77
Hogyan lehet?
  • Harder
    #37
    Mode2 CD Guide
    http://www.radlix.com/~dxl/800mb_cd.htm

    Mode2 CD Maker
    http://es.geocities.com/dextstuff/mode2cdmaker.html

    On the way to XCD - or how to turn 700MB CDs into 800MB ones
    http://www.doom9.org/index.html?/xcd.htm

    Links powered by Google

    ----------------------------------------
    Harder
    http://www.gyik.com
  • magyar ember 2
    #36
    Szal akkor a fo" kerdes meg mindig: mode2/form2-t hogy lehet irni?
  • magyar ember 2
    #35
    +van, itt a krekk hozza:

    http://wmw.crackz.ws/hjlascuuodfwO/g/ls_gear603rc11.zip

    Aszongya korrekt filemeret, oszt +krekkelte. Semmi latvanyos valtozast nem csinalt (mas reg. bejegyzes,ilyesmi), de attol meg lehet hogy tenyleg megcsinalta.
  • magyar ember 2
    #34
    Krekket en se talaltam, viszont a CD-XA formatumnal emliti amire homalyosan emlekeztem: mode2/form1 modban 2048 byte adatot tud szektoronkent felirni, mode2/form2 modban pedig 2324 byte szektoronkent. Na, ezt a mode2/form2 modot hogy lehet elobuvolni? Sztem ezzel lehet 750 megakat felpakolni egy 700as cd-re.
  • lck
    #33
    GEAR 90 perces CD-t is író program:

    ftp://downloads.gearsoftware.com/pub/demos/windows/gearppe_demo_en.exe

    sajnos demó 15 napos crack-et nem leltem
  • magyar ember 2
    #32
    Az tuti hogy nem videocd, mer itt volt nalam az a cd, amin .mpg-kent rajta fityegett a 750MB anyag.
  • magyar ember 2
    #31
    "Nem. 1 szal mezei .mpg file. Igy volt a cd-n, nem atnevezett .dat.

    mondom én hogy vmi ilyesmi lesz a gond.. :)"
    Az a gond hogy nem videocd? :)

    "nézz utána hogy lehet svcd-t feliratozni, és irj az mpeg-ből ilyen formátumú lemezt."
    Inkabb arraq mondj +oldast, hogy lehet ugyanugy kiirni cd-re sima mpg filekent, mint ahogy az eredetin volt. :)

    Konvetrtalgatni nem nagyon akarom, mer tuti jo szar lesz utana a minoseg. Viszont lehet hogy ugy 1 kisflopira is rafer. :)
  • Harder
    #30
    De ha 1szer 700as lemezrol masoltam le? Biztos alcazott 800as volt, nem? :)

    nem, de nem ismétlem magam, lásd lent :)

    Nem. 1 szal mezei .mpg file. Igy volt a cd-n, nem atnevezett .dat.

    mondom én hogy vmi ilyesmi lesz a gond.. :)

    1 lame kerdes: neroval hogy lehet csak imaget csinalni (vinyon levo filekrol)?

    Recorder - Choose recorder - Image Recorder
    Többi mintha CD lemezre írnál :)

    Hat pont ez a nem +oldas. :) Mint irtam, feliratot szeretnek a film melle rakni. 1:1-ben a clonecd is atmasolja, azzal nincs gond.

    1.) konvertáld az mpeg-t divx-es avi-ra, akkor mehet mellé a felirat és a lemezre is ráfér :)
    2.) nézz utána hogy lehet svcd-t feliratozni, és irj az mpeg-ből ilyen formátumú lemezt.

    ----------------------------------------
    Harder
    http://www.gyik.com
  • magyar ember 2
    #29
    "Ha valóban 730-750-es a fájl mérete, akkor azt max egy 800-as lemezre lehet kiírni, más megoldás nincs. :)"
    De ha 1szer 700as lemezrol masoltam le? Biztos alcazott 800as volt, nem? :)

    "akkor én csak azt tudom elképzelni hogy mondjuk egy VCD/SVCD cuccba futottál bele, amit lementettél CD-ről gépre (jóval nagyobb lesz; nem egy DAT fálj a nagy?)"
    Nem. 1 szal mezei .mpg file. Igy volt a cd-n, nem atnevezett .dat.

    1 lame kerdes: neroval hogy lehet csak imaget csinalni (vinyon levo filekrol)?

    "Ilyenkor megoldás, hogy a CD anyagából csinálj egy image fájlt a winchesterre, majd abból kell megírnod a lemezt újra. (lényeg hogy ne adatként mentsd le direktbe)"
    Hat pont ez a nem +oldas. :) Mint irtam, feliratot szeretnek a film melle rakni. 1:1-ben a clonecd is atmasolja, azzal nincs gond.

    Anno PPeter irt a pc guruban vmit hogy mode2-ben kevesebb crc mellett tobb adat fer ra a cd-re (vmi ilyen +oldas pont jo lenne ide, ugyis filmet irnek ki, ott nem baj ha 1-2 pixel hibas). Na ezt en a neroval pont nem tapasztaltam, ugyanannyit ir ki mint mode1ben.
  • Harder
    #28
    Ha valóban 730-750-es a fájl mérete, akkor azt max egy 800-as lemezre lehet kiírni, más megoldás nincs. :)

    Ha neked adott esetben van egy 700-as lemezed, azon anyag, és azt 1:1 másolással át tudod írni rendesen egy másik 700-as lemezre de winchesterre -> majd onnan CD-re nem, akkor én csak azt tudom elképzelni hogy mondjuk egy VCD/SVCD cuccba futottál bele, amit lementettél CD-ről gépre (jóval nagyobb lesz; nem egy DAT fálj a nagy?), majd adatként visszaírva egy másik 700-asra tényleg nem fog menni.
    Ilyenkor megoldás, hogy a CD anyagából csinálj egy image fájlt a winchesterre, majd abból kell megírnod a lemezt újra. (lényeg hogy ne adatként mentsd le direktbe)

    ----------------------------------------
    Harder
    http://www.gyik.com
  • magyar ember 2
    #27
    Ezt mind tudom, azert irtam oda kulon hogy a kiirando film valoban 730-750 MB, es nem csak annyinak laccik.
  • Harder
    #26
    Nem az számít hogy az Intézőben mi látsz fileméretként :)

    A valós kiírt adatot a Nero-ban könnyű ellenőrizni írás előtt, csak klikk az írandó CD "nevére" (képen "NEW") - jobbegér - Properties (Tulajdonságok),
    és a képen sárga színnel jelöltem hogy melyik adatot kell figyelni. Az kerül ténylegesen a lemezre.

    Kiírandó file mérete


    ----------------------------------------
    Harder
    http://www.gyik.com
  • barret
    #25
    ezt a békát le kell nyelni,jártam már én is igy...
  • magyar ember 2
    #24
    Nekem meg a nero csak elbassza a cdt. Sajna az nem kamu. Raadasul a nero vagy 3 centi piros csikkal jelzi a merettullepest.

    Ezek vannak nalam beallitva:
    -iso level2
    -mode2/xa
    -joliet
    -DAO
    -tuliras engedelyezve
    Mi nem jo?
  • RelakSfromhome
    #23
    750-es fájlt (intézőeztmondta méret) feltúrtam 700-as cdre, és még hely is maradt. Nahoppá, valamelyik hazudik! (valsz az intéző :) )
  • magyar ember 2
    #22
    Ekkora tulirast nem engedelyez. De az altalam hasznalt cd-re is fel kell fernie, mert ha nem vinyora masolom, es onnan irom ki, hanem cd-rol cd-re 1:1-ben, akkor lazan rairja. Ugyanarra a nyersanyagra. Na ilyenkor mi van?
  • magyar ember 2
    #20
    Itt is +kerdezem, hatha itt se tudja senki: 730-750 megas filmet hogy lehet kiirni 700-as cd-re? Olyaanrolmasoltam le, tehat valahogy biztos ra lehet buvolni, de hogy?
  • lck
    #18
    Van valami GEAR nevű CD író program abban direkt benne van a 90 perc.
  • RelakSfromhome
    #17
    A hardvered ismeri a 90 és 99 perces cd-ket? Én azért nem tudom írni, mert csak 80 percig ismeri fel
  • zotso
    #16
    az a baj, hogy csak 70 percesnek ismeri fel a 90 perces lemezt, és azt írja ki, hogy nincs elég kapacitása a lemeznek
  • zotso
    #15
    tudatlanka köszi, majd megpprobálom
  • zotso
    #13
    Szia Urak! hohyan lehet 90perces, azaz 800 mB-os cd-t írni? Hogyan kell konfigurálni a Nero-t?
  • dlneo
    #12
    nahaszondja egy problémám van amikor beszerelték a CD iromat és felrakták a nero jó akkor még müködött simán minden de amta ujra felraktam a
    Windows-t és a nero-t is nem látja az iromat egyébként egy 48×-os Teac-om van
    sztem a CD-keyyel van valami gáz jó volna ha valaki tudna segiteni mert csak az Image Recordert látja! :(((((((
    nagyon rossz ez igy
    remélem udtok segiteni előre is köcceh
  • SaWo
    #11
    Nyíri! Tesómat azért nem engedtem cd-t írni, mert folyton csak én szponzoráltam a gépfelújítást, ő meg mindig elbulizta a pénzét. Mondtam neki, ha kicsit hozzájárul a géptuninghoz, akkor használhatja. Nem sikerült mellesleg jobb belátásra bírni, de megsajnáltam, úgyhogy lehet cdt írni szabadon ... :)))
  • kukki
    #10
    Sux=?
    Warez=??
    Notgood!!!
  • RelakSfromhome
    #8
    Notgood. Ezzel az erővel akár fel is rakhatnák az írandó cuccot a serverre. Pont az a lényeg, hogy a munkához tartozó cuccokat ki tudják írni cd-re, de ne tudjanak pl audiocd-t másolgatni. (most szinte csak erre használják...)
  • Nyiri
    #7
    sawo: ilyen kis mocsok vagy? miert nem engeded a teso cdt irni? :D
  • SaWo
    #6
    Fuh! Értem a problémát, de én nekem egy ötletem lenne. Win xp alatt meg lehet azt csinálni, hogy mikor instalájuk a nero-t akkor megkérdezi a windows, hogy minden user számára telepítsük-e föl, vagy csak egy adott célszemély (pl rendszergazda) legyen jogosult. Na én ezt itthon megcsináltam, és a dolog úgy néz ki, hogy ha én (azaz a rendszergazda) bejelentkezem, akkor tudok cd-t írni, de ha a tesóm a saját loginjávLal jön, és indítaná a nérót, akkor csak image file-t tud készítenii, mert az ő hozzáféréséből nem ismeri fel a néró a cd-írót, tehát magát a hardware-t. Jó, mi? Remélem lehetett érteni, miket zagyváltam itt össze, ha nem, küldj mailt.
  • RelakSfromhome
    #5
    Hö?!?
  • MV
    #4
    Szexoldalak letiltva?
  • RelakS
    #3
    No, ennyi?
  • RelakS
    #2
    sux, a volnánk után ez jött volna:
  • RelakS
    #1
    Céghez most került Nero, és meg kéne oldani, hogy csak adatCD- lehessen írni, mert a koleganők unalmas idejükben zenecd-t másolgatnak, meg hasonló warez. Mi meg, ugye gonoszak volnánk