2083
Szal...
  • Fodek
    #2083
    felejtsd el amit eddig írtam XD
  • Fodek
    #2082
    továbbjutottam
  • Fodek
    #2081
    és mit kell beírni a hackingba h többjátékosan játszhassak?
  • Fodek
    #2080
    hogy kell megcsinálni a chase morpheus-t??(Niobeval vok)
  • Pianista
    #2079
    ha csak egy ablak akkor azt írd be hogy mi a neve az ablaknak.
  • Pianista
    #2078
    milyen progi?????????????
  • 840208
    #2077
    sziasztok !tudna nekem valaki segíteni már vagy egy órája kereesgélek itt és nemigazán megyek vele semmire.van egy progim és nemigazán tudok vele mit kezdeni mert indításkor kiírja hogy nincs "cannot be run in your location" vagy valami hasonlót.és az istenbnek se tudom kihez forduljak.tudna nekem itt valaki segíteni hogy tudjam kihez kell fordulnom?!?!?!előre is köszi
  • MadWenom
    #2076
    Ja egyébként utána nézhettek a guines rekordok könyvében is benne van a játék.
  • MadWenom
    #2075
    Halo halo
    NAh láttam az enter the matrixot egy boltban leértékelve. 15 euro.
    Ha érdekel valakit akkor irjon és szivesen veszek eggyet és augusztusban mikor megyek haza át tudom adni. Budapesten lakom.
    Szóljatok körbe ismerősöknek hátha érdekel még valakit. Ezzel legalább nincsenek problémák nem ugy mint a tört verzióval. Másfelöl pedig ha még nem tudná valaki ez a világ legdrágábban előálított játéka. Talán megérdemlik a készitők hogy eredetivel játszunk. Az a 15 euro nem 1 horror öszeg szerintem egy jó játékér. Számlát is viszek róla nehogy azt higyétek hogy átverlek titeket.
    Csövi
  • Kurt97
    #2074
    No most fejeztem be másodszor. Elég élvezetes a végén a credits :D Ti toltátok hardon?
  • Pianista
    #2073
    csak az a problem hogy azóta formázva lett:)
  • Pianista
    #2072
    1000thx, megpróbálom
  • Broafka
    #2071
    hát ide nem sokan járnak már cska azért is, nah meg ha nem mondasz konkrét dolgot, hogy ohl melyik pályán, akkor még ahhoz is lusták leszünk hogy fleeljünk, egyébként az autópályás morpheusos pályán tény hogy állandóan kilép, sajnos már nem emlékszem a megoldásra, asszem vlaami patch kell hozzá, meg a hozzátartozó crack
  • Pianista
    #2070
    légyszives ha tud valaki a kérdésemre választ akkor mondja el pls, már több mint 1 hét eltelt...
  • Pianista
    #2069
    Hy!

    sürgős help kellene, az egyik pályán sikerült átjutnom és a következő pályán miegyenest betölti már lép is a játék.pls HELP!
  • cornellred
    #2068
    sziasztok! tudnátok nekem segíteni abban, először is hogy, hogyan működik ez a hackelős dolog, a másik hogy amit a creditek végén ir kódot egy titkos szobához, azt hogy tudom behozni?
  • Fido4life
    #2067
    hibás a lemez.....
  • Broafka
    #2066
    ne aggódj, nem sokat hagytál ki a játékkal, bár azt be kell vallanom hogy szerintem a legjopbb rész a játékban amikor üldöznek az őrszemek :)

    lehet hogy nem bírja a vistát? passz, nem tom
  • böröczk
    #2065
  • böröczk
    #2064
    a kép meg lemaradt

  • böröczk
    #2063
    ezez mi ez?

  • Broafka
    #2062
    ez a Sentinel lövés ez k*rva nagy! :D
  • Broafka
    #2061
    nah végre lejött! :)

    már rég akartam vele játszani, tetszett a hackelés része!

    most tartok a chopper leszedésénél, már leszedtem, de amúgy, nem tud valaki valami jó leszedési módszert, mármint a helikopterre...
  • mama2
    #2060
    szivesen:)
  • Broafka
    #2059
    köszönöm szépen! :)
  • mama2
    #2058
    http://thepiratebay.org/tor/3456677/Enter_The_Matrix
    Innen lelehet tölteni.
  • Broafka
    #2057
    ha megmondod honnan töltötted le (adsz egy linket) vagy ha tudsz adni nekem is játékot! :D
  • vadasz90
    #2056
    Valaki segitsen nem tudom, hogy Niobe-al mit kell csinálni! Ott vagyok a repülögépen és Axelnek kell egy ejtöernyöt vinnem és utána jön az ügynök!A kiugró teret ki tudom nyitni, de azt irja: Nyird ki az ügynököt! és nem tudom kinyirni! Rajtam van az ejtöernyö és mikor kiugrok nem veszi elö amikor nyomkodom a gombokat!!! SEGISEN MÁR VALAKI PLS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Broafka
    #2055
    nem tud nekem adni valaki egy Enter The matrix CD-t?
    Ha eredeti, akkor fizetnék is érte!
    Boltban már nem lehet kapni! :(
  • reznák
    #2054
    Én a Niobe-s részt teljesen kiakasztottam,de a Ghost-os résznél a
    Reactor Construction nevű pályán amikor Niobét kell megmenteni ,az nem megy! Valaki tudna tippeket írni?
  • akyyy
    #2053
    megnéztem, de abban a végén a csaj egy postaládába dobta bele, szal gondolom a postába kerül meg ios volt ez a küldi... én arról beszélek mikor a repteren kell menni, aztán ha jól emlékszem és a csajszival megyek, akkor a repülőn vagyok, a faszival a repülőt kellet követni... csak nemtom hogy miért vannak a reptéren:S

    ezután van a kisebb gyűlés, ahogy a második rész is kezdődött, menekülés a csatornákon, majd vmiért a franciánál vagyunk, bár ott se tudom minek:S

    most ott járok mikor az atomerőműbe kell mindenkit kinyírni, ezt a részt tudom miért van, mert le kell kapcsolni a város áramellátását
  • dronkZero
    #2052
    Nézd meg előtte az Animatrix-ot. A hírt, hogy támadják Ziont, egy hajó szerzi meg, és a reptér csomagmegőrzőjében hagyja a fájlokat(utána szétszedik a Sentinelek). Azért kell elmenni, elhozni onnan.
  • dronkZero
    #2051
    Ki kell lőnöd az előtted kacsázó civil kocsikat, akkor -jó eséllyel- nem akad be, nem borul fel a kocsi...
  • akyyy
    #2050
    nincs valami gyógymód rá arra a pályára, mikor az ikrek üldöznek, és nekem kéne őket loni, de a kocsink midni gfelborul, meg neki megy a szegélynek, meg falnak, az ikrek utolérnek, oszt kampeccis:(
  • akyyy
    #2049
    help. játéktörténetileg nem értem hog ymiért kellet ghostéknak a repülőtérre menni:S:S:S mi van ott????????

    amugy a magyarítás csak a menüt tartamlazza? a párbeszédeket miért nem?:(
  • Fido4life
    #2048
    az jó
  • Fido4life
    #2047
    Én is.. Én 70%-ot adtam volna rá.. :P
  • reco
    #2046
    én még jáccok
  • gamerman01
    #2045
    Én éppen most telepítem. Most Matrix fílingem van. Játszik még valaki vele??
  • reco
    #2044
    nem megy ugy van
    be teszem az egyes cd-t,kéri a kettest berakom azt is és egyszer instal közben kiirja hogy rossz kötet van a meghajtoba rakd be az egyest
    ha berakom az egyest akko kilép az instal-ból ha
    továbbot nyomok kilép,ha mégsét nyomok kilép,ha ujrát nyomok semmit se csinál
    valaki segitsen PLZ