162
t.A.T.u.
  • Galy
    #24
    tatus bugyi:

  • Galy
    #23
    nekem bejönnek...

  • Marki
    #22
    Most mondta a TV, hogy az egyik csajt kitették vagy 3 suliból, mert tapizta a csajokat.
  • Marki
    #21
    Affene! Szószerint ugyanezt akartam írni, kár volt lenéznem:-)
  • zakika
    #20
    ja, en is vagy tiz evet
  • M.A.D.
    #19
    én még tanultam oroszt a suliban.
  • zakika
    #18
    nem tudom menyien tudtok itt meg oroszul, de a szoveg se semmi (marmint az eredeti orosz)

    nem vagyok oda az ilyen dance stilusert, de most megfogott valami a zeneben es a szovegben is...
  • CSOCSO
    #17
    ij klipnem de gáz mikor a kiscsaj élvezkedik:(
  • CSOCSO
    #16
    nekema zenéjük tetszik..leginkább a hangjuk és főleg az orosz zenéjük!!!!
  • Gyiik
    #14
    Izeke, vannak akik penzt gyujtottek Esmeralda szemmutetjere, es Isaura felszabaditasara, roluk meg is van a velemenyem eheh
  • Gyiik
    #13
    "Azt viszont nem szeretem, ha valaki ketsegbevonja agyi kepessegeimet, ES gondolkodasra, esetleg a jo/rossz eldontesere kesztet" vagyis a mondat masodik fele nem kovetkezmenye az elsonek...az agyi kepessegeim ketsegbevonasa ott jelentkezett, hogy "sok hulye rakattanjon", meg "probalj meg neha gondolkodni", es a masodik idezetnel lep ervenybe a mondatom masodik fele, miszerint "nem szeretem, ha valaki gondolkodasra kesztet". Azt azert meg el tudom donteni, mi nekem a jo, mi rossz, es mit fogadok el a media altal (semmit, de ez mas teszta) :P
  • M.A.D.
    #12
    hát így 30-on túl nem hiszem, hogy Brintey szűz lenne, viszont tőlem az.:)
  • M.A.D.
    #11
    az irányított zenéket én sem szeretem, de ez akkor is ott van. :) jók ezek az oroszok.
    igaz, 10 évvel ezelőtt volt egy Autografh nevezetű rockbanda.Iszonyatos jó volt, dehát....akkor még...
  • Gyiik
    #8
    pfff...ugy oszinten rohadtul nem erdekel a media altal vezetett marketingstrategia, magas ivben teszek arra, ki mit mond divatosnak, es ki mit nez le. Azt viszont nem szeretem, ha valaki ketsegbevonja agyi kepessegeimet, es gondolkodasra, esetleg a jo/rossz eldontesere kesztet. Ugy itelem, el tudom donteni, mi a jo, mi a rossz, es nalam ket leszbikus lanyka (ebben az esetben ket igen fullos holgyrol, es nem a topik temajat kepezo lanyokrol beszelnek) egymasbafonodasa eroteljesen jo dolognak szamit, es barmennyire hihetetlen is, nem a reklamgepezet mondja meg nekem, hogy ez a meno, meg effele dolgok.
    A reklamgepezet pedig csak annyit mond nekem, hogy hallgassam a zenejuket, de mivel szomoru tenykent kell kozolnom, hogy idestova ket honapja nem nezek/hallgatok demoralizalo jellegu tv, es radio musorokat/adasokat (hala a jo edes istennek, es oszinten nem is hianyoznak), ennek ilyen szempontbol nezve nincs semmifele jelentosege.
  • Gyiik
    #6
    de azok
  • Játékos
    #4
    Kicsit vékonyak , de azért okoznának otthon némi ajtócsapkodást :)).
  • Dynamic
    #3
    Mármint külsőleg, vagy zeneileg?:)
  • CSOCSO
    #2
    nekem is bejönnek
  • M.A.D.
    #1
    Nem is rosszak ezek az orosz leszbi csajok! :))