20
hogy mik vannak!!!!!!
  • macilaci123
    #20
    Most hallottam, hogy a saját 3 !!! éves unokájával is!!! Nem értem a médiában miért nincs erröl hir, az eset kedden történt de sehol semmi. Vagy ez már nem is érdekel senkit csak az hogy a zsanett mit szart reggelire?
  • Lantee
    #19
    Nekem is megáll az eszem!

    PORT KFT. (Sopron), be akar hajtani rajtam közel 70e forintos adósságot, egy szolgáltatásért, amit már 2002 elején lemondtam (iga, e-mail-ben)...de még csak nem is HASZNÁLTAM AZT A QRVA DOMAIN-t!!! Erre átadta az ügyet valami adósságbehajtó cégnek, aki meg SZANKCIÓKKAL fenyeget! Beszarok bazz! Most utazzak el Sopronba és boritsam rájuk az asztalt???

    Ja! Ezt az oldalt kéne betámadni >> www.webtar.hu

    Szopjanak telibe!!!
  • Gery1980
    #18
    Vagy a gyermekotthon, ott minden nevelő makulátlan:)
  • Gery1980
    #17
    asszem karateruhának...
  • Blasta
    #16
    Gőzfürdő a legbiztonságosabb e célból!
  • FREAK
    #15
    mééééééééé azt hogy hívják??? Pizsomó???
  • Nyiri
    #14
    Vagy olyanok koze kerul, akik mar regota ulnek, es nem megrendezik, hanem elmenybeszamolot kell tartania :D
  • Bruce Lee
    #13
    Ha sittre kerül és a többiek rájönnek miért ül, úgy megdolgozzák hogy visszasírja magát az anyja méhébe.. meg is érdemli az ilyen.
  • Gery1980
    #9
    Legalább helyes csávó volt a karateedző?:))))
  • G@b0r
    #7
    szoláriumba viszont nyugodtan mehet...
  • Munch
    #6
    Uszodába se küldd!
  • FREAK
    #5
    10 pont! :)
  • Cat #4
    akkor ezért vannak a papok is "kényelmes, lenge csuhákban, mezitláb..."
  • Nyiri
    #3
    miert kulted a fiadat karetezni???
    inkabb menjen hittanorara a papop megbizhatobbak
  • FREAK
    #2
    mindig is gyanús volt nekem az a sok karatés csákó, azokban a kényelmes, lenge kimonókban, mezítláb......
  • macilaci123
    #1
    Tegnap letartoztatták a fiam karateedzöjét. Ez még nem igazán hir, de hogy miért! Kiskoruval elkövetett fajtalankodás! Az eszem megáll!! Már senkiben sem lehet bizni? Remélem a sitten rojtosra kefélik a seggét!