16
hétszer hét
  • Papirzacsi
    #16
    thx!
  • kardos dr
    #15
    Sziasztok.A keresett filmet letölthetitek a "Pirateclub.hu"-ról,illetve az "SWZ Közösségi Fórum"-ról!
  • Atomreaktor
    #14
    sziasztok. megvan a film. igazából csak egy kics google kellett hozzá, de csak most jutott eszembe, hogy utána is nézzek :)
    akit érdekel dobjon egy privit.
  • Atomreaktor
    #13
    mindenesetre, ha sikerül megszereznie valakinek az pls ossza meg mindenkivel ;)

    nem tudja senki, hogy készült-e folytatása a filmnek?
  • spuri99
    #12
    Nekem digitális formában kéne....
  • Atomreaktor
    #11
    nagyon nagy film, nekem videókazettán van meg!
  • spuri99
    #10
    Akinek megvan vagy tudja hol tudom beszerezni, letölteni az kérem írjon a pakito98{kukac}gmail.com köszi

    Hétszer hét (Sette volte sette)
    olasz krimivígjáték, 92 perc, 1968

  • bbbocs
    #9
    valaki nem tudná nekem átirni? vagy feltölteni inkább? nagyon fontos lenne,magyar nyelven dvdn. valaki tud segiteni vegyen fel itt. bb.bocs kukac windowslive.kom
  • PacosMorales
    #8
    Nekem ez megvan. Ezer éve vettük fel TV-ből. :)
  • gabba1
    #7
    Igen, ez nem lenne hülyeség. Én is vadászom egy ideje. Folytatása nincs ennek?
  • ocskof
    #6
    Kedves trogi! Ha megoldható, a DVD-ről lehetne készíteni mégegy biztonsági másolatot? :)
  • trogi
    #5
    Nnna. Sikerült megszereznem videókazettán, s már át is öntöttem dvd-formátumba. Ráadásul nem a rövidebb, hanem a hosszabb verziót kaptam meg!
    Nagyon jó film, nem érződik rajta az az elmúlt 39 év sem...
  • trogi
    #4
    Ebben teljesen igazad van, nem is igazán erre építem az elképzelésem, hanem arra, hogy a reagálásomat ímélben jelzi az sg :)-nek, s így tud lépni ezügyben.

    Amúgy pedig te is idetévedtél, lehet, hogy téged is megfogott ez a film? :))))
  • Bokafix2
    #3
    Nézd már meg lécci, hogy mikori az első hozzászólás....
    Ez a fórum már 4 éve kihalt. Szóval nem biztos hogy válaszolni fog.
    Esetleg más, aki idetéved.
  • trogi
    #2
    Szia!

    Sikerült megszerezned ezt a filmet? Azért kérdezem, mert sajnos nekem nem sikerült hozzáférnem, s ha megvan neked, érdekelne engem is!

    Próbálkoztam a Numero7-nél, hogy Japánból beszerezzék, a Filmarchívumnál, a Filmmúzeumnál, s a ZoneEuropánál is, de sehol sem tudtak segíteni.
    2006. júliusában vetítették a ZoneEuropán, s én augusztusban kezdtem el kutatni ezt a filmet... :-(((

    Egy biztos, DVD-n létezik, már láttam a borítóját! :) Japán és/vagy olasz hanggal és angol és/vagy japán felirattal a cdjapan.co.jp oldalon.
  • :)
    #1
    Akinek megvan ez a film videókazin, esetleg film cd-n, az pls dobjon rám 1 mailt!!
    Arról szól a film (hárha igy beugrik vkinek)
    na szóval van 1 kisebb bűnbanda 7-n vannak..
    szóval csinálnak külön-külön kisebb balhékat, amiért sittet kapnak.. 3-4 hónapot kb...
    Azért mennek a sitre, hogy legyen alibijük.Az a tervük hogy az 1-k éjjel megszökjenek,hogy pénzt nyomjanak 1 bankban!..
    sikerül is nekik, meg vissza is mennek a sittre, de amikor szabadulnak,és mennek a pénzért, kiderül hogy szar festéket használtak:)) király az egész film! akinek +van pls irjon!