285
Kedvenc állatom a hörcsög, mert ha rálépek szörcsög! :)
  • Glpetyus
    #85
    :(((((((
  • MoDuS
    #84
    Részvétem!:(
    A miénk tegnap halt meg 4 évesen...
    Reggel találtuk meg, hanyatt feküdt a magjain!
    Nem voltam nagyon szomorú, mert négy év egy aranyhörinél nagyon nagy kor, szóval már tudtam, hogy lassan elbúcsúzunk tőle, de azért hiányzik.
  • Glpetyus
    #83
    :((((
  • Tom3 #82
    tegnap is így volt de még lélegzett
  • Tom3 #81
    épp bújt volna be a házába vagy mi mert a segge látszott
  • Tom3 #80
    azaz ma
  • Tom3 #79
    Meghalt Pufi 3éves volt. :(
  • PLackó
    #78
    Nekem is volt úgy hívták hogy HÖRBI.Nagyon szép hosszú,szürke szőre volt.
    k.b. 2éves korában elpusztult.Nagyon sajnáltam.Egész nap csak bőgtem.:((((((
  • Tom3 #77




    meg ők
  • Tom3 #76
    ekkora baromsag :)
    valami horcsog eggyutes :)) es 1clip szeruseguk itt ennyit talaltam

    :DD
  • Tom3 #75
    ja jelenlegi horim is :)(2,5 eves)
  • Braveheart
    #74
    Nálam az életének az utolsó fél évében (2 és fél évig élt) szinte mindig aludt, néha kajált meg elvégezte a dolgát, aztán ennyi :)
  • The Garrett
    #73
    leszarom :D
  • magus
    #72
    hörcsög nem alszik téli álmot:)
  • Tom3 #71
    akkor jo
  • The Garrett
    #70
    mondom ezt nekem is csak emsélték... nemértek a hörcsögökhoz :)
  • Lynx_TWL
    #69
    enyém soha nem aldut télen
  • Tom3 #68
    A horcsog teli almot alszik????enyemis sokat alszik
    de este kajara kijon es aligtudom letenni a taljat
  • Adam5
    #67
    "csak utána benéztünk és ott volt" nem pont utána hanem kb reggel is be néztünk nem láttuk és este megint be néztünk és akkor láttuk meg :(((((((((((
  • Adam5
    #66
    "csak utólag vettük észre hogy be bujt a kanapéba és azt meg össze csuktuk" nem ugy értem hogy amikor észre vettük akkor gyorsan össze csuktuk! Hanem hogy nem tudtuk hogy ott van de a kanapét össsze csuktuk és csak utána benéztünk és ott volt :(((
  • The Garrett
    #65
    Nah akkor most mesélek 1 történetet...
    Megtörént vala amaz nyékládháza nevű városban, hogy a helyi (nemvicc:) tehénmegtermékenyítő szakmunkás fia hörcsögöt kapott ajándékba. Eljött a tél, a hörcsög 1 szép napon elaludt, mint köztudott téli álmot alszik, a tehénmegtermékenyítő szakmunkás fia pedig jóóóóól kidobta a kukába mer azthitte meghalt.. Aztán este mikor valami kaparászott a kukában rájöttek hogy bizony a hörcsögnek is 2 élete van.

    Szegény állat viszont nem húzta sokáig... mint köztudott a hörcsög 2 pofára zabál, ilyenkor a 2 pofazacsija megtelik...
    a tehénmegtermékenyítő szak feltételez bizonyos alapvető Biológiai alapismereteket, ám az apa mégis felkiálltott: Nini bement valami a bőre alá! ...és összenyomta vala amaz hörcsögnek pofazacskóját... NO COMMENT!

    mikor ezt előadták ma nekem megzuhantam a röhögéstől... remélem visszajön v.mi a hangulatból :)
  • Adam5
    #64
    A Picur elött meg Maszat volt 2napig volt itt de olyan kicsivolt hogy ki fért a rácsok között(ő is törpe höri volt) másnap raktunk mindenhova almát,magot de csak utólag vettük észre hogy be bujt a kanapéba és azt meg össze csuktuk.... szegény masnap vettuk a picurt, picur 2évig élt
  • Adam5
    #63
    Nekem Picurnak, 2hetehalt meg dzsungáriaitörpe hörivolt
    olyan aranyos volt ha vizesvolt a kezem leitta róla. A kezemben tartottam és tök ari volt.
    De sajnos meghalt :(((((
  • Tom3 #62
    Nekem is volt(van masik)horcsogom 2,5 evet birt :(
    lany neve Ödön :)
  • cenobite
    #61
    Nekem is volt két hörcsögöm (egy fehér, piros szemekkel és egy amolyan szabvány barnás). Az egyik úgy halt meg, hogy megzabálta a szőnyeg rojtját és hát ugye nem bírta megemészteni... :( Ez már jó régen volt, vagy 15 éve...
    Úgy hívták, hogy Moszat.
  • Kandurex
    #60
    :(
  • Braveheart
    #59
    Szmötyike...
  • Lynx_TWL
    #58
    az enyémet Borisznak, végelgyengülésben múlt ki a srác... :(
  • RelakSfromhome
    #57
    Vasorral?

    ©-=RelakS=- ..::SzmájliszakértŐ::..™®
  • Bandew
    #56
    Az enyémnek Hearbie volt a neve.
  • Gladiator
    #55
    Az enyém múlt héten csütörtökön halt meg. de amúgy mostanában nagyonsokhörcsög hal meg. csomó imerősömnekaz elmúlt 1-2 hétben halt meg, meg braveheartnak is. különös.

    a tieteket hogy hívták?

    az enyémet Kavicsnak.
  • Dynamic
    #54
    Nekem is anno így pusztult el az egyik.Nekem ugyan senki nem mondta, hogy rakjam ki, de kicsit kókadtnak tűnt és azt hittem jobban lesz a friss levegőtől.Sajnos 1-2 óra múlva amikor hazajöttem már nem mozgott:(
  • Bandew
    #53
    Nekem a mostohaanyám folytom mondta, hogy tegyem ki a hörcsögöt néha az erkélyre, had szíjjon friss levegőt. Kiraktam. Meghalt a nagy forróságban. Aztán meg m.anyám még engem hibáztatott mert én raktam ki.
    A ROHADT SZEMÉT KÖCSÖG GECI KURVA!!!!!!!!
  • Calver
    #52
    Ne is mondd, 8 éve tartok hörcsögöket, már kertünk egyik sarka hörcsögtemetővé vált!
  • ollie
    #51
    ez igaz

    akkor inkább gyere Morrowindezni egyet...
  • Braveheart
    #50
    Én nem azt mondtam, hanem azt hogy az ilyen kis állatok nem élnek sokáig...
  • ollie
    #49
    de ilyen alapon ne szeressünk senkit, mert egyszer úgy is meghal
  • neménvoltam
    #48
    :(
    Nekem is volt 2. Egyik se élt 2 és fél évnél többet. Pedig nagyon szerettem őket. :((
  • Braveheart
    #47
    Eltemettem... nos, akik olvassák ezt a topicot, azoknak adok egy jótanácsot: csak akkor vegyenek vmilyen hobbiállatot, ha nem fognak hozzá nagyon kötődni érzelmileg, mert nagyon szar érzés...
  • ollie
    #46
    temesd el