12
Adobe PREMIERE 6.5 hol??
  • Kocsó
    #12
  • zakika
    #8
    latom ertetek is hozza...
    az adobe oremieret meg nem probaltam, de az ulead eleg jo... (nincs viszonyitasi alapom)
    van meg egy power director nevu progim, ezzel be lehet jaccani a digitalis videot, altalaba aviba szoktam de kiprobaltam mpg 1 formatumba is (VCD). csak azt mondhatok ra amit a mirigy - hu de szar... sokkal jobb az eredmeny, ha siman TMPEGggel bekonvertalom ...
  • nemcsakfél
    #6
    Letöltési helyet nem tudok, de már használtam a prg-t.Szerintem az UleadMediaStudio 6.5 jobb, azzal a kivétellel hogy az eddigi (4.12,5.02)es DivXbe nem tudtam 2 menetes tömörítésben kimenteni a kész avit..
    A Premierben viszont nem lehet mpeget importálni, és nem találtam használható többlet tudást az uleadhoz képest (a divx bugot kivéve), és ez vagy 3× akkora (ez inkább csak modemeseknek érdekes, na de akkor is..).
  • saradin
    #5
    Nem tud valaki a premier 6.0 hoz leirást?
    Help
  • phantom
    #4
    én is tegnap elkezdtem leszedni dc++ -rol, de kilépett a srác felénél és utánna meg csak dsl-est találtam de az negyon lassan jött....
  • youth #2
    Hát egyik haverom már letöltötte a DC++-ról. Ennyit tudok én ugyan nem ismerem de hallottam hogy ő onnan töltögette le :))
  • riska
    #1
    Szükségem lenne erre az editorra; tudna valaki segíteni?