tualatin+gef2mx400
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Egyébként normál esetben ki van akadva 60 körül, mert szerintem sync be van kapcsolva. Szóval normál esetben rendben.
Csak fura nekem, hogy egy ekkora procinak baja van a tömegjelenetekkel. Lehet mégis a PCI video?
Csak fura nekem, hogy egy ekkora procinak baja van a tömegjelenetekkel. Lehet mégis a PCI video?
köszi,
Több ellenfél és fegyver + nagy látóterület esetén van így, máskor hasít ezerrel. Annyi még, hogy PCI-os a videokartyám, nem hiszem, hogy többet nyom egy geforce 1-nél összességében. Egyébként driver friss, AA nincs.
Ja még egy: SB Live hangkártya driverem nincs rendes fent és van még egy integrált hangkártyám is a gépben. CS-ben nincs gond a hanggal, de máshol már volt, lehet ennek hatása az fps-re?
Szóval így lehetséges ez az fps, vagy turkáljak valamit.
köszi
Több ellenfél és fegyver + nagy látóterület esetén van így, máskor hasít ezerrel. Annyi még, hogy PCI-os a videokartyám, nem hiszem, hogy többet nyom egy geforce 1-nél összességében. Egyébként driver friss, AA nincs.
Ja még egy: SB Live hangkártya driverem nincs rendes fent és van még egy integrált hangkártyám is a gépben. CS-ben nincs gond a hanggal, de máshol már volt, lehet ennek hatása az fps-re?
Szóval így lehetséges ez az fps, vagy turkáljak valamit.
köszi