28
Ti csalódtatok már?
  • vg
    #28
    "Jócsajjal tele van az összes chat. Csak hülye mindegyik."

    Ott a pont!!!!!!!!!
  • hmhm
    #27
    Nem hiszem hogy van olyan ember aki ne csalódott volna még :) Meg szvsz ilyen apróságokban nem lehet csalódni, ahhoz jobban bele kell élned magad.
    Chates ismerkedés lál.. mindenkiről lehet jó és rossz fényképet is csinálni, meg megannyi eszköz van.
  • Munch
    #25
    Jócsajjal tele van az összes chat. Csak hülye mindegyik.
  • Cheky
    #23
    Tudom :)

    #19
  • Ramore
    #22
    Nem kell kétségbe esni, mert nem jött el. Irány a csajozas.hu, ahol üzensz mondjuk 10-15 csajnak és legalább 2-3 válaszolni is fog. /nem árt, ha a te fényképedet megnézhetik a lányok, tehát regisztráltasd magad, és töltsd fel/. Így elöbb-utóbb célegyenesbe érhetsz! ;)
  • Munch
    #21
    Az biztos, hogy bombanők is chatelnek. Csak pont ezaz, hogy azok nem is fognak meg chaten se, mert nem bírom a kicicomázott IHB függő csajokat... :)
  • Cheky
    #20
    Én sem vagyok egy Pierce Brosman és a lánytól várom el, hogy egy bombázó legyen. Sőt az olyan lányokat nem is szeretem.
  • Cheky
    #19
    Volt már egy csaj, akivel chaten ismerkedtem meg és kibaszott jól nézett ki előben...szóval nem csak a randa lányok chatelnek ;-)
    Különben a mostani csajjal a csajozás.hu-n ismerkedtem meg, nem a chaten! :))
  • Munch
    #18
    Egyik ismerősöm már az ilyen chates talikra úgy megy, hogy 100%, hogy a világ legrondább csajával fog találkozni. 99%-ban így is van. Úgyhogy túl sokmindenre te se számíts!
  • Cheky
    #17
    ja, ok. Nem emlékeztem a nickre
  • Cheky
    #16
    Randira?
    És mi volt?
    ok, veszek be! :)
  • Munch
    #15
    Cheky, vigyázz! Nyugatót vegyél be! :)
    Én is így mentem pénteken... :)))
  • Cheky
    #14
    Én szombaton fogok találkozni egy nagyon ari csajjal (akit a neten ismeretem meg). Képről nem egy bombázó, igaz nagyon rossz minőségű a felvétel, de nem érdekel a külseje. (nem egy bányarém, annyit azért látni és ez a lényeg!)
    Nagyon kedves, aranyos és ha jól itéltem meg bejövök neki. Szóval van esélyem...
    Majd vasárnap elmesélem mi volt! :)
  • shaba23 #13
    Most néztem meg a Nagyon nagy Ő c. filmet hááát...
    Pont ezt a témát feszegeti
  • Ron Ragm
    #12
    Az élet csupa csalódás...
  • Stann
    #11
    Lehet, hogy túlzás volt, de többen keresik a vonzót külsőt, mint egy kedves-aranyos belsőt.
    És az utóbbi jobban megéri, max. nem lehet felvágni vele... :DDD
  • Stann
    #10
    Amugy az emberek igényei ált. télleg tul nagyok, mert elsőnek mindenki a külsőben keresi a tökéleteset, pedig akár egy kedves mosoly sokkal többet ér, mint egy "tökéletes" test.
  • Stann
    #9
    Nekünk most volt szalagavatónk, akkor nagyot csalódtam egy csajba, de már (aránylag) jóban vagyunk. Mondjuk lehet, én is hibás voltam,tul sokat akartam, de lehetett volna jobb is.
  • netuddki
    #8
    hmmm. nem nagyok az igényeid???
  • cenobite
    #7
    Bazzzzzzz!
  • ThePartyFace
    #6
    Csalodtam ma is. Vettem egy csomo lemezt, de az egyik szar es ugrik. Pff:PPP
  • Munch
    #5
    Kaptam képet, csak éppen rohadt jol nézett ki rajta. Már a fényképnek sem lehet hinni... :-/
    Nem dugtam meg. :)))
  • :)
    #4
    legalább megdugtad ?:))))
  • I.C.ram
    #3
    Ezért nem kell Chaten ismerkedni. :)
  • Munch
    #1
    Ti csalódtatok már úgy istenigazábol? Minap megbeszéltem egy randit egy csajjal, és olyat csalódtam, hogy kész... mint amikor Pamela Andersonra számít az ember, és jön egy Quasimodo style csaj... veletek volt már ilyen? mit csináltatok utána?