43
A7V8X
  • Bullet
    #43
    A leírás szerint 2,25 GHz a legnagyobb proci, amit bele lehet tenni.
    Az melyik? A 3200+?
  • Stann
    #42
    Hoppá, a videókártáyt még nem próbáltam ki!
    De procit sem szeretném leszedni, meg az alaplapot ki, egyszer már megszenvedtem vele...
  • barret
    #41
    Szedd szét teljesen,majd rakd össze...Hátha csak kontakthibája van! Videokártyával szoktam így járni,ha nincs teljesen a helyén.
  • Stann
    #40
    A sípolás jelentését meg nem találtam emeg a kézikönyvebn...
  • Stann
    #39
    Hali!

    Nemrég vettem egy ilyen lapot, és a következő a probléma:
    A Gép magától ujraindul bizonyos időnként, utána pedig a BIOS kezd el sípolni egy hosszút, kis szünet, és újra hosszút, és ezt végig. A tápot és memóriát a másik gépemből tettem át ebbe(ami 1 évig tökéletesen működött az A7V333-al).
    Processzorhűtő rendesen fent van, 47 fokot mutat. A Windows is frissen van rakva, azzal nem lehet baj. Otthon telepítettem, használtam pár napig, majd lehoztam Szegedre, és azóta nem működik. A táp amúgy egy 300W-os Codegen, de mint említettem, eddig jól ment, egy 2400+-os proci van benne. Ramot már próbáltam áttenni, de hiába.

    Azért nem értem, mert otthon tökéletesen működött, és semmit nem változtattam rajta, és azóta ezt csinálja, nem lehet használni!
    Mi lehet a baj/hibás, mit lehetne még átnézni?
  • Stann
    #38
    Hali!

    Érdemes még mindig megvenni ezt a lapot, vagy van valamilyen különösebb hibája?
    Hang nem számit, mert hangkártyám van!
  • mir
    #37
    nekem az x-xes változat van, de semmi baj vele... én újratelepíteném a windowst...
  • Gerry
    #35
    Ha Windows XP-d van, akkor simán összekötöd a két hálókártyát crossover-es UTP kábellel, és látni fogják egymást...
  • Gerry
    #33
    AMD rajongók topicban ott a válasz!
  • Kese
    #32
    Hi! HOgyan nézhetem meg a lapom reviziós számát?
  • Dikkma
    #30
    Jó de ha most vennék, nforce2-est vennék, az tuti.
  • SRT
    #29
    Hol szerezted és mennyiért???
  • FRenkie
    #28
    ez jó laplap?
  • Dikkma
    #27
    ftp://152.104.125.40/pc/ac97/alc650/wdm_a344.exe
  • Dikkma
    #26
    Legújabb driver fenn van? Asszem a realtek hpjén lehet letölteni.
  • Kese
    #25
    Hali emberek!
    Szintén ilyen lappal rendelkezem. Maximálisan elégedett vagyok vele. Minden nagyon jó, nem fagy semmi rendellenesség. Kivéve a hangot... Szóval xp van a gépen és ha beállítom akár négy hangszórósra, a speaker tesztben szól mind a négy. De még nem sikerült hangot kicsalni a speakerteszten kívül belőle. Szerintetek mi a gáz, vagy mit kellene tenni? Nem vagyok egy zöldfülü, de ezt nem értem. Win98 alatt meg egyszerűen pattog a hang és a tesztben sem megy a több hangszóró..
  • Gerry
    #24
    Ja, akkor az még a régebbi fajta kártya, sajna ezzel már volt gond máshol is, de a GF3-ak és GF4-ek már belemennek!
  • Spenser
    #21
    Baz na minedegy nem modok erre inkább semmit OKOSKA!..................
  • Spenser
    #19
    Álltalában visszafelé minden kompatibilis szokott lenni.....(Bele-lehet-tenni!)
  • Gerry
    #18
    Mért ne lehetne? Persze, hogy lehet!
  • Emery
    #17
    Ebbe az alaplapba igaz nem lehet 4X AGP-s kartyat tenni (jelen eseteben ASUS 7700Ti)?
  • Gerry
    #16
    Marha egyszerű, rádugsz egy fülhallgatót a hátsó surround kimenetre, és ha abban se szól az egyik, akkor a kártya a szar, ha abban ok, akkor szar a hangfal, vagy a kábel!
  • Spenser
    #15
    Ja jó Hűtőm az van Thelmartake vulcano 9...
  • Gerry
    #13
    Csak egy hangszóró nem szól? Az véletlenül nem a Center?
  • Deathcourier
    #11
    AsusA7V8X Rulz!!!!!!!!!!
  • Deathcourier
    #10
    Spenser a legnagyobb bajod ez legyen ha van egy jó hűtőd!!
  • Deathcourier
    #9
    Nekem tegnap elött volt 3 hónapos és azért a 1009 nem igazán egy mai darabú Bios mert én már ahol vásárlok,ott November eljén volt már 1009 akkor még AsusA7V333 akartam venni!!na mind1 amugy szerintem Spenser ez legyen a legnagyobb gondod!és AsusA7N8X ne negyon vegyetek ugyan nforce2 ami ugyebár szép és jó de nem szeretia a memóriákat az emberek írásaiböl kiderülve!amugy is itt a kis ViaKt400 na durr hogy nincs Dual DDR!
  • Spenser
    #8
    Igen ua. :(
    Ijjenről még én semm halottam de ezek szerint ijjen is van :(...
  • dikki*yysw
    #7
    Nekem 3 hónapos lassan a gép, és egyszer már lefagyott :) Akkor is hülye játék miatt. Nem tudom, nektek miért kékhalálozik..
    Mindenesetre az 1011-es biost ajánlom (bár nekem egyikkel sem volt gondom, pedig aznap felraktam még a bétákat is ahogy kijöttek)
    Deathcourier az elsők közötti alaplapokon 1004 meg hasonló biosok voltak, MO-n sokaknak 1007. 1009 az szinte tegnapi. :P és nem hiszem, hogy jobban tudod majd húzni, esetleg az fsb mehetne feljebb alacsonyabb szorzónál.
    Spenser: hát ilyenről még nem hallottam. :) Aida32-vel nézted már?
  • Deathcourier
    #6
    Nekem az alaplapom az elsök közötti ezért 1009 Bios van fent!Eleinte sok volt a kékhahál meg minden,de elmult!ha ujabb Bios-t raknék fel esetleg tudnám jobban húzni a procimat?2000+(@1775) 141Fsb 1.8 Vcoreval de azt már nem szereti!Amugy nem volt hülyeség ezt a topicot megnyitni.Gratula
  • Spenser
    #5
    Szasztok nekemmis ez a z alaplapom van 1010-es Biosszal.
    A problémám hogy a proci hőfokát csak 4-esével jelzi ki tehát nincsen köztes érték :(.
    pl. 32-36-40 stb....

    Probáltam már minden féle progival mindeggyik ezt csinálja.
    Az újabb Biosz lehet hogy megoldaná a gondomat ???
  • Lazarus
    #4
    Nekem is nyomott kékhalált egy párszor még alap biosal
  • sg27
    #3
    1700+
  • Spenser
    #2
    Mijjen proci van neked benne?
  • sg27
    #1
    Frissitett valaki mar a 1011-es Bios-ra?
    Ha igen voltak problemai a rendszer telepitesevel?
    Mert nekem tobbszor meg a telepites(XP) alatt megjelent a kekhalal.