268
TheZsenyka
  • Xboxman
    #214
    Pffffffffffff engem már 1000x meg akartak verni és meg is vertek,sőt már kocsi alá is estem verekedés közben:)Sztem verd szarrá ha meg ersőebb akkor hívj haverokat ennyi...
  • ThePartyFace
    #215
    Pillango...tudod, az a kes! 1 penge es 2 markolat. Tudod forgatni a kezedbe.
    Vagod, Éci?
  • Bruce Lee
    #216
    tudom mi a pillangó, poénnak szántam csak a dolgot (sok ":D" a végén ..) csak úgy látom nem vetted a lapot :)
  • TheZsenyka
    #218
    Maxtor, mi van veled?
  • ThePartyFace
    #219
    Yepp
  • maxtor
    #220
    Semmi,csak a pofája nagy a kölyöknek.Azt mondja ma megjósolom hogy ma cmegvernek.Mondom neki mi haver nagy a pofa de mire.
    Zsenyka tanácsaid óta olyan higgadt nyugodt vagyok.Amikor a csaj meg akart pofozni lefogtam a kezét és megszorítottam az ujját.Erre odajöttek hárman hogy még egy ilyen és összevernek.Nemijjedtem meg
    De ami a legjobb az osztályban a 2 nagy menő mellém állt.Az egyik azt mondta:maxtor a csontos kezeddel szerte széjjel vered a kölyök arcát.
    De most úgy nincs balhé
  • Madmaxx
    #221
    Tök jó suliba járhatsz :))
  • maxtor
    #222
    nem olyan jo amugy.Most annyi hogy mindenki támogat.A számológépem már haza indulás előtt odaadom vkinek ha hirtelen le kell dobni a táskát
  • Xboxman
    #223
    Sztem valami általános iskola(sőt biztos)!Ott szokott ilyen lenni...
  • Madmaxx
    #224
    Nem állítólag 17 éves bár ezt már megkérdőjelezném.
  • maxtor
    #225
    KÖZÉP iskola
  • maxtor
    #227
    MIVAN??
    Nem szereti ha az indexen bekussoltassák!
  • Bruce Lee
    #228
    A számológépem már haza indulás előtt odaadom vkinek... Báááááááázzzzz ... itt majdnem megfulladtam a röhögéstől!!! :))) abba ne hagyjátok :))))
  • maxtor
    #230
  • [HUN]PAStheLoD
    #231
    végigolvastam és csak 2x estem le a székemről (nem 1 egyszerű dolog erről leesni ám olyan térdelős szék szal bonyolút) de ha maxtor(TM,copyrájt...stb) igy beijedt egy vele 1korú nagypofájútól akkor nem tudom minek karatézik ha még ütni se mer. akkó inkább thai-chi :DD vagy kung-fu mert abban fontos az elhajolunk az ütés elől dolog!! :DD
    a kurvák meg nem azért kurvák mert olyan "rendesek" szvsz azt is hagyd csak!
  • ThePartyFace
    #232
    Sztem jo ilyet olvasni. Tudni, hogy masoknak konyebb problemai vannak:) Engem peldaul egy csomo lorinci cigany keres, mert bortonbe juttattam egy fiukat... Hogy allna a kes a hatamba, nem?
    Ugyhogy, maxtor! Nem vagy te akkora szarban! Amig magyarokkal van dolgod, addig nem. Azok legalabb nem az osztoneik altal vezereltek...:P
  • ThePartyFace
    #233
    Pontositok: azt nem tudom, hogy hol laknak...:)
  • Factor_007
    #234
    a lehető legvékső pillanatig nyugotnak kell maradni. az mindig megijeszti az ellenfelet.
  • maxtor
    #235
    © ThePartyFace az egyik az cigány volt.Behárós volt.Ere megkérdeztem hogy ismeri e .....helyi cigányt mondom nekem bajom lesz ő fog jönni.Aztán el is ment.Nekem nincs bajom velük amíg nem bántanak
  • ThePartyFace
    #236
    Nekem sincs bajom veluk, amig nem bantanak...
  • TheZsenyka
    #237
    Örülök hogy épségben vagy.
  • maxtor
    #238
    hosszú várakozás után ma bunyó volt.Minden bátorságomat összeszedtem és nyertem!
  • FREAK
    #239
    TAPS!!

    Volt vér?
  • maxtor
    #240
    igen
  • Ams
    #241
    Nyertél?
    L000L:DDD
  • maxtor
    #242
    volt.A csaj meg még odajött hogy hagyjam már.És megpróbált rúgni
  • FREAK
    #243
    a csaj belédrúgott?
  • maxtor
    #244
    ez neked lol
  • FREAK
    #245
    te figyi mesélj már


    mi volt a szitu, hova csaptál, mennyit, stb

    és megérte-e?
  • Ams
    #246
    és őt is +nyerted?
    :DDDD LOL
  • Madmaxx
    #247
    Remélem kórházérettre verted a mocskot :)))))
    meg persze a csajt is. A sőr hidegen a nő verve jó :))))
  • Laalee
    #248
    maxtor matol az iskola uj hvcs je :D
  • Madmaxx
    #249
    jah már a tanárok is előre köszönnek neki. egy intésére szétrebbennek a tömegek.
  • maxtor
    #250
    a pofája az nagy volt.Én előbb nemis mertem menni
    majd levettem az órám aztán meg mondtam hogyjöjjön.A vicc az hogy én út közben mindenemet leraktam táskát kabátot,telot.Az meg még ott kezdett el kipakolni.
  • maxtor
    #251
    amúgy nem nézek ki egy erősnek,azt hittem keményebb lesz.Állon vágtamjól meg az arcát ütöttem,de volt egy kis birkózós elem is amikor kicsavartam a kezét,szóval a kézét leszorítottam a hátam mögé.akkor ki akart gáncsolni,nem sikerült de nekem igen akkor ő lenn a földön én fent és akkor megsoroztem.
  • maxtor
    #252
    szerencsére nem s neki volt tök égő hogy aí kis csicskását hogyí elvertem.
  • FREAK
    #253
    megsörözted?
  • maxtor
    #254
    soroztam:)
  • Madmaxx
    #255
    engem inkább boroztass azt jobban szeretem
  • FREAK
    #256
    milyen má.... új szleng...

    ha úgy megversz valakit, hogy bepisál, akkor "megsörözteted" :D