11
Létezik ilyen CD karcoló???
  • Gyiik
    #11
    nem tudom, mennyit varsz ra, de nekem 2,5 processzorral bo 2-3 percig emesztgeti a cue-t
  • Gyiik
    #8
    nincs gond a hifivel? nem oreg? nekem anno sony baszta jatszani az irott tdk-kat, aztan szep lassan a tobbit sem, termeszetesen 2 honappal a garancia lejarta utan...mostanra mar a mechanizmusa is meghalt
  • Gyiik
    #5
    igen, elfelejtettem irni, hogy eleg sokaig emeszti a cuet, mire vegre azt mondja, mehet, de megy. nincsmit
  • kozso
    #4
    KÖSZI!!!

    Úgy néz ki, sikerült végre a NERO-val! Amikor először ezzel próbálkoztam, akkor a nero a kardjába dőlt, hogy mi az a MP3 formátum a CUE-ben, másodszorra belefagyott a CUE feldolgozására, de most az 5.5.10.15-el tök jól működött. Igaz azért izzadt a CUE-vel, de legalább ment.

    Köszke mégeccer!
  • kozso
    #3
    Köszke, rája nézek gyorsban, majd mingyá írok, hogy ment...
  • Gyiik
    #2
    a minap ajanlotta valami vinyltoy nevu suhanc (:D) a CDRWin-t, ambar azzal nem jutottam dulore, viszont a nero burnig rom program file/burn image menupontjaval sikerelmenyben volt reszem, se szunet, se izzadtsagfolt
  • kozso
    #1
    Hali!

    Keresek egy olyan CD iró progit, amivel eccerüen lehet cue-vel audio CD-t csinálni 1 db mp3-ból, úgy hogy ne maradjon a számok közt 1 pici szünet sem.

    Tenksz.