3893
A Sudden Strike kop-kop ...
  • oneal1
    #137
    NA LÁSD MIYLKEN FASAZ GYEREK VAGYOK!:)
    tp://64.226.246.215/_vti_log/daggds/gafdgdsfds/dgsae/bfdbbdf/bfdbzfbr/gfg fdvg/sdsvv/com2/ /aux/WiNnErPL/Blitzkrieg.ENGLiSH-STRiKE/

    de nemtom müxe e még,,pár napja szedtem innen
  • oneal1
    #138
    picsába már törölték:(
  • aiguo
    #139
    Tenyleg...de FASZA gyerek vagy!:))

  • oneal1
    #140
    ugye:))))
  • oneal1
    #141
    egyébként nagyon krály a játék!!!
    nagyon beleéltem magam a nácik szerepébe:))
  • oneal1
    #143
    nekem eddig a sudden strike 2 volt a favorit,de ez sokkal jobb annál!!!
    érdemes!
  • 3P
    #144
    Szerintem is erdemes. Nem kell eloiteletekkel neki allni ezzel jatszani, es csak azt keresni, hogy miben gynegebb, minjt a SD2, mert akkor biztos csalodas a vege. (Megjegyeznem, hogy osszessegeben ezt sokkal jobnak latom, de ez magan velemeny es nem akarok off-olni ezzel)

    Szerencsere, ahogy latom tobben megereztek a jatek hangulatat, engem egyszeruen magaval sodort.

    Csak az hulye nehez tuzerseg ne lenne ilyen...
  • antijedi
    #145
    egy kérdés: ugye itt nincs az mint sd2ben hogy a gyalogság az übererős tank meg alig van eleinte meg ilyenek ?? :D
    csak mert én nagymértékben tankmániás vagyok :D
  • oneal1
    #146
    háát ja a tüzérség nagyon brutál lett:((
    az meberek meg gyikfingok
    de remélem lesz valami patch ami javitja!!
  • 3P
    #147
    Az egesz topic errol szol...
    A gyalogsag ebben egy kalap kaki, 1-1 tankoz talan egy egesz hadoszlop is keves :)
    Ha a tankok a kedvenceid, akkor ez a te jatekod, csak a vegen nehogy te is rakapj a katyusara :)))
  • Axon
    #148
    Azért egy jó mesterlövésszel és némi szöszmötöléssel még mindig végig lehet csinálni az egész pályát.
    Ha pedig az elfoglalt ágyúkba beülteted a saját embereidet, akkor sima ügy.
    De egyébként én is tankmánias vagyok. Egy jó kis páncélos roham, szinte mindent el tud söpörni. Na ez pl. nem volt így a sud-ban.
    Egyébként a német kampányban úgy az 5. pályától már nem kaptam olyan embereket, amelyek tudták volna az elfoglalt ágyúkat kezelni. Sajna nem figyeltem meg az elején milyen emberekkel lehet ezeket elfoglalni.
  • antijedi
    #149
    király! :D
  • oneal1
    #151
    no megakadtam megin:)
    német küldetés...
    sivatagos...
    körben vannak az egységeim és a középpontból támadnak
  • skorpio7
    #152
    Winotto !
    Nálam sem megy az isobusterrel , állandóan hibát jelez , de még a teljes kicsomizása a cd-nek sem tökéletes vele .
    Ellenben a Winiso-val semmi gond !
    Szedd le a Terminal-ról és azzal már ki tudod szedni a bin-ből gond nélkül a crack-et ... na meg normálisan meg lehet vele írni a 2-es cd-t is !
  • skorpio7
    #153
    Mégvalami ... regisztráld a Winiso-t is .

    WinIso 5.3

    RegName = Wu Chia Hsuan
    RegCode = B9EDA3326B574719D67268E9339320519E80ACD5ECDFA87F
  • oneal1
    #154
    figy!!!!
    nem akar valaki multizni????
    nagyon király a játék de csak németekkel tudtam eddig játzsani és nem értettem sokat:))
    aki akar az dobjon egy üzenetet icq-ra!!
    237600802
  • antijedi
    #156
    na kipróbáltam, a tankok tényleg jók de a tüzérség tényleg kicsit tul ütös :DD (az normális hogy az campaign első mapját 2 tankal fejeztem be?? :D)

    oneal1: még először kupálodok kicsit campaignban , de talán majd lehet egy multy-t is megkockáztatnék :D
  • antijedi
    #157
    hmmm, ágyuzás érdekes, etikus ha egy várost ugy foglalok el hogy megadom tüzérségnek látatlanban pergőtüz az egészre és addig elmegyek ebédelni?? (persze teherautoknak megadom hogy loszert mindig vigyenek nekik)
  • antijedi
    #158
    király ez a nem teljesen kötött campaignrendszer, hogy az ember ha akar akor elött gyüjtögethet mindenféle bonusz upgrade-okért + mapokon
  • antijedi
    #159
    érdemes minden extrát összeszedni egy "historycal" küldi elött vagy nem , mert késöbb ugyis tovább kel upgradeolni és meg lehet a kevesebbel is csinálni?
  • 3P
    #160
    Majd az lesz a kellemetlen, ha kesobb az ellennek is lesz boven tuzersege, es visszaporkol az agyuidnak... :-/
    Ebed utan mar csak szep kratereket latsz a nehezlovegeid helyen...
  • antijedi
    #161
    tudom, azért mondom hogy kicsit gáz ez a tüzérség, de azé nekem bejon a game, ha pl ugy csinálnák hogy rendes limit lene a tüzérségre (pl nem lehet őket utántölteni) akkor már nem lenne rossz...
  • oneal1
    #162
    antijedi:nem kell annyira összeszedned magad mer még én sem éltem bele magam annyira:)
  • antijedi
    #163
    hány küldiből álnak a campaignok?
    én perpill a németekel khrakov-nál vagyok, itt jönek majd képbe a nehéz önjároütegek meg a howzitzerek, kiváncsi vagyok mekorát fognak aratni :D
  • Axon
    #164
    Na találkoztam az első KV1-es orosz tankkal....
    Négyszer kellett visszatöltenem mire sikerült kilőnöm. 4 tank, főleg Pz4D, meg két kupac gyalogság dobálta gránátokkal. Amikor a gránátok odaértek már mozgásképtelen lett a tank de addig felaprította a 4 tankomat, pedig azok gyakorlatilag folyamatosan lőtték és köröztek körülötte ész nélkül. A KV1 pedig csak állt egyhelyben szép lassan forgatta a tornyát és lekaszabolt mindenkit.
  • 3P
    #165
    Kb 14-15 kuldi van kapanyonkent.
  • antijedi
    #166
    ewrre van a tuzerseg, en szinte durvabb enemy pancelosadag elen nem is megyek ugy hogy ne szornam mega teruletet :D
  • antijedi
    #167
    az jo :D
  • Örm
    #169
    bounce.warez.hu
  • zoli80
    #170
    antijedi!!gyere multizni!tényleg csak hervaszto friccek nyomják:(( csak ott jelent meg vagy mi a szosz?
  • oneal1
    #171
    háát én a sivatagosnál vagyok szóval nemsokat nyomtam:)
  • antijedi
    #172
    sivatagoson most jutottam tul :D
  • antijedi
    #173
    kene csinalni akor valami multyt 1v1v1 ? :DDD
  • antijedi
    #174
    egyátalán a tört gamevel megy az multy?
  • oneal1
    #175
    persze!!! de majd holnap mer most gpl versenyem lesz
  • antijedi
    #176
    nem tom hogy fogok holnap ráérni de elvileg ok :D
  • a.carkey
    #177
    Nem fizetős linket nem tudtok???

  • antijedi
    #178
    szedd le dc++-rol
  • zoli80
    #179
    hat bazeg ezek a friccek elkeseritoek,de tényleg:( 2vs2 és a csapattarsam meg sem mozdul!amikor ketten levernek kirohog.mocskos kis........ teljesen marhak.antijedi!:multiplayer,gamespy es ott jatszol ahol akarsz.
  • oneal1
    #181
    ja tisztra köcsögök én is voltam fenn...
    csak németek....
    de én háistennek egy normáűlisat fogtam ki csapattártnak...
    ő faszán kiépítette a védekezést én meg támadtam