12
Webes számláló
  • blackgamer
    #12
    hu, most elgondolkodtattál, mert én külsős számlálóban gondolkodtam, de egy php-s jobban süllyed az oldal dizájnjában, thx
  • Dj Faustus #11
    Válogathatsz
    Szkriptek
  • blackgamer
    #10
    kéne valami diszkrét, magyar számláló
    tud valaki ajánlani ami bejött?
  • nesto
    #9
    kihalt?
  • pedestrian
    #8
    Tettem a honlapomra egy számlálót és úgy működik, hogyha valaki oda-vissza lépked egy aloldal és a főoldal között (ahol a számláló van), akkor mindíg számol egyet. Ez így működik, vagy van olyan is ami nem számolja bele a honlapon belüli lépkedést csak a ténylegesen újonnan belépetteket?
  • blackgamer
    #7
    na igen, de amióta fizetős lett?!
  • viccesimike
    #6
    Szerintem a Statsector a legjobb.
  • 2XP
    #5
    Nekem ez jön be a legjobban.
  • DirkG
    #4
    Koszi az infot Csarli! Ahogy elnezem a try.hu eleg korrekt. Semmi felugro reklam, van latogatottsagi statisztika is tok szep grafikonokkal, a szamlao pedig csak hab a tortan. Remeljuk maradnak a feltetelek, mert akkor vegre lenne egy normalis free redirect site itthon is. Ajanlom mindenkinek hogy nezze meg, erdemes.
  • Csarli
    #3
    dikki: Köszönüm szépen, megnézem azt is. :) A fenti a www.try.hu volt egyébként.
  • Csarli
    #2
    Nemrég kerestem honlapomba illeszthető számlálót, de sajnos csak olyanokat találtam, amik iszonyú lasssssssúúúúúvá tették a lapomat. Most találtam egy normálisat végre, és szeretném megosztani veletek. Szerintem szuper, és ráadásul magyar, és gyors! Megpróbálok beszúrni egy képet tőlük.