206
Legyenek-e HTML tagok a fórumban?
  • St
    #40
    Semmi se fog megváltozni, a fórummal kapcsolatban 3 dolog várható a közeljövőben (1-2 hónapon belül)

    1./ html tagok letiltása, és UBB makrók (kibővítve) bevezetése
    2./ ádáz harc az unregek ellen (kitiltás)
    3./ email cím csere automatizálása

    +1./ Ha találunk normális szmájlikat kibővítjük a szmájli listát.

    Megjelenésben és működésben 100%-ra nem lesz változás, max annyi, hogy megfontolom a logo-k mérethatárának megemelését (8 kbyte)
  • magus
    #39
    hát ha a forum kinezete megvaltozik a kkor szevasz...

    azert a legjobb forum az sg mert nincs korlatozva
  • Sir Quno Jedi
    #38
    tag is over
  • [Walaki]D`Lair
    #37
    JA! Meg a fórum kinézete is maradjon meg...Nekem nem tetszik az a szar, ahol bal oldalon tele van baszva mindenféle baromsággal...
  • G@b0r
    #36
    yeeah, az fless lenne!
  • RelakS
    #35


    Ami kéne, az 1 online makromedia szerkesztő ide a fórumba
  • G@b0r
    #34
    hmm, előbb meg kéne tanulnom...
  • Jano
    #33
    A márki maradjon!
    Meg a button is!

    Köszi!
  • RelakS
    #32
    php, és asp nem kell?
  • G@b0r
    #31
    na azért! De legyen javascript is és a style se legyel letiltva. Ja és kéne input, body, font, marquee, object, script és table ha nem nagy gond ;)
  • St
    #30
    oké akkor [textarea][/textarea] makro is lesz ;))
  • skorpio7
    #29
    Szeintem is lehetne ez az újabb verzió , csak legyen egy oldal ( vagy a hozzászólás keretén elérhető gombok , mit sok más fórumon ) , ahol a használható makrók elérhetők .
  • Ron Ragm
    #28
    sztem a képbeszúrás meg a betűformázás maradjon
  • RelakS
    #27
    Kérdés: Mi lenne, hogyha a < textarea > szerepel a szövegben, akkor 1 script automatice beszúrna egy < /textarea > tag-et a szöveg végére.
    Mellesleg, sztem jobb lenne, ha a ubb MELLETT megmaradna a html is, de pl a style korlátozott használata mellett (gumiban akartam másmilyen háttérszínt használni, de folyamatosan tiltott kód jött )
    Mellesleg kiváncsi lennék, hogy képet milyen tag-ekkel lehet beszúrni, és bővíteném a szmájlioldalam lehetőségeit (ismertek: html, [IMG], [PIC])
  • Dzsini
    #26
    ámen. (hogy fogom megszokni???? aaargh :) )
  • TheZsenyka
    #24
    Vagy nem Te vagy a Télapó?
  • TheZsenyka
    #23
    Ez nagyon jó ötlet!!!

    Még ami nagyon vadorzó lenne, ha lehetne topicon belül keresni, és még valami: királyság lenne ha a kedvencek a főoldalon kipipálásos módszerrel kivehetőek lennének a listából. Néha az ember pár napra begyűjt 10-20 kedvencet aztán tök gáz egyesével lelőni őket.
  • Unknow
    #22
    Egyet értek... :)
  • Bruce Lee
    #21
    Szerintem nagyon jó ötlet lenne bevezezetni az UBB kódokat!

    szvsz kb ennyi kellene, maximum






    [SIZE=][/SIZE]
  • Dynamic
    #20
    Támogatom a kezdeményezést!
    Kép- és linkbeszúrás,vastag és dőlt betűk oszt kalap!
    Bőven elég ennyi.Aki játszani akar töltse le a Dreamweavert,Homesite-ot vagy amit akar!
  • G@b0r
    #19
    ja akkor jó, az nem érdekel.
    De a textareáimat ne bántsátok! :D
  • FREAK
    #18
    ha meg lehet oldani, a gumiszobát nem kéne megváltoztatni, elvégre az mégis csak internet-történelmi relikvia :D
  • Galy
    #17
    Betű formázás maradhat sztem,


    ...csak Pusztulat2 kedvéért :)))
  • Laalee
    #16
    nemlatod a lenyeget... veled van bajunk :D
  • magus
    #15
    sztem az kép beszuras es a link mukodjon csak. na meg a betu formazasa. textareat tiltsatok le. nekem nincs kevem img-zni meg minden
  • G@b0r
    #14
    mi bajotok a textareáimmal? :)))
  • G@b0r
    #13
    Sztem mindent le kéne tiltani. Bár én a saját fórumokban engedném az összes html kódot...
  • Mike
    #12
    pár html tag-et engedni kéne, a többit nem
  • [Walaki]D`Lair
    #11
    Jaja....fasz kivan már a taxtareákkal :))))
  • Galy
    #10
    Hajrá!
  • Galy
    #9
    :-D
  • I.C.ram
    #4
    Szerintem jobb lenne, mert a sok fasz nem tudná text area-val beszívatni az egész topicot.
  • Laalee
    #3
    ittlenne az ideje :D
  • FREAK
    #2
    szerintem nem
  • St
    #1
    Kérdés:

    Szerintetek nagy merénylet lenne, ha letiltanám az összes HTML tagot, és a képbeszúráshoz, linkbeszúráshoz, illetve szövegformázáshoz átvennénk az UBB-ban használt makrókat?

    pl. stb...