268
TheZsenyka
  • Galy
    #257
    hány kamugép van itt?
  • Randal
    #258
    Szentem nem kamu, engem csaptak már pofán párszor meg ilyenek, most má vigyázok magamra, de már nem félek:)
    Amúgy aki karatézik rendesen annak jó, mert tudja hogyan üssön, mekkora erővel és hova...meg ilyenek.

    Szal gratula maxtor.
  • maxtor
    #259
    köszönöm,s büszke is lehetek miderre de legfőképpen a bátorságomra,arra hogy az elején nem ijjedtem be.Utközben nem is volt gyorsabban dobogó szív.
  • Randal
    #260
    azt elhiszem...bár eltelt egy kis idő, míg a gyerek rászánta magát a bunyóra:))
  • [Walaki]D`Lair
    #261
    Helyes!! Király vagy maxtor! Néha én is azt kívánom néhány faszra, hogy jaaaj...csak kössön már belém...érjen hozzám egy ujjal is...és akkor összetöröm :))
  • maxtor
    #262
    én szántam rá mmagam.Ott állt előttem mögötte meg egy osztálytársam összeztem vele és utánna már nem volt vissza út
  • Madmaxx
    #263
    azóta gondolom előre köszön :))
  • Xboxman
    #264
    Köszönöm szépen MAxtor rég röhögtem ilyen jót
  • maxtor
    #265
    én szántam rá mmagam.Ott állt előttem,mögötte meg egy osztálytársam össznéztem vele és utánna már nem volt vissza út

  • Randal
    #267
    Hmm, azé elolvastad a témát???
  • maxtor
    #268
    te csak mindenkivel kötekedsz azért utál mindenki.Még az indexen is.Olvasson már vki bele a veszett jóóóó csaj topicba.Ott is mindenkivel kötekedett.Soknevű