268
TheZsenyka
  • TheZsenyka
    #94
    Remélem nem esett baja.
  • Randal
    #93
    Szentem elég hülye ha a kiscsajt szopatja, szopatja azt más is eleget de rendesen:)


    TheZsenyka: ez a maxtor 17 évesen ilyen komoly gyerek maradt????:)))
    Szentem kapott pár sallert, azt most meg azé nem jön fel, mer megverték, vagy épp most baszik be, mert megverte a gyereket, vagy esetleg a gyerekkel nyomják ketten a csajt, vagy ketten isznak mer haverok lettek, vagy miután elverték egymást:)
  • TheZsenyka
    #92
    Miért ment el a suliba?
  • TheZsenyka
    #91
    Komolyan aggódom érte.
  • Madmaxx
    #90
    hmm nem jeletkezett eddig maxtor. Lehet hogy ne mvolt elég a karatetudása ehe-ehe-ehe:)
    Melyik kórházban fekszik? :)
  • The Garrett
    #89
    A harag barátaim rossz tanácsadó.
    Peace
  • Bruce Lee
    #88
    Maxtor, én veled vagyok, addj neki! :)))))
    Teljes 2D-s mellszélességemmel melletted állok!
  • [Walaki]D`Lair
    #87
    De ez nem a karaténak a folyománya, henem ha az ember kurva gyors és jó a helyzetfelismerése. És nem fél nagyon odabaszni. Én még soha senkit nem csaptam meg teljes erőből, meg amúgysem néznék ki belőlem, de azért tudok kellemetlen meglepetéseket okozni bárkinek...
  • Harder
    #86
    ha tényleg karatézik maxtor, nem lesz gáz .. még ha nem is verné meg a másikat, pár elementáris erejű sallert azért tud adni hogy ne felejtse el a másik .. :)
  • TheZsenyka
    #83
    Amúgy pedig ne tudd meg maxtor, hogy milyen kellemetlen lehet egy harapás, tiszta erőből, minden dühödet beleadva. Igen durva nyoma lenne... persze eszembe se jutna ilyesmit tanácsolni.
  • TheZsenyka
    #82
    Egyébként tök tuti tipp lett volna:

    Berongyolsz a suliba és belekötsz valakibe, verekedést provokálsz és összebunyózol vele, lehetőleg minél teátrálisabb módon. Érdekes hatása lehetett volna. Sajnos ez és az ehhez hasonló megoldások nem túl finomak és valljuk be, nem egy iskolába valók. Jobb az ilyesmit elkerülni.
  • TheZsenyka
    #81
    Francba. Elkéstem. Remélem maxtor túlélte a mai napot. Akartam mondani, talán még nem késő, hogy ha igazán ki a akarsz kúrni az illetővel, akkor természetesen verekedned kell:

    1., semmiképpen ne hagyd megalázni magad, ha megvernek sokkal kevésbé gáz mintha összehugyozod magad
    2., ha megvered az illetőt, akkor király

    3., ha megvert a skacc, és nyoma is van akkor irány a kórház meg a rendőrség: nagyon királyul kibaszol a taggal.

    Hát kár hogy lemaradtam, bár látom a többiek szépen fűtögettek :D

    Maxtor, ha ezt el tudod olvasni, akkor életben vagy.
  • Cat #80
    :DDDD
    "tanitó néni, az a szőke haju kislány elveretett!"
    "uljé le kisfiam, ne beszéljé badarságokat"
    "de tanitónéni, tényleg..."
    "azt mondtam ülj le, zavarod az orát"
    "jóvan bazze, elveretlek én is téged, hivom a szupergamezalakulatot!"
  • maxtor
    #79
    hogyoforán =hogy osz.fő órán
  • maxtor
    #78
    pedig elhatároztam hogyoforán felállok és elmondomhogy a szuka elveretett ami persze osztály felháborodást keltene.
  • maxtor
    #77
    17
  • Randal
    #76
    figy, amxtor, hány éves vagy? csak azé kérdem, mer nagyon erősködsz, hogy keresztbeteszel egy libának meghogy szíjjelszedsz mindenkit...
    Kis biztatás: röhögd ki a gyereket:)))
    mit akar a csajtól? nem veszi észre hogy ugráltatja? vagy azt képzeli, hogy megfarkalhatja? ok, de utánna fizesse a gyerektartást.

    Ez a kirugatom, meg a beégetem csak az óvodásoknál meg az általánosba szokás, máshol már nem.
  • [Walaki]D`Lair
    #75
    legjobb dolog...ha nagyon erősködik, de még nincs szó küzdelemről, akkor a szemébe nézel mélyen, közeledsz felé, és várátlanul teljes erővel beletérdelsz a tökébe....na az többet messziről fog köszönni neked...:DDDD
  • maxtor
    #74
    jó lenne összejönne az egészsupergamez alakulat
  • maxtor
    #73
    jól beégetem az majd a ztanár előtthogy a kis állszent nyalis meg próbált elveretni
  • [Walaki]D`Lair
    #72
    Te...figy....kell segítség?
  • maxtor
    #71
    a csajt kirugatom az iskolából csak lennék mártúl rajta.
  • maxtor
    #70
    különben már egyszer megfenyegettem egy cigánnyal hogyha a punkjai elvernek halotak lesznek a punkok,egyideig be isí vált
  • maxtor
    #69
    különben már egyszer megfenyegettem egy cigánnyal hogyha a punkjai elvernek halotak lesznek a punkok
  • maxtor
    #68
    igen vmi lyesmire gondoltam
  • Madmaxx
    #67
    Hajrá maxtor, hajrá!
  • maxtor
    #66
    zsenyka bátorítást adott volna
  • fluga
    #65
    óóó hát akkor télleg no para. ha nem cigány akkor pedig tuti no para. levered mint vak a poharat oszt kész. ha pedig a sulinál nagyon ugrál, akkor szólsz egy tanárnak és kész. de ehhez minek kellet zsenyka?
    ja meg ott vannak az osztálytársaid is nem?
  • Madmaxx
    #64
    Azt mondja hogy önvédelem volt :))
  • maxtor
    #63
    nem a fickója csak a csicskása
  • Randal
    #62
    ne legyé má hülye!!! gyilkost akarsz faragni szerencsétlenből? felnyomatod az orrát az agyába?
    Inkább rugd tökön, az jobb:)
    Különben meg hogy tudott beégetni? talán csak nem volt valami közöd a hölgyhöz?:)))
    Amúgy meg libákkal nem kell üvölteni.
    A gyerek meg esetleg a fickója? nem? a bátyja? nem? akkor meg szard le.
  • Randal
    #61
    Höhö, ez kurva jó:)))
    engem pesten csak azé vertek meg, egy kicsit, mer hülye haverom visszaszólt mikor csitult a helyzet, ráadásul amazok ketten voltak mi meg 5-en ebből 2 elszaladt... emezek gondolták, hogy mi betojiak vagyunk, hát nem, igaz a szemüvegem elvitte a mocsok:(((
    még jó hogy év vége volt.

    Szal maxtor, oda se neki, kapsz pár maflást azt kész, különben ha meg félsz használni a tudásod akkor nincs is. Legalábbis akkor nem lesz. ha bunyó lesz üssé, utánna egy-két pofontól már nem fogsz félni, mivel tudod milyen lesz az.
    Rugott már fejbe 150 centis cigánygyerek? meglepő volt az én 180-185 centimhez képest..még jó, hogy nem dőltem el:)
  • Madmaxx
    #60
    Ha tényelg bunyóig fajul a dolog a lényeg: Ha ütsz akkor elsőként rögtön pofán lehetőleg az orrát alulról. Ha elég erős akkor ez általában elég. Vagy esetleg tökön is rughatod.
    Jah ha valami fegyver van nála akkor inkább fuss. Egy kés elég ronda nyomokat tud hagyni. :))
    De a legjobb lenne elkerülni az egészet.
  • maxtor
    #59
    van egy csajaki utál én beszóltam neki nagyon durván.Aztán beégetett az egész iskola előtt én meg odamentem és jó hangosan üvöltötem hogy suli kurvája(ami szinte igaz is merqt mindenkitismer.)Szal akor jöní ez a kölyök hogy menjünk ki a suli elő,akor becsörgött és mentem órára.Holnap jönnifog tuti.Akor látam először amúgy
  • Madmaxx
    #58
    kötözködtél maxtor fiam? c cc ccc Nem szép dolog!
    Legalább mérted volna fel az erőviszonyokat! :)
  • fluga
    #57
    nah mégis itt aztán névtelenül elmondhatod a dolgot!
  • maxtor
    #56
    lehet hogy csak a pofája nagy
  • fluga
    #55
    de miért kötött beléd? nem tudod elkerülni?hova menjünk? agyonverünk mindenkit fórumilag! olyan smiley-t lökök az arcába, hogy beleesik a jeges dunába!
  • maxtor
    #54
    és hameghunyászkodnék és váratlanul bebaszék neki egy olyat.......
  • Madmaxx
    #53
    Vigyél boxert az mindig bejön. Vagy ne menj el :)