35
Epox EP-8K9A2+ vs. Abit AT7MAX2
  • Air
    #35
    Ezt hogy erted?
  • [Jakuza]
    #32
    Csak hogy lathato legyen melyik a jobb lap.

    "Megdőlt az eddigi világrekord: a VR-Zone tuning adatbázisába bekerült legújabb bejegyzés szerint egy Barton magos AMD Athlon XP 2800+ (2,083 GHz) 3.46 GHz-en volt képes üzemelni, és a SuperPI 1M számításokat gyorsabban végezte el (32 s), mint az eddigi csúcstartó Intel Pentium 4 3,06 GHz, amely 4,6 Ghz-en futott (33 s). "

    http://www.hardwareoc.hu/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=2459&mode=thread&order=0&thold=0

    Termeszetesen a lap egy EpoxRDA

  • Evil
    #30
    nekem a legelso abitom egy bh6 rev 1.0 as volt.No ez kiraly lap volt.Azota is teszi a dolgat haveromnal.
  • [Jakuza]
    #29
    Hat ketszer volt Abit lapom az elso meg annak idejen volt amikor meg nem tucattermekeket gyartott.
    De amiota nagy tetelben gyart azota egyre rosszabb a termekei.
    Az Epoxokkal meg soha sem volt gondom, pedig meg SuperSocket7-es lapom (MVP3C-M)is volt belole .
    Eszmeletlen stabil lapok es tuningbajnokok.
    Raadasul a VIA chipsettekbol is a maximum teljesitmenyt hozzak ki allandoan.
    Nem egy olyan tuningoldalt lattam, hogy az EPox-8RDA+ -al 500MHzes FSB-t ertek el vizhutessel.
    Passziv hutessel meg siman minden hokuszpokusz nelkul 400as FSB.
  • Evil
    #28
    en igen, negy darab bf6 ot vittem vissza ilyen hibaval.
  • [Jakuza]
    #27
    O biztos nem emlexik a puposodo kondenzatorokra. :)))
  • Evil
    #26
    biztos volt mar epox od hogy igy dobalozol a hulyeseggel.Abit fenyevekre van az epoxtol stabilitas,minoseg es tuningolhatosag szempontjabol.Legalabbis amd fronton biztos.
  • [Jakuza]
    #25
    Hat az Epoxhoz kepest, pont az Abit a silany marka.
  • Zoli007
    #24
    irj aDVDre legyszi!
  • Zoli007
    #22
    de allitolag az abitnal jobb az asus
  • Zoli007
    #21
    Bocs a mondat vegen felkialtojel van
  • Zoli007
    #20
    Az epox jo, de ez nezopont kerdese?
  • [Jakuza]
    #16
    En inkabb a EPox-8RDA+ -ra szavaznek a helyedben,mert azon Dual channel memoriavezerles van.
  • nimfas
    #15
    ja, bocsi lemaradt a típus és a proci :-))
    Szóval Abit AT7MAX2, Epox 8K9TA2+ és a belekerülendő proci Athlon 2000XP kb. 512(333) DDR rammal. Ehhez a confighoz melyik jobb... és jó a Glacialtech Igloo Silent Breeze 462 venti hozzá(réztalpas, 19dB, 2000 ford/perc, 16,1(CFM) légszállítás) ??
    Előre is köszi :-)
  • Lammer at Work
    #10
    így van EPOX rulla!
    De én elfogult vagyok...
    :)
    mindkét irányba... :))))
    Epox AMD socketA + Asus socket7es(pedig ez már nagyon oldi) lap kíválóan működik és rulez nagyon...
  • Evil
    #8
    ja hozzateszem hogy ilyen lapom nekem nincs ,nekem anno egy 8kha+ os epox om volt es maximalisan meg voltam elegedve vele mind stabilitas mind tuning szempontjabol.
    De itt utannaolvashatsz:

    http://www.hwsw.hu/perl/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=1&t=004334
  • Evil
    #7
    en az epox ot ajanlom.De inkabb a 8rda+ os nforce2 es verziot.
  • Gerry
    #5
    Van egy Abit VH6-om is, és teljesen jól megy vele a másik gépem (Celeron 1100), viszont a Chaintech előtt egy A7V266-E RAID-em volt, ami az eddigi egyik legjobb vételnek bizonyuló alaplapom volt, mivel amikor vettem, akkor az azonos chipsetre (VIA KT266A) épülő Abit jóval gyengébb volt, mind teljesítményben, mind minőségben.
  • Gerry
    #4
    Én az Abitra szavaznék a két alaplap közül, egyébként meg ASUS és Chaintech párti vagyok, most Chaintech 7NJS adja az alapját a gépemnek.
  • Borg
    #3
    Felmész a 2 alaplap gyártó weblapjára, és máris látod melyik tud többet..
  • atee
    #2
    na ja de milyen procihoz es pontosan milyen alaplapok?
  • nimfas
    #1
    Sziasztok! A címben szereplő 2 alaplapról szeretnék információhoz jutni. Ha valakinek van valamelyik akkor ossza meg velem. A két alaplap közt "válogatok", hogy melyiket vegyem... az Abit kb. 10eFt-al drágább. Megéri? Mivel tud többet?