43
CursorXP, DesktopX, WindowBlinds, IconPackager és SkinStudio-t használóknak
  • Punkbuster
    #43
    sziasztok. jó rég volt már erre vki is de azért ha mégis jár erre oylan aki tud válaszolni a következőre pls segítsen. WindowsBlinds 7.2 van crackelve de nem akarja aktiválni az adott témát:S csak átalakul ilyen régi windows stílusúvá xS aztán újraindítom a gépet bootol egyet és az üdvözlőképernyőnél "lefagy" . kiírja h üdvözöljük és onnantól kezdve nem hoz be semmit. csökkentett módban leszedtem a win.blinds-ot úgy már működött. nem tudom ütközik-e avgy van-e vmi köze a style xp-nek hozzá mert az is fent van. esetleg az miatt nem működik rendesen?
  • kovacsgellert
    #42
    A többi rész hibátlanul működik benne, cask ez az egy hibája van. De olyan idegesítő...
  • kovacsgellert
    #41
    HElló!
    HA van itt még valaki, akor szeretnék egy kis segítséget kapni:

    Windowblinds 6.0-ám van, megkrekkelve . Működik, de egy nagy hiba mégis van benne. Elnézést a hiányos informatikai tudásomért, de nem ismerem a szakkifejezést. Tehát azzal van bajom, hogy az a rész, ahol az X meg maximize, meg a minimize van sose alakul át akármilyen stílust választok. Már töltöttem le egy csomó újat és egyiknél se megy...

    Mi lehet a baj?
  • RoyalPredator
    #40
    Köszi a linkeket, msot vettem észre:)
  • LouiS Kmét
    #39
    Hi!
    Rég volt már feltőltve ,ezért nem müxik !
  • RoyalPredator
    #38
    Louis, crack filed meg nem müxik mert account kell oda. aztis mondjad meg vagy töltsd fel te. thx:)
    És help plz. #37!
  • RoyalPredator
    #37
    Ki tud Windows binds 5-höz valami cracket hogy ne foggyon el a trial plz?
    Sürgős lenne mert hányok a vindóztól!:)
  • peete
    #36
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem h a WindowBlind-be h kell be varázsolni o
    a kurzor, bootscreen valamint a wallpaper fájlokat? KÖcce előre is
  • hellboi
    #35
    Sziasztok, a WindowBlind-hoz tartózó SkinStudio-ban hol lehet megadni az adott Theme-hez tartozó Wallpaper-t?
  • PTW
    #34
    újraraktam ezt a verziót és tökéletesen működik
    windowsblind 5.50 release 2.2
  • PTW
    #33
    ugyan erre keresek épp valami megoldást
  • HoReSz1975
    #32
    senki
  • HoReSz1975
    #31
    Srácok felraktam a windowblinds v5.5 -öt és nem változtatja meg az asztalt, csak a színt alkalmazza.

    Mi lehet a gond

    Ugyanezt csinálta a v5.0 -nál is

    Help
  • Evin
    #30
    Szerintem sehogy. A wba végülis egy zip fájl, az msstyle pedig egy dll/exe.
  • petya1005
    #29
    Meg tudja mondani valaki, hogyan tudom a *.wba fájlokat átkonvertálni
    *.msstyle-ba?
  • LouiS Kmét
    #28
    Vista XP Glass betea1refresh
  • gamerman01
    #27
    SEGÍTSÉG NEKEM IS EZ A PROBLÉMÁM!
  • LouiS Kmét
    #26
    Crack fájl itt !
  • LouiS Kmét
    #25
    Feltelepíted , újra indítás elött felülíratod azt a négy fájlt és utánna restart !
  • Evin
    #24
    Én olyan cracket láttam, hogy három fájlt kellett bemásolni a program könyvtárába. Ha neked ilyen van, ez a megoldás.
    Egyébként szerintem a StíleXP jobb, mert kevésbé fogja a rendszert, és kevesebb gondom van vele, mint a WB-vel. Nem mondom, hogy rossz, mert nem az, de néha kikészített, mikor nem használta a stílust, csak a procit 100%-ig.(persze lehet, hogy a crack miatt)
  • alakulat
    #23
    HI

    WindowBlinds Enhanced.v5.0. leszedtem de nem tom crackelni. tudna vki segíteni?
  • M@TriX
    #22
    jah, ez nekem is előjön ha valaki tudja a megoldást az mondja. ;)
  • streetracer
    #21
    valaki
  • streetracer
    #20
    na, válaszoljon már valami f***om!
  • streetracer
    #19
    Lehet,hogy az Active Desktopot kéne engedélyeznem? :D
  • streetracer
    #18
    Felraktam a WindowsBlinds 5.0 programot, de hiába töltöm be a Vista Style-t, akkor se történik semmi csak olyan lesz a desktopom, mint a régi Windows. :(( Ilyenkor mit kell csinálni? Hiába indítom újra, akkor se történik semmi.
  • BaziJoe
    #17
    Nekem meg iditáskor csinál teljes lassulást és nem ál helyre csakha leszedem a sSkint.
  • eNiX
    #16
    nekem egy idő után ha játszok utána sokszor előfordul h a szövegek körül pontok jelennek meg és nem beszélve az ablakok által húzott csíkokról amik nagyon nem tetszenek. a restart rendberakja de hát ez mégse megoldás.
  • BaziJoe
    #15
    Sziasztok nekem leakad a windowsblinds 5-ös verzioja állandoan miért????
  • FTeR
    #14
    van egy Longhorn "5203" nevű theme, az egyenesen a vistából lett kiszedve. sokkal jobb. fekete az alap szín és még a gombok spec effektje is benne van.
    habár a legújabb vistának már más a startmenüje.
  • panther112
    #13
    Én most szedtem ki w3-ból a nightelf kurzort, corellal körbevágom, és kész is a jó kis kurzor cursorxp-hez.
    SkinStudio-nak van magyar nyelvű változata, ill. használatija, (használatiból érdekel angol is, elvileg beszélem a nyelvet, csak ez a program még magyarul is bonyolultnak tűnik:) )
  • psg5
    #12
    windowblinds összeakadhat a outlook expressel??
    Mióta fenn van ha levelet közvetlenűl akarok kinyomtatni hibát talál a parancsfájlban.
  • crash
    #11
    Ezt szedjetek hasonlo lessz az xp mint az uj vistahttp://kist.uw.hu/windowblinds5.zip
  • Crazyn
    #10
    sztem simán átnevezed .dxtheme kiterjesztésűvé és kipróbálod úgy
  • Danecay
    #9
    up
  • Danecay
    #8
    én teljesen lama vagyok a dologban épp ezért kérdrzném a következőt. Letöltöttem egy témát ami zipé-be volt tömörítve, és miután kicsomagoltam lett egy csomó mindenféle kiterjesztésű fájl. Ahonnan letöltöttem az volt írva, hogy DesktopX szükséges hozzá de én csak "dxtheme" kiterjesztésű fájlokat tuttam betölteni. Hogyan tudnám betölteni az általam letöltött sok fájlból álló témát, vagy hogyan tudnám ezt átkonvertálni (már ha szükséges) "dxtheme" kiterjesztésű cuccá?
  • Lalo
    #7
    Van valakinek tuti crackje WindowBlinds 3.4 vagy 3.5-höz? Található a neten egy-kettő, de azoktól még nem tünik el a shareware kitétel.
  • Crazyn
    #6
    ObjectDesktop-hoz kellene a Toon-XP nevű theme pack. Ha valaki talál, akkor kérem szóljon.
  • Crazyn
    #5
    Nincs valakinek egy jo tutorialja DesktopX cuccok készítéséhez?
  • Crazyn
    #4
    És a DesktopX-et meg a többi Stardock progit próbáltad?