10
amióta új az alaplapom
  • RelakSfromhome
    #10
    Vaze!
    Triplebuffer, meg vsync kikaps, és majdnem teljesen megoldva a gond...
  • RelakS
    #9
    A U2 tanul, vagy mi. Felnyom: baromi nagy késés. Pár indítás után meg gyakorlatilag eltűnt, de legalábbis nem zavaró értékre csökkent (vagy csak az van, hogy az Unreal2.ini fájlt szétkonfigoltam notepaddal? =)
  • Borg
    #8
    Van hasonló lehetőség XPben, de a prioritás állitással kurvára vigyázni kell, mert megbortihatja az egész oprencert.
    A windows általában tudja, minek mennyi prioritás kell, nem itt kell keresni ha hiba van.

    Amúgy anno nekem is csinálta egyszer a CS ezt a késést, egérre, meg billentyűre is késve reagált, de egyszer csak elmúlt, és nemtom mitől. Még a gef2pro korszakban volt...
  • Zsoltee_a_bator
    #7
    van egy trukk amivel xp alatt nagyobb prioritast lehet adni egy proginak. start.exe /abovenormal game.exe

    vmi ilyesmi volt ha jol emlekszem. Nekem ettol csinalta azt a kesos jelenseget amit mondtal. Ha igy inditod az unrealt akkor ez a gond. Mas nem jut eszembe
  • RelakS
    #5
    lehet, hogy megproszalom 2x-en. A HL-t meg éppen ezért ogl-ben nyomtam. De mit kezdjek az unreallal?
  • RelakS
    #2
    Senkinek nincs ötlete?
  • RelakSfromhome
    #1
    Naszal. Van egy Diamond Viper v770-em 16 MB-al, meg egy ASUS TUSL2-C alaplapom. Mivel az alaplap tuggya, ezért átállítottam a vidkártyát 4x-es AGP-re. A gond az, hogy gyakran késik a billentyűzet, és az egér. Ez alatt azt értem, hogy megmozdítom az egeret, vagy megnyomok egy gombot, és néhány tizedmásodperccel később reagál a gép. XP alatt ez még szembetűnőbb, az Unreal gyakorlatilag használhatatlan lett. Mit tehetek hogy ez ne forduljon elő? Ja, és OpenGL alatt nem csinálja (a HalfLife-ot kénytelen voltam átkapcsolni rá)