82
Király japcsi rajzfilmek:)
  • [HUN]PAStheLoD
    #41
    van ott egy hackthematrix is :)
  • The Garrett
    #39
    81 perces lesz nem?
  • CSOCSO
    #38
    csikiro baromi Jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
  • CSOCSO
    #37
    miylen 81p???
  • The Garrett
    #36
    Na ha valaki igazán jó anime filmat akar nézni, az ne hagyja ki az AniMatriX c. rövidfillmet (81p)
    www.theanimatrix.com
    Esetleg szedjétek le az előzetest.




    Angolul nemtudok kedvéért a Film azt az időszakot mutatja be, mikor a robotok átveszik a hatalmat az emberek fölött. Tehát a MatriX előtörténete ha ugytetszik!

    Hírek and Képek Thx To HArdwired!
  • Héliosz
    #35
    A Chihiro Szellemországban (Spirited Away) éppen most(ma) nyerte meg a legjobb animációs filmnek járó Oscart. Én még csak a trailer-ét láttam, de tényleg nagyon szép és részletgazdagon kidolgozott. Egyébként Hayao Miyazaki rajzfilmjeiről tényleg mindenütt csak jókat lehet hallani.
  • Boris
    #34
    Érdemes megnézni szerintem a Grave of Fireflies c. animét, igaz, ez eléggé komoly. Aztán ott van a Vision of Escaflowne, ennek a moziváltozatához van magyar felirat is. A Rurouni Kenshin egyszerűen fantasztikus. Nagyon szép anime a Chihiro szellemországban, a Laputa - kastély a felhők fölött és a Nausicaa - A szél harcosai.
    Érdemes megkeresni és letölteni őket.
    Persze a GITS, Ninja Scroll, és az Akira is kiváló :-)
  • CSOCSO
    #33
    Nekem Gits a best.. nemcsak a kép világ miatt..hanem zenei + vágás miatt is... valami eszméletlen király a végén mikor a csaj a géppel tankkal küzd és a tank megfogja a fejét majd elkezdi szétrobbantani stb..kircsi vooolt....
    nekem jobban tetszettek mint akira, vagy hellsing .... hirtelen nemtom a címét valami felkelős okosság amiben valami farkas team van..vagy hsaonlo..nemtom azt láttam legrégebben..
  • consono
    #32
    No, majd megkuksizom, ha tudok egy kis helyet csinálni.
  • Davidus
    #31
    Berserk:)
  • consono
    #30
    Hát, a GiTS nekem sem jött be, bármennyire is ez szokott lenni a nagy kedvenc. Annál inkább a Lain. Azóta hogy láttam a sorozatot nem is nagyon akarok animét nézni, mert úgy érzem már megvolt a csúcs. Persze azért próbálkozom :)
  • Davidus
    #27
    NGE-hez tud valaki full magyarítást? Én csak a hatodik részig talátam.
  • Davidus
    #26
    Akira tényleg nagyon jo de a GITS-töl nem estem a pad alá. Igazából nem is kéne többet néznem mert a Bersrek-nél ugysem lesz jobb:)
  • Davidus
    #25
    Épp az NGE-t nézem:)
  • efti
    #24
    A Rurouni Kenshin egy eleg fura anime...altalaban olyan mint egy szombat reggeli rajzfilm a Fox Kids-en, aztan egyszercsak olyan lesz a helyzet, hogy elokerul a kard es atmegy a film verfurdobe...
  • efti
    #21
    A Mononoke Hime-t ajanlotta mar valaki?

    Aki a lightosabb dolgokat is kedveli annak ajanlanam a Video Girl AI-t es a kisse fura Rurouni Kenshin-t is
  • Davidus
    #20
    http://www.tar.hu/xyy/gatsu.mp3 az egyik "betétdal"
  • Davidus
    #19
    Na megnéztem a Berserk-et.... igazából nem is tudok mit mondani. Egyszerüen döbbenet az egész.
  • Ramza
    #17
    Ha jól tudom, a Radlight pl. lejátssza.
  • Davidus
    #16
    Megnéztem az Akira-t. Igen király film aki nem látta gyorsan nézze meg:) Most a Berserk jönne de az ftp://usteam.uw.hu-n a file-ok fele nem avi hanem valami ogm. Azt mivel lehet lejátszani?
  • efti
    #15
    Armitage 3
  • efti
    #14
    Lain
  • CSOCSO
    #13
    anime 7 esben van a sorozat a Ghost in the shellből...
    amugy hellsing..
    ninja scroll
    stb

    animevilag.hu
    ismertetőket olvasd el és ami tetszik szedd le
  • [HUN]PAStheLoD
    #12
    szivesen habár lehet hogy ott mégsem lett volna :o)
  • Davidus
    #11
    Kösz azóta már találtam.
  • [HUN]PAStheLoD
    #10
    feliratok.hu-n biztos van hozzá való
  • Davidus
    #9
    Na van egy utolsó fárasztó kárdésem:) Töltöm a Ghost in the Shell-t ezt a verziot:GITS[Black][Divx5].avi ehhez melyik felirat kell?:)
  • Davidus
    #8
    Hoppá:) kösz
  • Dynamic
    #7
    Mert rosszul írtad.
    usteam, "r" nélkül.
  • Davidus
    #6
    Valaki segítsen:)
  • Davidus
    #5
    421 unable to set up secure anonymous ftp ezt írja ki.
  • Davidus
    #4
    ftp://ustream.uw.hu/ ra nem tudok felmenni van esetleg jelszó?
  • Punker
    #3
    Hellsing sorozat, Kite, Vampire Hunter D
  • Dynamic
    #2
    Ezeket:
  • Davidus
    #1
    Hali az lenne a kérésem hogy itt soroljátok fel azokat az anime filmeket amiket érdemes megnézni. Valahogy ez kimaradt az életemböl de most be szeretném pótolni:) Ja és létezik ezekhez magyar feilat?