17
...kellene, kazettáról való anyag feljavításához.
  • [Jakuza]
    #17
    Marmint a visszhangot ?
  • Dani0001
    #16
    olyan van ami a vizhangot távolitja el.
  • OldJoe
    #15
    Hi!
    Nos én a WInampot használom vagyis az abba integrált DSP plugINokat pl:DFX...stb
    & ezeket aktívan hagyom mikor wavÁ alakítom az anyagot& > Audio CD...
    A hatás szeritem Igen érzékelhető,
  • VinylToy #13
    Segítek Játékos!

    Próbáld ki a Total Recorder nevű programot, ez felvesz mindent amit a hangkártyádon hallasz, tehát ha összekötöd a decket a géppel, és szól a hangfaladon, akkor ez a progi felveszi, nem bonyolult a használata, letöltése nem tudom talán a google-be beírod biztos kihoz találatokat, tehát mégegyszer: TOTAL RECORDER :))
  • Borg
    #12
    Mondom én 6fejes videoról egy az egyben kábellel bedugtam az IN-be, ahogy te is irtad, és működött rendesen.

    Néhányszor előfordult hogy torz volt a felvétel, valami számomra ismeretlen okból még az IN letiltása után is zaj érkezett rajta.
    Viszont egy reboot mindig megoldotta a problémát, 10ből ha 1x előforult ez.
  • Játékos
    #11
    Gyerekek , ez nem működik ! Pioneerdeck-rca és 3,5 jackdugó-Live bemenet . Torz a felvétel mindkettő progival /Cool Edit és Sound Forge 6.0/ . Három bemeneti aljzaton csak az egyik működik , az is torz , a felvételi hullámgörbe / jól írom ?/ szinte alig tér el az egyenes vonaltól , a szintjelzők /? ledes emuláció -25,-27/ alig mozdulnak . Gyenge a bemeneti jel , esetleg erősítővel kellene beküldeni a zenét , deckről nem tudom ?
  • Borg
    #10
    #8 ugyanigy live-on át
  • Játékos
    #9
    Megkérdezném ha már erről volt szó , hogy ti melyik program felhasználásával küldtétek számítógépre a kazettás felvételeket ? Nekem SB Live hangkártyám és egy Pioneer deck készülékem /4 db RCA csatlakozó / van .
  • Borg
    #8
    Én cooleditet használtam eddig jó sokat.

    Konkrétan studiófelvételeket digiztem be vele amiket 6fejes videoról, kazettáról nyomtam be, majd feldolgozás, és CD-re irás... Tud mindent amit kell, profi, és nem bonyolult.
  • Galy
    #7
    Denoise DX effect / SoundForge például
  • VinylToy #6
    Nem is láttam hogy te is a Cool Editet írtad, csak hogy valami hangszerkeztő és egyben írva fura volt! De béna vagyok! :))
  • VinylToy #5
    Illetve van még pár hangszerkesztő (Sound Forge, Cool Edit).
  • Borg
    #4
    LOL

    Amúgy CoolEdit nevű hangszerkesztő, ami neked kell:)
  • Manta
    #3
    gratulálok
  • TomBond
    #2
    Pisti
  • Manta
    #1
    Tudtok neveket mondani?