42
Tengereken játszódó stratégiai játékok-> Harpoon4, Fleet Command, Sub Command, Great Naval Battles
  • a.carkey
    #42
    A manual már fent van.

    Innen!
  • a.carkey
    #41
    Április 10-én jelenik meg.
  • a.carkey
    #40
    Hamarosan jön a Fleet Command koppintás, Naval War: Artic Circle címmel

  • Cormac
    #39
    Én sajna nem.
  • Carbine
    #38
    Hallott esetleg valaki a Fleet Command feljavított verziójáról??? SCS-Fleet Command névvel illetik.
  • Carbine
    #37
    Én tegnap raktam fel :D
  • Cormac
    #36
    Néha én előveszem.
  • Jeffjohnson
    #35
    játszik még valaki Fleet Commandot
  • Cormac
    #34
    Hát a Harpoon 4-et nem ismerem (a fent írt sorozatból csak az FC-vel játszottam eddig ha jól emléxem, persze lehet h tévedek, de akkor a többi nem jött annyira be mint az FC)....
  • Lorgem
    #33
    És a Harpoon 4-ről mit lehet tudni?
    Elvileg az a műfaj mint a Fleet Command csak újabb nem?
  • Cormac
    #32
    Nekem ez a topik a kedvencekben található. :)

    Szóval jó kis flottás játék?
    Nekem még mindig a Fleet Command a nyerő...
  • Lorgem
    #31
    Hahó! Él még itt vki? Kéne egy jó kis flottás játék, de a honlapokról nem sok konkrétumot tudtam meg.
  • Cormac
    #30
    köszi
  • syscoHUN
    #29
    Nos regen egy halom cuccost szedtem le a FC-hez,azota mar nem nagyon gyurom a gammat.De az oldalak amiket betettem a bokiba azok meg megvannak,szoval ha erdekel valami,akkor erdemes ezeken a helyeken szetnezni:
    http://forums.navalwarfare.net/ itt egy elegge turheto forum mukodik(ki gondolta volna a cimbol)
    http://www.subsim.com/ ez nemcsak tengeralattjarokkal foglalkozo oldal
    Nos ezekrol toltottem cumokat regen,amik meg ma is mukodo oldalak.
  • Cormac
    #28
    Jó lenne hozzá némi plussz pálya, a modokat sem ártana meglelni. Esetleg készítettél hozzá te pályát?
    Én mindig is ilyen csapásmérőegység parancsnoka akartam lenni virtuálisan és ezt a feelinget tökéletesen adja vissza az FC.
    Persze néha jó beleülni mondjuk egy repcsibe is de a legjobb csak parancsolgatni és a fiók/lányok elvégzik a munka javát.
  • Cormac
    #27
    Tudsz esetleg valami jó kis hasznos oldalt az FC-hez? Amiket lent írtak azok legtöbbje már nem műxik. Keresőben meg nem találtam jót.
  • syscoHUN
    #26
    En meg tolom a tuti Janes-s fele cuccot,nagyon bejon nekem,a DW kicsit huzosabb,annak meg kell egy "kis" ido meg atlatja kelloen az ember.
  • Cormac
    #25
    Fleet Command-dal játszik még valaki?

    A DW nekem állandóan kifagyogat (tudom, erre vannak a patchek) és a Fleet hangulatát nem adja valahogy vissza.
  • AnuluWork #24
    Megjelent a Dangerous Waters! (Végre!)
  • AnuluWork #23
    Az S.C.S. Dangerous Waters aranylemezen.

    Folytadik a Fleet Command, Sub Command vonal.
  • Myrkul
    #22
    Most akkor mi lesz velem???????????? :(((((((((((
  • [NST]Cifu
    #21
    De a megjelenési dátum honnan van? Hivatalos info? Mert sehol sem látom kint a különféle weboldalakon...
  • PREMIERE1
    #20
    "'Harpoon 4 down, but not out'

    Ubisoft halts naval combat simulator's development, but says it is shopping the half-finished game around.

    Ubisoft sunk Harpoon 4 today, stopping all current and future work on the project. In a statement, Ubi marketing vice president Tony Kee cited product quality as the reason behind the decision. 'Ubisoft is committed to making the best military simulation games possible, and unfortunately, the Harpoon IV project wasn't meeting this goal,' he said.

    The news was an unwelcome shock to fans of the veteran naval simulator series. However, Ubi's announcement did offer hope for Harpoon fans. "Discussions are underway to license the source code to a third-party group within the community in order to finish the game," said the statement, meaning there is a good chance another company will pick Harpoon 4 up."

    2003. november 26.

    Larry Bond's Harpoon 4 Ubisoft Canceled NA
    Harpoon 4 Ubisoft TBA EU

    ?


    Ezek szerint egy másik csapat befejezte!
  • [NST]Cifu
    #19
    Mi, merre, hol?
  • PREMIERE1
    #18
    02/15/04 - Harpoon 4
  • [NST]Cifu
    #17
    Miután a Harpoon 4-et az UBI leállította, csodálkoznék is...
  • antijedi
    #16
    hmmm, szept 9. elmult és még mindig nincs :)
  • a.carkey
    #15
    A Harpoon 4 megjelenését a "grafikai csiszolgatás miatt" szeptember 19-re tolták el ...
  • a.carkey
    #14
    Biztos annyira megtetszett nekik a Fleet Command designja, hogy lemásolták ...

    : )
  • a.carkey
    #12
    Amikor a West End-ben, a Média Markt mellett jobbra, létezett egy számítógépes bolt. Ott voltak ilyen régi játékok. Mostanában nem láttam.
  • a.carkey
    #10
    Harpoon 4 - június 5. A hardwired szerint.
  • a.carkey
    #8
    Tud valaki crackelt patchet a játékhoz (Fleet Command). (Nehogy "gamecopyworldözzetek", mert ott nincs és az általa ajánlott siteokon sincs.)
  • a.carkey
    #7
    Senki nem akar Fleet Commandot multiban nyomni?
  • a.carkey
    #6
    1999 FT "vót annakidején". Teccikérteni?!"
    De nem vettem meg - én hülye -, most meg nem találom sehol ...
  • pedro870
    #5
    Az alapnak volt néhány komoly hibája és a patch-et én sem tudtam feltenni. Valszeg már lehet kapni 2-3k-s kategóriában.

    A harpoon kifuthatna végre valóban.
  • a.carkey
    #4
    Tényleg! Játszik valaki a Fleet Commanddal? Bár régen nyomtam, és nincs a javító patchhez crackem,
    de ha tudtok linket egy multi összejöhetne?

    Fleet Command: (A JANE készítette, az EA égisze alatt ...)


















    Jó kis játék. Ahogy mondani szokták: "az egész ÉL"! A hordozók fedélzetére felhozzák a gépet, felkészítik és "kilövik". (Mindez animálva van.)
    Ez persze több perc, de van "supertime" game is. Ami a valóságban akár 30 perc, az ott pár mp. Multiban asszem ez nem lehetséges.
    A tenger nem úgy néz ki, mint a képeken. Sokkal szebb. Sekély vízben a "kavicsok" is latszódnak.
    Aki játszott vele, az tudja!!! Grafikailag már akkoris "ott" volt.
  • Braveheart
    #3
    Jól néz ki télleg, csak ne legyen körökre osztott... brrrrrrrr
  • Árnyvadász
    #2
    Csak azt, hogy készül.

    Milyen jól néz ki! Aranyos.
  • a.carkey
    #1
    Tudtok vmi újabb infót a Harpoon 4-ről?












    Teljesen lemodelezett - asszem - körökre osztott stratégia "lesz" ha megjelenik egyszer ...
    Egyébként a teljes NATO tengeri arzenált igérik. Bár kétlem, hogy Európa északi fele - ahol
    majd a game is játszódik - túl sok lehetőséget hordozna magában.
    A Fleet Command "világviszonylatban" játszódott, de ott is sok lehetőséget kihagyott az EA. Talán majd itt ...
    A képek sajna nem maiak. 3 éve is ezek voltak kint. Jo pár éve fejlesztik a gamét.
    Talán megjelenik, nem jut a Duke NF sorsára. A képek stádiumához meg annyit, hogy kb olyan,
    mint amikor a PIGI2-ből előszor jöttek ki képek ... és a demo megjeleneseig nem is tudtuk meg mit változtattak a keszítése során a grafikus motoron. A tenger tuti, hogy nem így fog kinézni!!! Mivel az UBI SOFT vállalta a kiadást, erősen érik a Sturmovik engine (v. WORLD WAR 2) - átültetve a tengerekre!
    A Harpoon4 sajnos csak május 6-án - ill. vsz picit előbb ... :) - :( jelenik meg.
    Ez a hivatalos megjelenési időpont.
    Aki szerette a Fleet Commandot, annak ez is be fog jönni ... VSZ.
    Abszolút nem C&C "őrülteknek"!!!