17
Csak 60 Hz-en fitnak a játékok Xp alatt, amúgy rendes a refresh rate
  • simonl #17
    Sziasztok,


    Nálam is hasonló volt a hibajelenség...csak 60 Hz en muszikált a notebook ba épített NVidia kártya.
    A lent megadott módon - dxdiag, frissítési frekvencia, felülbírálás - megoldottam, átállítottam 75 Hz re. Ez jó érték? Egyéb javaslat?:)

    Ha viszont játszani is akarok akkor a minden játékban be kell állítani a frekvencia frissítést?

    Köszönöm ha tud valaki jó tanácso adni....
  • zsancy
    #16
    ok sikerült köszike
  • zsancy
    #15
    Megprobálom a játék konzoljába megcsinálni.Ati kártyán már megtudtam csinálni de az nVidian valamiér nemsikerül.
  • Inquisitor
    #14
    Beállítottad külön OpebGL és D3D alatt is? Monitor driverre fent van jól? Ha OpenGL a játék, akkor lehet, hogy konzolparancsban meg kell adnond a frissítést. Az is lehet, hogy a játék beállításaiban meg van adva a frissítés és felülbírálja. Van olyan játék, ahol ez csak a beállítást tartalmazó fileok lézi buherálásával lehet megoldani.
  • zsancy
    #13
    Megcsináltam,mentettem,gépet is ujrainditottam hátha akkor jo de még mindig 60Hzfutnak a játékok.
  • barret
    #12
    Ez csak jatekokra vonatkozik...
  • barret
    #11
    Startmenu ,futtatas ,dxdiag,es a legutolso fulon a frissitesi frekvencia felulbiralasa.Ennyi.
  • zsancy
    #10
    Valaki légyszives magyarázza el nekem, hogy lehet ezt a programot használni.Játszani szeretnék de a szemem már a seggembe érzi magát a 60Hz-töl.Csíp
  • [Jakuza]
    #9
    Rivatuner RC 12.2

    Ez a legujabb.
  • cypher
    #8
    NVRefreshTool 2.1
    nálam ez a legfaxább,minden oprendszeren.(2000,XP)
  • [Jakuza]
    #6
    Inkabb ajanlom a Rivatunert.
    Az uj mar nem csak NVidia hanem ATI kartyakkal is mukodik.
    Es amiert ajanlom az, hogy mig a tobbi program, mint pl Powerstip csak a jatekoknal tud refreshratet allitani, addig a RivaTuner a desktopnal is atallitja a frekit a regi monitoroknal.
  • Lammer at Work
    #4
    esetleg új rivatuner???
  • Mike at home
    #3
    4109-es driverben allithato a d3d alatt a kepismetlesi freki
  • Pheel
    #2
    Refreshlock. Én ezt használom és jól működik, de van már pár ilyen topic, abban kellene érdeklődnöd. :)
  • Huron
    #1
    Egy általános probléma, hogy a GeForce kártyák csak 60 Hz alatt muzsikálnak Xp-n a játékokban. van egy NvRefresh Tool 1.0 nevű prog, ami ugyan átállítja ezt a 60 Hz-et egy kívánt értékre, de csak rég iDetonatorok alatt. A 40.72-esnél nem változik a refresh rate. Powerstrip installálása után meg amikor betöltené a Pstripet, magától újraindul a gépem. Tudtok valami megoldást erre?