60
teljesíti az alábbiakat
  • hunbasser
    #60


    KÖSZÖNÖM!!!!! :)
  • blackgamer
    #59
    ez talán
  • hunbasser
    #58
    egyik sem texas hold'em :( de azért köszönöm!
  • blackgamer
    #57
    esetleg widget formájában van ilyen
  • hunbasser
    #56
    olyan multiplayeres texas hold'em kéne nekem,ami ablakban játszható,tehát elég kisméretű freeware játékra gondolok

    köszönöm
  • BBird
    #55
    TTD. :-)
  • bombys
    #54
    Hali mindenki!
    Mondjatok olyan játékot, amivel játszhatnék, nem ölős-lövős és nem szerepjáték. Rongyosra játszottam anno a Cultures sorozatot, az anno 1701-et (az anno 1503-at azóta sem tudom megszerezni), nagyon szerettem a Patrician 3-at (ebből is jó lenne a második rész), most a tropico kettőt untam meg, mert hetek óta nyomtam. Szal valami ilyesmire gondoltam. Próbáltam a Hospital Tycoont, de nagyon nem jött be a Sims-es feeling miatt. Jók a kereskedős, szállítós, manager típusú játékok is, pl. Industry Giant.
    De nem találok egy értelmeset sem....mosténmitcsinájjak?
  • blackgamer
    #53
    Serious Sam 1-2
  • N3v3rland
    #52
    Infernal, Lost Planet vagy kivárod a GOW-ot. De ezeket szerintem ismered...
  • Code92
    #51
    half-life 2, a graff sztem még 3 év után is eléggé megállja a helyét, a játékélmény pedig hihetetlenül jó.
  • erieskrisz
    #50
    csako a farcrayt ismered az eleg jo game van bene ember is meg szorny is igaz az inkab a vege fele de jo jatek
  • gyuri12
    #49
    jó rég írtak ide... szal valami nagyon pörgős szörnyes(de nem félős,olyanom van) nézdahátam shootert szeretnék,szép graffal,de nem óriási gépigénnyel:)
  • Scottt
    #48
    Vmi rendes single playeres fps-t ami elmegy gyengébb gépeken is és tűrhető graf ja van enyhe laggolást eltűrök
  • zvaragabor
    #47
    Kösz!;)
  • shaba23 #46
    Clive Barker's Undying
  • zvaragabor
    #45
    nem hangzik rosszul, megnézem majd. Csak meg tudjam szerezni. :) Köszi!
  • Code92
    #44
    inkább mászkálós és helyszínelgetős, szal találd meg a megcsonkított testrészeket a metrón eldugva, plussz lát a csávó rémképeket, az elején ilyesztően kinéző csöviket kell gyilkolni, később már ilyan paranormális emberből kialakult lények ellen kell harcolnod, és közben paranormális dolgok és perverz sorozatgyilkosok után nyomoznod, naggyon ottvan a játék és állati parás.
  • zvaragabor
    #43
    és ennek mennyire van akció töltete? Tehát rohangálni, ugrabugrálni kell benne, mint pl a F.E.A.R.-ban, vagy mászkálni?
  • Code92
    #42
    Condemned criminal origins kicsit több minr 1 éves alig lehet benne lőpfegyverrel harcolni, fps nézteből vascsővel, szekrényajtóval, meg még sok mindennel verekedős, télleg PARÁS game mindenkinek ajánlom.
  • zvaragabor
    #41
    Üdv. Horror játékot keresnék. Nem fontos hogy új legyen, egy 4-5 évvel ezelőtti játék is lehet horrorisztikus. :) De várok minden ötletet. Lehetőleg ne legyen olyan amiben 10 kilós ágyúvetővel kell rohangálni. :D
  • blackgamer
    #40
    olyat keresek ami hasonlít az Ecco the Dolphin sorozathoz, létezik ilyen?
  • CSOCSO
    #39
    hhehe:) figy INF fan vagyok mégis imádom az SS2-t...mert király állat HENT GÉM
  • CSOCSO
    #38
    INF valóságos .. a legvalóságosabb de azhem ő olyan gamezt akar amit co op ban lehet nyomni.küldetés szinten...és jo AI vel... nah INF az inkább neten a király..
  • Sephi
    #32
    Jacca cooperative Bombermant :)))))))
  • Mike
    #29
    ha tudnám mi az inf... :)))
  • Mike
    #28
    H&D az a Hidden & Dangerous?
    az a baj, hogy igázából nem vagyiok egy fps hívő, szóval se ut-m, se quake3-mam nincs (mondjuk megoldom)
  • CSOCSO
    #27
    INF A BEST!!!!!!!
    van topicja is!!! keress rá a forumkeresőben..amugy serious sam 2 nagyon komoly co op ban..csak nem háborús hanem eszeveszett hent:) de ettől jo:)
  • Árnyvadász
    #26
    Mike: Az UT modokhoz kell az UT 4.36-os patch is, de az fent van, mondjuk a hcgamer.hu-n. Ja meg van ugye a Global Ops! Na az egy vérbeli jó kis valóságos shooter. De az nem mod, hanem egy full önálló játék. Szerintem valamilyen mod-ot próbálj ki!

    CS, Quake, UT modok ... Vagy H&D nyomjatok kóperatíve:))) Az is rulez...
  • Mike
    #25
    Hi!
    és köszi!
  • The Garrett
    #24
    Half Life és az ő Modjai. pl a Swen Coop mod...
  • Árnyvadász
    #23
    Infiltration, Strike Force, Tactical Ops... Ezek mind UT kiegészítők. És realmodok egyben. Szerintem ez bejönne nektek. És valóságosabb, mint egy UT vagy Quake3.... A www.mportal.hu-n elég sok ilyen gamma mod van amit érdemes kipróbálni. Mondjuk a Quake3 alá elkészített Urban terror is elég jó. Ott biztos találsz kedvedre valót! Ezekben vannak botok is és nem is rosszak. Jó játékot.
  • Mike
    #22
    gyűjtöd? :)
  • G. Joe
    #21
    20-as is az enyém :P
  • G. Joe
    #20
    BattleField 1942. Lanon egész játszhato lehet. Netkodrol nem nyilatkozom :P
  • Mike
    #19
    UT-t megnéztem, az nem egészen olyan. inkább vmi "valóságos" kellene, nem sci-fi
  • G. Joe
    #18
    singleben :P
  • G. Joe
    #17
    Unreal Tournament 2003
  • Mike
    #16
    a Mohaa-ban hol van gép által irányított mukók?
  • ember
    #15
    ghost recon?
  • Mike
    #14
    a fentieket