supersix
    #43
    HI!Nem tudja valaki hogy a CL75-ös telóban van-e sms számláló?
  • bld
    #42
    ma rendeltem egy me75-öst érdekelne h van e vkinek ilyen és milyen tapasztalatai vannak stb
  • V Carter
    #41
    Még annyit ír ki,hogy hiűnyzó beáll.:
    CSD adatok
    -Tel.szám (opc.)
  • V Carter
    #40
    Sziasztok!

    Lenne egy kis gondom.Van egy siemens M65-ös telefonom.A gondom az, hogy kaptam egy mms-t és nem tudom megnézni.Amikor le akarom tölteni azt írja ki,hogy hálózati vagy konfigurációs hiba.Nem tudná megmondani valaki mit kell beálíítanom ahoz,hogy menjen?Előre is köszi
  • Crespi
    #39
    csá valaki nem tudna egy kikódoló sort simsens CFX65-höz
  • Cukros
    #38
    erre meg anyit mondok 1 mekkora a hely a telon 2 töredezt mentesiteni szoktad?
    ha esem vaálbe akkor formázás
    elöre elmondom hogy idályiga forázás volt a legjobb
    és nekem bevált
  • Cukros
    #37
    ez nekem is volt ár ilyen hogy kikapcsolt nekem sl 65 van de ez okozkatja valami kép vagy video degy formázás a telonak és utána egy darabig nem lesznek ilyen gondok
  • RÓÓÓbi
    #36
    Magától kapcsol ki, de ijenkor nekem az a kép jelenik meg ami az utolsó volt
    Szal ha videóztam és kikapcsol akkor az utolsó képkockát lehetett látni úgy 3-4 mpercig
    Ez eddig 3-szor volt
  • thalicska
    #35
    ha kikapcsolom az enyémen is megjelenik mindig a kijelzőn a fekete-fehér szín és utána kapcsol ki
  • RÓÓÓbi
    #34
    Nekem rendes
    Viszont van egy ojan probléma h néha egyet kattan és kikapcsol,viszont a kijelzőén még pár másodpercig látszik a kép fekete-fehéren és egyre halványul... nem tom mi a hiba
  • thalicska
    #33
    a sms jelzés nekem nagyon halk, a többi haghoz képest, ez másnál is így van vagy az enyémmel probléma van?
  • RÓÓÓbi
    #32
    Nekem is az van
  • thalicska
    #31
    Hali! Van egy C75-töm, t-mobilos tudtok-e valami progikat a telóval kapcsolatban esetleg lehet-e kóddal unlockolni. Előre is kösz!
  • jozsee17
    #30
    Hi mki vki nem tudja honnan szedhetném le a c65-ös telefonomhoz a függetlenítési kódot ha igen akkor légyszi külld el az oldal címét a [email protected] vagy a [email protected] címemre kössz Zoli
  • Pyotr
    #29
    ennek pedig nem olyan nehéz utánna nézni!
    egyébként nem lehet:)
    10megabyte áll rendelkezésedre ebből 8 amit szabadon felhasznélhatsz!
  • RÓÓÓbi
    #28
    Lehet a C75 memóriáját bővíteni???
  • Cukros
    #27
    nem ugy megy ám ahogy te gondolod
  • Pyotr
    #26
    szerintem nézz köröl te is az alább linkelt oldalon!
    én 1979es szériaszámú madzaggal mindent meg tudok a telón csinálni (menücsere,swfrissités..stb)
    total commanderes plugint használok, sokkal jobb min a mobil phone manager!
  • Pyotr
    #25
    itt találsz!
    itt meg segitenek is!
  • gtasok
    #24
    B.É.K.
  • laci 700
    #23
    Buék
  • gtasok
    #22
    nem tudna valaki segiteni? kábel kéne és seho sem találok.
  • A Róka
    #21
    Most szereztem kábelt /usb/ s65re /eredetileg cx65re/ de galibázik keményen törölni mappát másolni lehet rá de se olvasni se bemásolni nem most mivan???
    /GYÁRI SOFTOT HASZNÁLOM/
  • Cukros
    #20
    sl 65 tuttok e témát
    elöre köszönöm
  • Lanya
    #19
    Hello

    Siemens CXT65-höz létezik rádiós headset?
  • scorpeeon
    #18
    megújult: ingyen JAVA játékok, alkalmazások, csengőhangok, sw-k, menük, témák, sémák Siemens C65re SL65 CX65re M65re S65re: c65.try.hu
  • scorpeeon
    #17
    Astra, rohadt jó az oldal!
  • Astra2005
    #16
    http://astra2005.uw.hu
    Siemens 65-ös, 70-es és 75-ös szériára képek, játékok, videók, csengések
  • Dóraa
    #15
    Lítiumos. És akkor tudod megoldani, ha találsz egy 45ös szériaszámú nem polifonikus siemenst dallamszerkesztővel, és arról küldöd el smsben.