Az lehet, de a Microsoft melett szol az is, hogy az eddigi komolyabb lelegzetvitelu jatekai mind siker lett. Mondjuk ez ertve PC-re. A SEGA-t minden ketseget kizarolag a konzoljai nepszerusetesere hasznalna fel.
\"Abban a varban emberek, abban a varban ki lakik ?\"