3439
  • atiwrc
    #3399
    Kellenek amiket írtál, én szívesen hallgatom, de azért kövessék közbe a pályán az eseményeket :)
    Wéber Gabiékkal nincs bajom nem rájuk gondoltam :D
  • Totti5
    #3398
    Szakmai titkot, élmények, technikai tudás, magyarázatok, kifejtések, szabályok jobban érdekelnek, attól jobb lesz a műsor mint az asztalveréstől, ordítástól. Az is kell, az is jó amikor van, de a kettő nem zárja ki egymást és inkább a fontos infókat szívom be mint sem a locsifecsit.

    Wéber Gábor sem született kommentárnak, de belejött.
  • atiwrc
    #3397
    Nem rémlik hogy hallotam volna kommentálni, bár gondolom ő a szakértő lesz.....
    Sokszor úgy érzem hogy a szakértők mondják az okosságaikat meg válaszolnak a kommentátor kérdéseire, de közbe nem figyelnek eléggé a futamra magára, és ha kicsi a kommentátor is elbambul akkor lemaradnak erről arról aztán körök mulva ébrednek rá hogy ja xy már 3 helyet jött előre....

    Azt tudja valaki hogy a Sport1-en és az Eurosporton melyik Salakmotoros bajnokságok mentek?
    Azt tudom hogy a sportkulbbon volt anno a lengyel bajnokság, de a másik kettő már most nemtudom pontosan melyik is volt.
  • Totti5
    #3396
    Talma kiváló.
  • atiwrc
    #3395
    "A TV2 Csoport férfias szórakozást kínáló csatornáján, a Spíler TV-n már javában dübörög az angol első osztály focimérkőzéseivel a Premier League, és a jégkorong legnagyobbjaival az NHL legújabb szezonja. Tavasszal pedig a motorsport szerelmesei örülhetnek, számos exkluzív tartalommal jelentkezik a csatorna. A Sport&Events Management Kft, - Stefano Favaro tanácsára, aki felismerte az együttműködésekben rejlő lehetőségeket, - megvásárolta a SUPERBIKE világbajnokság, az RX világbajnokság, a Salakmotor világbajnokság és világkupa és a Supercars televíziós közvetítési jogait a 2017-es évtől kezdődően, továbbá a Spíler TV-n kiemelten kerülnek közvetítésre a MotoGP futamai élőben Talmácsi Gábor és Mezei Dániel párosával."

    Nem akarok vészjósló lenni, hisz a digis felvételekből is csak néhányat láttam(kivétel az idei szezon ahol a futamok 2/3át utólag megnéztem), de ez nem az páros lesz a kellő mértékben tud majd felpörög 1-1 izgalmasabbbb eseménynél.....
    Az meg megint kérdés hogy mit és mennyit fogunk látni, szerintem szabadedzések kilőve, max a motogp időmérjét adhatják.
    Na de a Superbike-ot minek vették meg? Úgy tudom az Eurosporton is lesz idén, tök felesleges.....
    Utoljára szerkesztette: atiwrc, 2017.02.08. 18:23:47
  • bakkerman
    #3394
    Na ez ütős felallas lesz,ideje lenne ha valaki vegre megverne a Kawa-kat,bar nem vagyok kepben mit varnak a Hondatol,a felallasuk alapjan bajnoki cim is mehetne
  • Stockbauer33 #3393
  • Stockbauer33 #3392
  • Stockbauer33 #3391
  • JaSoN HuNTeR #3390
  • Stockbauer33 #3389
    http://totalbike.hu/magazin/sport/2016/11/14/ciao_motogp/
  • Stockbauer33 #3388
  • bakkerman
    #3387
    Bírom az ilyen képeket :)
  • bodajoci
    #3386
    Vhogy éreztem, h ma el fogja dobni Maki a vasat, benne volt, tét nélkül ment, ez a pálya meg ilyen :) Tisztelet a győztesnek, megérdemelte, a Doki is nagyot ment, a végére elfogyott a soft gumi elöl, de a Ducatit nem értem, h miért a Dovit kellett meghagyni, aki kb olyan, mint Pedrózsi a hondánál...Ebben a gyerekben csak egy átlag van, Iannone sokkal jobb, tökösebb. Suzuki jól jár vele :)

    Utoljára szerkesztette: bodajoci, 2016.10.23. 11:17:46
  • Stockbauer33 #3385
    Teljes mértékben egyetértek veled.Kis tüske maradt a tavalyi balhé miatt.Ennyi.A Doktor utódja Marquez lesz
  • bakkerman
    #3384
    Tehát CSAK ÉS KIZÁRÓLAG azon a manőveren múlt Rossi világbajnoki címe,amit a nyalókás húzott be végül,és csak amiatt a manőver miatt nem lesz MÁR SOHA "nagybajnok" Marquez. Megértem hogy Rossi az etalon,ő is marad egy ideig biztosan,meg a szakága királya,ugyanúgy ahogy MSC az F1-ben,de elkéne kezdeni elismerni a jelenkor nagyjait is,mert nem a semmiből nyerte Marquez ezeket a címeket,és mlég fog szerintem ennél többet is,mert piszok fiatal,és tehetséges. A tisztelet mindenképp kijár neki,és nem kell elitélni 1-2 szar húzás miatt. Minden nagy bajnoknak voltak és vannak is szar húzásai,amikkel megosztják az egész világot,de ez ilyen. Azokról sose beszélnek akik 5. helyeken kullognak
    Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2016.10.17. 18:45:56
  • Stockbauer33 #3383

    #3382 Nem tartott fel senkit mint tavaly?Nagybajnok




    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2016.10.16. 19:15:38
  • bakkerman
    #3382
    Es meg mindig csak 23 eves :) (24 lesz februarban)
    69 futam 29 gyozelem 50 dobogo 3 VB cim,örületes szamok :D (Y)
  • b-type
    #3381
    na akkor eldőlt. szép versenyzés volt Marquez-től, az egész évet nézve is. Erős volt, ésszel ment, kemény volt...amit kellett.
    Technikailag szvsz még gyengébb is volt a Honda.
    szal:
  • Stockbauer33 #3380
  • Stockbauer33 #3379
    http://totalbike.hu/hirek/2016/09/23/magyar_nagydij_a_motogp-ben_nem_vicc/
  • Stockbauer33 #3378
    http://index.hu/sport/motorsport/2016/09/13/nem_vart_ember_vedte_meg_rossit/


    http://www.p1race.hu/hir/rossi_es_lorenzo_osszevitatkozott_az_olasz_elozesen_20160911
    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2016.09.14. 08:40:21
  • b-type
    #3377
    ez a fura a Michelin soft gumijában, már másodszor döbbenti meg a mezőnyt, és végig nagyon gyors, stabilan gyors végig
    8 futam, mind a 8 alkalommal új győztes...
    Lorenzo meg szenved még szárazon is...fura egy gumi.
    A Honda-k régi taktikája pont az volt hogy előre keményet tettek fel....idén meg már másodszor teszi őket paffra a puha keverék.
  • bodajoci
    #3376
    A fasz televan evvel a törpével, h ez mindig akkor futja élete versenyét, mikor a Dokinak áll a zászló...nem az első eset. A 40 dekája alatt nem bírt elfosni a soft gumi...eh..majd kiv leszek, mikor JLo, v MM megy az elejében akk hol lesz, kb megint a 7-9. helyen...
  • Stockbauer33 #3375

  • bodajoci
    #3374
    Kijárt már ez a suzukinak :)
  • Totti5
    #3373
    Mekkora verseny volt
  • b-type
    #3372
    Na ezt honnan :D
    Maverick:
    Crutchlow->HRC, megérett úgy néz ki.
    Rossi és Marquez: ..őrültek :) jó futam volt
  • Stockbauer33 #3371
  • Peppus
    #3370
    Én kérdeztem a digiseket, azt mondták szerintük náluk nem lesznek ezek az új "Vajnás" csatornák, mert nagyon drágák.
    A UPC-nél már van, igaz a gold csomagban.. Szóval muszáj lesz nekik is kitalálni valamit, különben visszamegy mindenki a UPC-hez. (Aki teheti) Anno én is a Motogp miatt lettem digis..
  • gordon 24
    #3369
    Jaja! azt tudom. Remélem is, mert Én digis vagyok, és egyébként az árával a nettel stb stb-vel megvagyok elégedve (mondjuk kurvára hiányzik a Discovery ) De a Motogp-t meg nagyon szeretem nézni, szóval hiányozna.. :-( Meglátjuk! Remélem megállapodnak..
    Utoljára szerkesztette: gordon 24, 2016.08.29. 17:21:19
  • ManoNegra
    #3368
    Ez ha minden igaz, a TV2 csatornája lesz, azok talán bepaszírozzák mindenhova.
  • gordon 24
    #3367
    Jaja. Csak reméljük máshova is. Mert az UPC az csak egy elég kis része a felhasználók táborának. Digi ill a Tréonlinehoz is be kellene kerülnie.
  • El Gigante
    #3366
    Huhh ez jó ennek most örülök, mindig csak torrentről néztem!
  • ManoNegra
    #3365
    Ez legalább bekerül a UPC kínálatába. A szutyok digi még az online adását is leállította.
  • gordon 24
    #3364
    Micsoda hiszti van belöle baszki. Uhhh... Ugyan az ami volt x évvel ezelőtt amikor a DIGIhez került. Meglátjuk milyen lesz. Ha olyan minőségben tudják csinálni mint az F1-et az M4 sport akkor semmi panaszunk nem lehet szerintem.
  • Stockbauer33 #3363
    Legyél itt is HG és mehet is banner alá

    +1 a HG jogodhoz
  • Totti5
    #3362
    MotoGP-futamok közvetítési jogait is, így a következő évtől kezdve a néhány hete indult Spíler TV-n lesznek láthatók a nagydíjak. „a technikai sportok szerelmeseinek is megéri majd a Spíler TV-re kapcsolni, ugyanis a MotoGP 2017-es futamait is itt láthatják majd a sportág rajongói. A világ első számú motoros sorozatát 8 hónapon át követhetjük 5 kontinensen és 14 országon át. A 2017-es szezon március 20-án Katarban rajtol.
  • Stockbauer33 #3361
    Durvább

    Le a kalappal előtte
  • gordon 24
    #3360
    Azért van vér Iannoneban. Mennyire rázhatott ez már.. És végig ment vele :-)