261
A Columbia űrsikló felrobbant a visszatérés közben
  • Ramore
    #47
    Hát akkor te nemigen olvastál utána a dolgoknak, illetve a híreket sem nagyon hallgathattad. Többen tudni vélik és ezt képekkel is bizonyították, hogy hollywoodi műtermekben vették fel a holdraszállást. Kérdem én, miért nem használjuk semmire sem a holdat, ha már megszálltuk?
  • The Garrett
    #44
    dehogynem, csak mindig odaát van.
  • Fred001
    #42
    Lehet, hogy ez megint egy olyan esemény amiről még sokáig beszélnek, de az igazság sosem derül ki?
  • The Garrett
    #40
    nem lehetetlen. Az ilyeneken van fekete doboz?
    Mert akkor hamarosan megtudjuk? mi történt.
  • Mhosah Myth
    #38
    Szal lehet, hogy egyszerűen nem bírta a terhelést mert elöregedett az anyag.
  • The Garrett
    #37
    eztért kérdem hogy szerinte mivel lőtték ki.
  • Mhosah Myth
    #36
    Amúgy 22 éves volt a kicsike.
  • Mhosah Myth
    #35
    Dallas-tól 160 mérföldre "esett szét".
  • Madmaxx
    #33
    Engem ez nem zavar.
  • The Garrett
    #32
    Texas fölött? amerika kellős közepén kilőtték? és mégis mivel?
  • Madmaxx
    #29
    Van igy néha. Müszaki hibák történnek, de semmi több.
  • The Garrett
    #28
    Conspiracy theory rulez :)
  • The Garrett
    #27
    Jah meg most nézem hogy volt köztük 2 biológia kisérleteket végző ember. Lehet valami jó kis vegyifegyver volt a hajón és az robbant be :/
  • K.András
    #25
    Hát ez elég cink!Mi az hogy nem tudják bizonyitani???Az egész világ nézte!!:DDD
  • The Garrett
    #24
    itt igen csunyan nagyot robbant valami. Kitudja mi volt még az űrsilkón.
  • The Garrett
    #22

  • TheZsenyka
    #21
    Átnéztem a CNN-en a személyzet infóját. Emberek, legtöbbjük először vagy másodszor repült... Ez mekkora felelőtlenség.
  • The Garrett
    #18
    Most olvastam utánna a CNN oldalán. A Columbia visszatéréskor eddig tisztázatlan körülmények közt felrobbant.
    A roncsok közép texas ban szóródtak szét. A Rendőrség kéri a lakosokat hogy amennyiben roncsokat találnának azonnal értesítsék a hatóságokat, mert a darabok sugárzók/ szennyezők lehetnek.

    az elsődleges "nyomozás" kizárja hogy TErrorcselekmény áldozatául estek volna az ürhajósok ( még jó).

    Szerintem bár nem vagyok profi, de a 3 képből amit láttam ugy tűnik mintha 2 részletben robbant volna fel. =>üzemanyagtartály elrepedt vagy ilyesmi.
  • TheZsenyka
    #17
    Döbbenet.
  • Madmaxx
    #16
    1. Hát 60 km-ig egyetlen légvédemi rakéta nem megy el.
    2. Egyszerü baleset volt valószinüleg.
    3. Hát nem tudom 1 ürrepülőgép elvezstése nem jelenti az egész űrprogramm meghiúsulását, tehát nem ettől fog függni hogy sikerül-e kereket oldanunk a Földről.
  • Guest
    #14
    Sláger rádió mintha azt mondta volna, hogy még a felszálláskor megsérült a hővédő burkolat. (Ha jól értettem; annyira nem figyeltem, csak az megy itt a háttérben.)
  • Guest
    #12
    Imre, #8: Én ugyan csak belepislantottam a CNN adásába, de mintha az mondták volna, hogy darabokra esett, és nem azt, hogy felrobbant.
  • Madmaxx
    #11
    Üzemanyag nélkül mit gondolsz hogyan szállnak le? :))
  • Guest
    #10
    Visszatéréskor. Amint a topikcím is mondja... ;)
  • Madmaxx
    #9
    Ezen mi a durva? Egy buszbalesetben többen halnak meg.
  • Punker
    #5
    Ha az egész átverés és szemfényvesztés akkor mi van a műholdakkal amik a mindennapi életünk részei?
  • Punker
    #4
    Itt most nem erről van szó, látom a képeken, ahogy a gép szétesik darabokra és közben a bent lévők fényképeit mutogatják és ez azért elég durva.
  • Ramore
    #3
    Felesleges pénzpocsékolás, és az emberek átverése, szemfényvesztés az egész űrkutatás. Még azt sem tudják 100%-osan bebizonyítani, hogy volt már ember a Holdon. :)
  • Punker
    #1
    Nézzétek a CNN-t.