202
F1 Championship Manager
  • FrezeR
    #1
    Valakinek megvan ez a progi? esetleg honnan lehetne leszedni? Vagy megvenni? Bármi érdekel:)
    De ezenkivül érdekel minden F1-es manager progi ami ujabb
  • gumininja
    #2
    Ilyen neven 4-5 game fut eccerre ;] A kiadot es a megjelenesi idot is add meg, ugy eccerubb lesz.
  • FrezeR
    #3
    nos nem tudom mert a hivatalos oldalán nem találtam egyértelmü kiadási dátumot de nézd meg hátha te meglátod.
    http://www.f1cm.co.uk/
  • Srep
    #4
    Ez még most készül és alpha-állapotnál tart.
  • donpedro25
    #5
    Engem speciel a régebbiek is érdekelnének. Régóta szeretnék egy efféle progit, de egyszerűen nem bírok rájuk bukanni...
  • Srep
    #6
    http://www.the-underdogs.org/game.php?id=1776
  • a.carkey
    #7
    Ez nagyon nagy game. Rohadtul kell sietni, hogy minden - gumi, cuccosok, elegendő alkatrész stb. - meglegyen, és elegendő legyen a versenyre. Aminek a megjelenítése, idegesítő, de nem rossz. Meg kell szokni. Máig ez az etalon az f1 managerek között. Sok pilóta, hosszú játéklehetőség stb, van benne. Csúnya, de opciók - autótervezés mesterfokon, teszt, lehet csalni is, beköpni a csalókat ... minden benne van. Jó játék volt.
    A POLE POSITIONról beszélek ...
  • FrezeR
    #8
    megnéztétek ezt az F1 Championship Manager-t? Szerintem nagyon nagy játék lesz, és ha jól olvastam még csak most adják ki.
    itt vannak róla képek igaz csak kicsiben de sokat mondóak.

    http://www.motorsportgaming.com/gamesect ions/f1cm/screenshots.htm
  • FREAK
    #11
    nekem szúr

    szívesen kipróbálnék egy jófajta manager programot, amiben jó hosszú versenyeket lehet végigizgulni
  • FrezeR
    #12
    az általam emlitett és készülőben lévő progi lesz talán minden idők legjobb menedzsere izgatottan várom! jelenleg még csak alfa2 állapotban van sajnos...de reméljük a fiuk gyorsan dolgoznak:)
  • avcom
    #15
    igen
  • FREAK
    #16
    meg lehet őket valahonnan szerezni?
  • Fehérember
    #19
    Hát ez engem is érdekelne, hogy mikor jelenik meg. Tudja valaki?
  • FrezeR
    #20
    a jövő év tavasza ha jól tudom
  • Fehérember
    #21
    tuti hogy hamarabb én úgy tudom, hogy június körül.
  • FrezeR
    #22
    bár igazad lenne:) valami istenkirály lesz ez a game!!
  • a.carkey
    #23
    Nu ez is lassan kijön.
    Az apró képeken is látszik pár dolog:
    Pl. mintha kicsit aprólékosan lehetne összerakni az autót ... :)


    Az egyetlen inrace mini screenshot. (Csak győzze az ember megtalálni a lényeget ... :)


    Elvileg a megjelenés: Szeptember eleje. Elvileg ...
    Full size SS-ot csak e-mailes kérésre küldenek! :)
  • a.carkey
    #25
    Hát ez nem jött ki! Még most tartottak az alfa 2.0-nál. :(
  • a.carkey
    #26
    Még full size screenshot sincsen belőle, csak egy, de az sem mutat semmit ... :(
  • a.carkey
    #29
    Pedig jó kis játék. Ha a Grand Prix manager 2-nek nem lenne olyan ocsmány grafikája és nem volna túl gyors a gépemen, akkor az, így viszont a GPW a jelenlegi legjobb manager (a Pole Positionnak is ua a baja, mint a GPM2-nek az új PC-ken. Élvezhetetlen a verseny.)
    Mellesleg a második évben sikerült a Hakkinen-Hill párossal a Minardival (Arrowsal is) VB-t nyerni! :)
    Az első évben meg mákosan győzni is kétszer!!! De ez lehet, hogy másnak is sikerült a Miniardival és az Arrowssal, szóval nem dicsekvés, csak büszkeség! :)
  • a.carkey
    #31
    Nem Ecclestone vette meg a jogokat pár évtizedre. Nála érdeklődj! :)

    VFT: Média Markt és CD Galaxis, 576 SHOP. Ezekben vmelyikben 2990-ért meg tudod majd venni!
  • jimmyjoint
    #33
    Újabb képek az F1CM-ről:


    Remélem, most már hamarosan megjelenik, mert tényleg a legjobbnak ígérkezik. Csak a futamokat tudják jól megcsinálni!
  • jimmyjoint
    #34
    Hát már senkit nem érdekel ez a játék?
    Pedig még meg se jelent!
  • robotnyk
    #35
    hát engem speciel kurvára érdekelna a game, csak jelenne már meg
  • jimmyjoint
    #36
    Már beindult a játék hivatalos Chat-je:
    irc://irc.quakenet.org/ #F1CM
    Itt lehet kérdéseket feltenni a készítőknek!!!
  • jimmyjoint
    #37
    Ja, és itt a hivatalos veboldal, annak, aki még nem tudná:
    F1 Championship Manager
  • donpedro
    #38
    Engem is érdekel, de kb. tavaly október óta figyelem a site-jukat, és néha már-már lemondtam róluk. Azért úgy tűnik, hogy lassan alakulnak a dolgok, remélhetőleg már nem kell sokat várni.
  • jimmyjoint
    #39
    Ilyen szempontból nekem jó, mert csak egy hete fedeztem fel ezt a játékot. De már iszonyat módon várom.
  • donpedro
    #40
    Nos, ezt a fórumban találtam, tegnapi hozzászólás egy bennfentestől:

    "stu said he hopes to release the game some time around the end of this year alpha 2 is very close and there will be new screen shots in the next few weeks"

    Stu a fejlesztőgárda vezére.
  • robotnyk
    #41
    pff, ahhoz képest hogy először tavalyra ígérték... hát egy ideig nem fogunk játszani még ezzel.
  • Mnemomic
    #42
    Hát jó lenne ha megjelenne már de akkor tényleg nem mostanában fog :(

    Amúgy én a GPM2-vel játszottam, az elég nehéz volt de nem elég komplex.

    A GPW az már jobb volt, elég komplex is stb. A gond az volt, hogy addig volt izgalmas míg egy kis csapatott felhoztam olyan 2-3 év alatt, de utána már mindig csak nyertek és ez unalmas lett egy idő után.-ráadásul ekkor már elért az ember a kocsiknál egy jó feljetségi szintet amin már nem lehetett nagyon javítani.

    Ami szerintem a legjobb volt ezzel csak ritkán tudtam nyerni, még versenyt is és elégé kiterjedt volt mindenben az a TEAM F1 amit kevesen ismernek azt hiszem. Itt még az alkatrészeket is meg kellett venni, edzeni a szerelőket, és a kocsit is te szedeted szét edzések között amit mutatott is, 3d-s teszt, verseny, motortuning saját alkatrészek fejlesztése stb. Az a baj hogy vmiért nem indul már el a mostani gépen, hiányolja a 3dfx drivert azt hiszem de megnézem most :)
  • donpedro
    #43
    Nálam most egyik sem indul. Se a GPW, se a Team F1, de még GPM2 sem... :(
  • jimmyjoint
    #44
    Szerintem a GPW-hez patch kell, ha XP-tek van, mert nálam azzal fut. Amúgy meg ez a TEAM F1 érdekelne engem, mert nálam a GPW a legutóbbi manager - leszámitva az "EA Sports Fos1 Managert" - de már kicsit unom. Szóval jó lenne valami új, amég várok az F1CM-re, remélem nem örökké!
  • donpedro
    #45
    A patch is megvolt, ment is a játék, csak akkor lépett ki folyton, amikor nyertem, vagy dobogón végeztem. Egy ideig próbálkoztam, utána meguntam, és letöröltem
  • jimmyjoint
    #46
    Ilyen nálam is volt. Úgy oldottam meg, hogy a cél előtt kimentettem, és amikor kilépett, elindítottam a sima GPW.exe-t úgy, hogy a tulajdonságokban a kompatibilitásnál átrktam 98/ME módra. No problem...
  • jimmyjoint
    #47
    De a TEAM F1-ről valamit mondanál:
    -hivatalos honlap;
    -honnan lehetne "warez" letölteni;
    -stb...
  • donpedro
    #48
    Nem kell warezolni, mivel a játék abandonware, tehát ingyen letölthető, pl. az Underdogs oldaláról. Adok linket:

    Team F1

    Itt minden info-t megtalálsz.
  • jimmyjoint
    #49
    Kösz a linket, de underdogs-ról én még sose tudtam letölteni semmit. Meg nem tudok angolul.
  • jimmyjoint
    #50
    Szóval az underdogsról nem megy. PLZ valami más megoldást, vagy magyarázd el, hogy kell onnan letölteni, mert registrálva vagyok, de csak 6000000000000000000 oldalra ellinkel, letöltés meg semmi. HELP!!!
  • donpedro
    #51
    Én most szedtem le onnan, azóta játszok, bár sajnos az első futam közben kilépett a disznó, de majd még próbálkozom :)

    Szóval segítség kell, na figyelj:

    1. Ráklikkelsz a linkre

    2. A táblázatban megkeresed a Here! [55MB] feliratot, és ráklikkelsz az első Here-feliratra.

    3. Itt bejöhet több reklámoldal, azok nem érdekesek, simán zárd be őket, csak az underdogs oldal kell. Az oldal közepe taáján, van egy Home of the Underdogs banner, aminek az alján van egy 5 betűből/számból álló kód, nálam ez HGcf8. Ezt keresd meg.

    4. A banner alatt valamivel van két üres rubrika, mögöttük egy Go feliratú gomb. A felsőbe írd be az előbbi kódot (a kis-nagybetűk is számítanak, erre figyelj), és klikk a Go-ra.

    5. Innentől kezdve már ismerős lesz :) Mentés, ahova jól esik, aztán kitömörítés és hajrá!

    Elsőre bonyolultan hangzik, de hidd el egyáltalán nem az. Sok szerencsét.