509
Üdv minden akváriumosnak!
  • Marki
    #27
  • Marki
    #26
    Nem semmi. De az nem merült fel benned, hogy "osztódnak" a helek, nem kihalnak? :-)))))
  • Eye-scream
    #25
    Nekem eccer volt 2 rákom az akváriumba a halakkal együtt. Úgy adták őket, hogy teljesen ártalmatlanok. A halak meg egyre tűnedeztek az akváriumból a rákok meg nőttek.:) Először nem tudtuk elképzelni, hogyan kapják el a halakat, aztán kifigyeltük: fölmásztak a növényekre és egyszerűen ráugrottak egy halra, marha jól nézett ki, csak nem bírtuk halakkal...:)))
  • Marki
    #23
    ja.. El tudom képzelni.
  • Lara Croft
    #22
    Az enyhe kifejezés :D
  • Marki
    #21
    Ma veszek egy algaevőt, meg vagy 2 plattit.
    Nem tudjátok, üvegharcsát hol lehet venni?
  • Marki
    #20
    Akkor már aszaltszilva volt, ugye?? :-)-:
  • BADE
    #19
    Nekem a macskám szedte ki a teknőst az akváriumból.Reggel történt és este 9 óra körül találtam meg!
  • Lara Croft
    #18
    Nekem egyszer egy borostyán molly ugrott ki, csak órákkal később találtam meg.
  • Marki
    #17
    Én is rendkívül féltem őket. Egy plattim egy este kiugrott, délután megtaláltam, olyan volt, mint egy aszalt szilva. :-(
  • magyar ember 2
    #15
    Te hal-a'lta'bort uzemeltetsz hogy minden halad kifexik? :)
  • magyar ember 2
    #14
    Passzol hozza a kaktusz, maris kesz az igenytelen szobanovenyzet. :)
  • magyar ember 2
    #13
    Aszittem ez olyan mint a rendorvicc: ... -van akvariumod? - nincs. - akkor te buzi vagy.
    :)
  • Marki
    #12
    Akkor biztos, hogy az egy piros xifó volt. Azok ugrálnak ki.
  • Marki
    #11
    A platti milyen??

    Nekem 4 guppi, 4 molli, 3 neon, 2 xifóm van, meg vagy 20 kisguppi.
  • Norbi2K
    #10
    egyszer nekem is eltünt egy halam, kb 3 nap mulva találtam meg a földön...
    de volt egy happy and story is: az akvárium tetején volt egy kis rés ( a másik hal is ott jutott ki szerintem :) a két üveglap között amivel le volt takarva, éppen enni adtam nekik mikor az egyik ugy beindult a kajára hogy kiugrott az asztalra, egy kicsit vergödött de aztán megnyugodott majd visszatettem szegényt
  • 2XP
    #9
    Meg hal se, mert megeszi, tapasztalat ;) Nekem olyan nagyok lettek, h kénytelen voltam őket leadni ...
  • Frank99
    #8
    vegyé' teknyőst
    az egyedül elél sokáig, és nem kő' neki sok víz, meg növény se...

    :-())))
  • Frank99
    #5
    csak kicsi
    mindenből kell.
    növény kisebb-nagyobb
    hal kisebb-nagyobb
    mint a természetben.
    csak nem kell sügér pl, mert megeszi a kicsiket...
  • 2XP
    #4
    Hmm, nekem a guppi nem annyira jön be... Ha veszel neont, akkor más már nem is kell, mert az magában szép, legalábbis szerintem.
  • Frank99
    #3
    neon, platti, guppi, vitorlás, neon kalászhal, ékfoltos razbóra.
    Nagyon szép az akvárium velük.
  • 2XP
    #2
    Vegyél díszharcsát, meg "tapadókorongosat" (a pontos nevét nem tudom), nekem azok tetszenek a legjobban. Nekem is voltak, de sajnos szétrepedt 1x az akvárium, és utána már nem vettem újakat ...
  • Marki
    #1
    5 év után újra vettem halakat.Nagyon szeretem a díszhalakat, nyugtató őket nézni. Szerintetek milyen halakat érdemes venni? És tudtok akvarisztikat oldalakat? Előre is kösz!